взаемозаменяимость катушек Фишер

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем krei130, 2 кві 2015.

  1. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    чи робив ще хтось апгрейд блока ТХ850 ?
    із власного досвіду можу сказати що добавляє від 30% глибини.
     
    Porta та Petrkum Petrkum подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. (в наявності 15 шт.)
      Матеріал: 2-х нитка віскоза -м‘яка тканина -приємна до тіла
      50 грн.
    3. [ATTACH] картон карточка 100 х 150
      13 грн.
    4. Полное ММГ, ПТРК фагот, комплектность по фото. будут вопросы задавайте отвечу.
      2000 грн.
    5. Підсумок гранатний двосекційний
      150 грн.
    6. Плечевая потрупея. Клеймо D.R.G.M. (Deutsches Reichs Gebrauchs Muster) Длинна 97 см. Карабины в раб...
      3400 грн.
  3. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    556
    Адреса:
    Рівне
    Ну і які показники на 50 коп вийшли і на якій чуйці дуже цікаво що покаже діскавері)).
     
  4. Deltakop

    Deltakop Oberschütze

    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Центральная Украина
    ще не робив. на подвір'ї фантомить сильно, в мене багато залізних предметів. Вийти на природу буде змога тільки десь в сб або нд. Раніше ніяк. Блок на апгрейді. Я б сказав, що він так, добавляє глибини, але при цьому гарячі камені стає краще і чіткіше чути. А так я ним уже два денара вхопив. Прибор сподобався. Як тільки буде можливість обов'язково зроблю тест
     
    Porta та Коваль Дмитро подобається це.
  5. Deltakop

    Deltakop Oberschütze

    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Центральная Украина
    На подвір'ї щойно пробував, то максимум 35см і то без бустера, більше накрутити не можна. Якось так
     
    Porta, Коваль Дмитро та Petrkum Petrkum подобається це.
  6. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Нормальний результат. У мене на першому блоці ТХ850 з Тайгером було 33 см, а з Голіафом 37. Розмір Діскавері (як і Торнадо) посередині між Тайгером та Голіафом, тож і результат передбачуваний. Велика Вам подяка за проведений тест.
    З повагою
     
    makuha та Porta подобається це.
  7. Deltakop

    Deltakop Oberschütze

    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Центральная Украина
    Сьогодні вийшов покопати в ліс подалі від міста. Результати такі: на 50 коп - 38 см з бустером, чуйка 85 в діскримі, баланс грунта 87. В навушниках буде слабким сигналом і до 40 діставати. В землі не пробував. На наші 10 коп - 32 см.
     
    Porta, krei130 та Petrkum Petrkum подобається це.
  8. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Що таке бустер? Мається на увазі 100% підсилення у діскримі? Чи що?
    Вчора також отримав блок. Перевірив у будинку з датчиком Нел Торнадо. На 50 коп. чутливість 35-36 см. Чуйка 100% - ложняків немає, лише інколи підкрякне. Тестував на столі біля вайфай роутера. Блок стабільний. Вага Торнадо без захисту та ковпачка на штекері - 547 гр.
    На вихідних спробую виїхати з ним покопати, а потім треба апгрейдити для збільшення глибини.
     
    makuha, Porta та krei130 подобається це.
  9. Deltakop

    Deltakop Oberschütze

    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Центральная Украина
    В мене перепаяний, в інтернеті є відоси, добавляє чутливості я б сказав 20 % але він тоді краще бачить гарячі камені.
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  10. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    фазу також потрібно підстроїти,тоді все буде ок.
    саме головне це баланс грунта-реально додає глибини .
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  11. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Проапгрейдив свій блок. Приріст глибини на 5 коп. СРСР склав близько 15%, на 5 коп. Катерини великої близько 35% по повітрю. В грунті не тестував, але стало помітно глибше. До переналаштування було 35 та 33 см. по повітрю. Після переробки 40 та 45 см. відповідно з датчиком Торнадо.
    Зсував фазу грунту потенціометром на платі, міняв опір R1 та R63. За замовчуванням стояли 1,7 кОм та 0,5 кОм, зараз приблизно 0,5 кОм та 5 кОм відповідно (встановлені багато обертові 2 шт. по 5 кОм потенціометри на платі). У R1 дуже гостре налаштування, R63 можна замінити на постійний резистор після налаштування.
    З повагою.
     
