WBP Mini Jack

Тема в разделе "Нарізна зброя", создана пользователем ssk bars, 24 сен 2025.

  1. Продавец ssk bars

    ssk bars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    213
    Mini Jack
    7.62#39
    Настріл 60 шт.
    Труба Fab
    Приклад Fab
    Рукоятка Fab
    Спалахуйка від АК.
    Рідний полумягасник та пластмас в комплекті.
    60 000 грн.
    Зброя в реєстрі
    Дніпро

    дозвіл надано
     

    Изображения:

    Изображение WhatsApp 2025-09-24 в 15.17.22_5661d672.jpg
    Изображение WhatsApp 2025-09-24 в 15.17.22_50992f78.jpg
    Изображение WhatsApp 2025-09-24 в 15.17.22_7bdf8640.jpg
    Изображение WhatsApp 2025-09-24 в 15.17.22_652e8066.jpg
    50_Reichsmark, LySS, F_R_A_G и 2 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    2. Заготовка під СХП,стан по фото . Кал-7.65
      30800 грн.
    3. Усі питання пишіть у особисті повідомлення. Артикул 8900444 Модель P320 Длина ствола 4,6 дюйма [1...
      23940 грн.
    4. Продам ммг ,пистолета Вальтер р-22,мелкашка под 22лр,деактив в рамках законодательства показан на фо...
      40000 грн.
    5. ММГ Револьвера TAURUS model 86 cal. .38 Special,в нержавейке ,деактив на фото согласно законодател...
      45000 грн.
  3. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    268
    Сообщения:
    20.636
    Адрес:
    Украї́на
    Дозвіл надано
     
  4. Kostyarenegat

    Kostyarenegat Stabsgefreiter

    Сообщения:
    247
    Вітаю! А як щоло надійності, витримає армійський набій?
     
  5. Продавец ssk bars

    ssk bars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    213
    По армійському набою єдне питання в догляді і це стосується будь якої зброї. Єдине шо радянські в латунованій гільзі 50 років, загалом ні в яку зброю не пхать навіть в штатну.
     
    akms1974 нравится это.