Выборы, выборы. Депутаты ...

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем kelt, 2 вер 2020.

Статус теми:
Закрита.
  1. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    не знаю еще, я сам только сейчас об этом узнал. хоть один достойный человек,
    на должность мера. теперь хоть есть смысл на эти выборы идти ...
     
    Boris Pryanikov та ViktorKux подобається це.
    1. запечатаный,новый
      300 грн.
    2. (в наявності 5 шт.)
      Відомий, реально ізраїльський бандаж 4 дюйми для зупинки масивних кровотеч ( особливо кінцівок). Тер...
      400 грн.
    3. Ізраїльський бандаж 4 дюйми. Герметична упаковка. Термін дії не зазначено, але купував 2 роки тому
      280 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Гелеві антимікробні серветки та пов'язки «ОпікУн»®, виробництва компанії «Зентекс» - ефективний засі...
      70 грн.
    5. Продам протипожежну ковдру для гасіння невеликих загорянь. Зазвичай використовується на кухні або дл...
      350 грн.
  2. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    на пост #72

    який спад?? :D спад економіки почався с приходом "нових зєльоних ліц" у 2019,
    при Пєтє економіка зростала, починаючи з кінця 2015 р. Тут більш детально, по
    статтях аналіз від ВВС https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-48037562
     
    LySS подобається це.
  3. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.054
    Адреса:
    Ukraine
    Согласен, лучшему городу - лучший мер! С ув
     
  4. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Да, я тоже считаю, что волонтер и патриот своей страны,
    Олег Абрамичев "Пиротехник", будет лучшим мером Харькова,
    чем его оппоненты.
     
    ViktorKux подобається це.
  5. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    651
    Адреса:
    Киев
    Більш детально на сайті Мінфіну...читайте.
     
  6. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    читав, ще наприкінці 2019, більш того, наводив цифри в іншій темі і що?
    показники збігаються зі статтею, яку я навів у пості #77
     
  7. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    651
    Адреса:
    Киев
    Ось з сайту Мінфіну.... чи мо брешуть?.. спад пішов раніше. Хоча за остані майже два роки катастрофічно стрімко...
    IMG_20200906_220852.JPG
     
  8. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    це не сайт Мінфіну, це фінансовий приватний портал, котрий просто має назву Мінфін,
    проте до міністерства фінансів не має жодного стосунку :)
     
  9. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Волонтер Олег "Піротехнік" Абрамичев іде на місцеві вибори від партії "Європейська Солідарність".

    Про це у Facebook написав письменник та громадський активіст Сергій Жадан.

    "Всім доброго ранку. Хочу сказати таку річ. Наш друг Піротехнік зважився на серйозний крок — він іде на місцеві вибори від "Європейської Солідарності". Я, власне, чекав, коли "ЄС" визначиться з кандидатом, з однієї простої причини — сьогодні це, мабуть, єдина проукраїнська політична сила, яка має шанс пройти в міськраду. Гріх не підтримати. А те, що там буде Олег — ще одна причина за них проголосувати", - написав поет.

    Жадан також наголосив, що з початку російсько-української війни Абрамичев" більше часу провів у своєму волонтерському автобусі, аніж удома".

    "Олега я знаю 5 років. За цей час ми десятки разів проїхали вздовж лінії фронту — від Станиці до Маріуполя — з волонтерською допомогою, виступами, вирішуючи якісь нагальні потреби військових та цивільних. Думаю, за останні роки Олег більше часу провів у своєму волонтерському автобусі, аніж удома. Зрештою, цей досвід — досвід спільного перебування у безпосередній близькості до російських танків — важко з чимось порівняти і вже напевне не можна піддати сумніву", - зазначив письменник.

    Жадан також підкреслив, що Абрамичев є перспективною фігурою у харківському політичному полі.

    "Певен, для Олега ця кампанія буде доброю школою практичної політики, а для нас усіх може завершитись появою в харківському політичному полі цікавої перспективної фігури. Відсутність досвіду в цьому випадку можна компенсувати професійною командою та нашою спільною підтримкою. Одне слово, визначайтесь. Тепер вибір напевне є", - резюмував поет.

    Ліворуч Олег Абрамічєв, праворуч Сергій Жадан

    аб.jpg
    аб1.jpg
     
    Останнє редагування: 6 вер 2020
    LySS та ViktorKux подобається це.
  10. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    651
    Адреса:
    Киев
    Головне, що іх дані збігаються з даними офіційних порталів...:)
     
  11. PavelValereevich

    PavelValereevich Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    72
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    115
    Повідомлення:
    6.096
    Адреса:
    украина
    а вы заедьте во дворы от хрещатика и посмотрите.. так там по документам все должно стоять ,а там все лежит, а кличко лучший мэр и киевляне его хотят ещее... аааа
     