    VIDAS, krei130, usa70 та 2 іншим подобається це.
  12. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    у мене потенціометр 10 кОм.
    деякі датчики дозволяють розганяти на повну,деякі лише на 1.5-2 кОм.
     
    Petrkum Petrkum та Porta подобається це.
  13. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Заміряв струм споживання після переробки - 40 мА у стані спокою, 90-100 мА при максимальному перегрузі (Катькою по датчику ялозив). Нажаль до переробки не заміряв, нема з чим порівняти.
    З повагою.
     
    Porta та krei130 подобається це.
  14. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    а "годуєте" його кронами?
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  15. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Так, акумулятор літій-полімер. Заявлені 9,6 вольт. Літій-іонні не брав, бо їхню напругу самі знаєте:). Дві поділки на свіжозарядженному літій-іонні трохи нервують
    IMG_20200927_113616.jpg IMG_20200927_113637.jpg
     
    Останнє редагування: 27 вер 2020
    Porta та krei130 подобається це.
  16. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    ну не знаю... різниці з кроною не помітив ,окрім того що вистачає 2-х літіїв на 5 виходів.
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  17. Идущий по следу

    Идущий по следу Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    574
    Адреса:
    Донецк-UA
    А где описание переделки тх 850? скиньте ссылки. Жаль что т2/викинг так не разогнать.
     
  18. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
     
    krei130 та Идущий по следу подобається це.
  19. VIDAS

    VIDAS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    SadoGura
    після апгрейду ТХ 850, яка реакція на глибоке ржаве залізо та гарячі камні ? Хтось проводив якісь тести у грунті?
     
  20. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Та мабуть така як і до. Дискримінує прилад гарно. Маску Зорро (пластина з двома дірками) бачить у грунті як колір, як і інші прилади, але по ВДІ цифри скачуть та зрозуміло, що залізяка. Хоча після тісного спілкування з аналоговими приладами я і по відтінкам звуку чую, що залізяка. А на гарячі камені теж звук окремий, протяжний, зразу зрозуміло, що камінь. Звичайно спеціально у грунт залізяки та камені не прикопував. Просто був перший тестовий вихід з приладом. І як з усіма новини приладами спочатку копаєш всі підозрілі цілі, а як розумієш, що не помилився ( таки залізяка, камінь) - починаєш ігнорувати такі сигнали.
     
    VIDAS, Porta та krei130 подобається це.
  21. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    додам що все залежить від грунту-на тяжких грунтах дуже іржаве залізо копати прийдеться 100%,якщо хочите не пропустити "смачні" цілі (частота зобовязує). також болти і цвяхи ваші. але коли після всіх знаходиш щось цікаве-це перестає дратувати.
     
    VIDAS, Porta та Petrkum Petrkum подобається це.
  22. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    ось приклад користі цвітної озвучки глибокого іржавого:
     

    Images:

    KIMG0001.jpg
    KIMG0002.jpg
    makuha, VIDAS, Porta та 2 іншим подобається це.
  23. Идущий по следу

    Идущий по следу Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    574
    Адреса:
    Донецк-UA
    судя по Вашим прошлым постам в теме крота у Вас кротом были самые щедрые уловы, почему не крот про а этот китаец? мне кажется по возможностям настроек и поисковым даже старенький крот будет повеселее.
     
  24. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    625
    Адреса:
    Подольская губерния
    чесно? час іде,кількість находок зменшується,та і пошук із частого хоббі перетворився на рідкі поодинокі виїзди...
    Кріт,при всіх своїх плюсах має один мінус -кількість тих самих настройок і різноманіття прошивок. Це цікаво коли маєш час цим займатись.
    Окрім того -таке поняття як "прилад ліг в руку" вам знайоме? У мене це був Кріт,доки не спробував ТХ-850 . Він не кращий за інші -він кращий для мене у даному проміжку часу.
     
    makuha, Коваль Дмитро, Petrkum Petrkum та 3 іншим подобається це.
  25. VIDAS

    VIDAS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    SadoGura
    Як зачасто приходиться підстроювати БГ і чи є якісь особливості по настройці БГ? Дякую...
     
  26. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    556
    Адреса:
    Рівне
    Хто в якого продавця замовляв блок ссилку можна?