    Dmitriy1976 подобається це.
  12. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Мои знакомые, уехавшие в середине 2015 в Киев из Донецка (там у них, "при Украине", был бизнес, связанный с художественной ковкой, свой частный дом, по машине у мужа и жены, дети (мальчик и девочка) в хорошем колледже) Киевом очень довольны, хотя им пришлось в Киеве жизнь практически заново начинать, ибо весь инструмент, все оборудование, связанное с ковкой, осталось в Донецке, дом, разумеется тоже. Хорошо, хоть был родственник жены, где-то на Осокорках, на время приютил, но уже в 2016 они уже снимали квартиру, возобновили свое дело... За Донецком, конечно же, скучают, это их малая родина, но, даже после освобождения от рашистской швали, говорят, что обратно уже не вернутся, тот, "довоенный" украинский Донецк, уже навсегда в прошлом для них, а тем более для их детей... Так вот они Киевом довольны и очень переживают, чтобы мером столицы Украины не дай бог не выбрали представительницу Медвечука в партии зеленых клоунов, некую Верещук... Голосовать будут или за Кличко или за Притулу, но, учитывая маленький разрыв между Притулой 11% и Верещук 9%, скорее всего за Кличка... Не потому, что он лучший, а потому, чтобы не было еще хуже, как в их родном Донецке, в 2014 году.
     
    Останнє редагування: 9 вер 2020
    LySS, Мишель 777, chesh та 5 іншим подобається це.
  13. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Прилуки, Україна
    Це не сайт мінфіну) Воно, бухгалтер не економіст, але пошукайте щось поліпше за цей "сайт")
     
  14. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Прилуки, Україна
    Трохи в тему
     
    vik 80 та AndrewDontknow подобається це.
  15. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    651
    Адреса:
    Киев
    Що випив? ці дані співпадають із даними Держстату....гугл в поміч...чи бібліотека музейна...
     
  16. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Прилуки, Україна
    Я трохи вище виклав відео. Хай блогер, бог з ним. Та він користується офіційними даними. А викласти ссилку на непонятний сайт, де рекламуються, наприклад, мфо, це треба були дуже одарьонним)
    Забив в Гугл - Мінфін індекс... Вся сторінка в ссилках на цей сайт. І жодної на якісь офіційні сторінки.
     
  17. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    651
    Адреса:
    Киев
    То є так...блогер, це взірець чеснот...:D Набери сайт Держстатистики і вперед...до вивчення даних.
     
  18. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Прилуки, Україна
    Ні, це не так. Я ще раз кажу, що він користувався офіційними джерелами. Відео виклав для більшої наглядності. На офіційному сайті я був.
    І, напевно, наберіть, а не набери. Не пригадаю, щоб на такими друзяками були, щоб на "ти" переходили)
     
  19. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    651
    Адреса:
    Киев
    Звичайно. От і я хоч і привів посилання на сайт, потім передивився офіційні джерела. А мій опонент привів посилання взагалі незрозумілого походження, але з видимим підтекстом....а відео за участі блогерів не дивлюся взагалі...нудить від них...
     
    Oleksiy, shug та ViktorKux подобається це.
  20. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Прилуки, Україна
    Цей сайт... Ладно. Очевидно те, що в 16 був зріст, в 17 невелике падіння, потім знов зріст, невеликий. А за зелених чомусь зростів нема.
     
  21. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
    S00903-построить страну.jpg
     
    BART28 подобається це.
  22. sashko

    sashko Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    323
    Адреса:
    Киев
    А вот один из кандидатов в меры Киева, хранитель мочи найвеличнішого и уставший от войны бл.
     
    kelt подобається це.
  23. Витт

    Витт Oberst

    Повідомлення:
    3.591
    Адреса:
    Украина
    Пальчевский флюгер обыкновенный и писдун необыкновенный. Гадость...
     
    форт55, ViktorKux та AndrewDontknow подобається це.
  24. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.054
    Адреса:
    Ukraine
    reider74 подобається це.
  25. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.876
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    это гебнявая консерва, не зря зеленый предатель именно в его "клинике" анализы сдавал, знал гаденыш, что
    хоть кило кокса унего в шнобеле будет торчать, а "клиника" пальчевского напишет задним числом, что "фсьо
    в полнам парятке, паказатили в норме" :mad: Пальчевский бывший военный переводчик. Окончил Военный институт Министерства обороны СССР в Москве, где готовили офицеров политработников-спецпропаганды. Служил в Лаосе. Надеюсь не нужно рассказывать, что в "совке" военные переводчики, служившие за границей, все, как один были либо от "гебни", либо от "ГРУ". После развала "совка" сей фрукт баллотировался в депутаты госдумы РФ, не прошел и после этого обратил свой взор на Украину.

    С тех пор эта кацапская консерва бултыхается в разных прокацапских полит-форматах. Так, при "овоще" и Азирове-бимбе, Пальчевский был зам. министра по делам молодежи и спорта... А потом, вдруг, в 2019 проникся любовью к зеленому предателю...
     
    LySS, Мишель 777, AndrewDontknow та ще 1-му подобається це.
Статус теми:
Закрита.