Выбор 22LR (мелкашки)

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Indeets, 15 тра 2016.

  1. Loci1555

    Loci1555 Schütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Ужгород Украина
    Як з А22 Precision, так і з В22 Precision навіть стріляв, не те що в руках тримав, а от 64 у нас в клубі нема і не можу порівняти. Цікавить чи варта переплата, чи можливо на різницю краще оптику взяти? То так для розваги і більше малому (9 років). Малий стріляє добре і з любої зброї (пістолет, 223 і 308 з сошок). Я то практикою займаюсь і 12 калібр (тюнингова Benelli m2 SP) йому поки заважкий, треба підтримувати з переді для нього. Хоча навіть так стріляє влучніше за багатьох дорослих)).
     
    Останнє редагування: 28 сер 2022
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 7 шт.)
      Антабка для автоматов семейства АК. Предназначена для крепления одноточечного либо двухточечного рем...
      180 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      1615 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      975 грн.
    4. (в наявності 15 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! З ВІКНОМ! Артикул: MAG556 Кол...
      1325 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Магазин CMMG Ємність 25 патронів 22 калібру Для AR15 в 22 калібрі Новий
      2110 грн.
  3. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.715
    Адреса:
    Київ
  4. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    Ну я асортимент давно не переглядав, просто цей варіант і в штатах недавно дебютував, не думав що зелений магазин так шустро підсуєтиться. Бо ще в травні знайомі могли вибрати з дешевого сегменту зброї або хатсан ескорт, або хатсан ескорт))) більше нічого не возили в львівський магазин
     
    3ay4ik подобається це.
  5. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    Як я писав раніше - в мене стояв вибір між саважом 64, та ругер 10/22. Я вибрав саваж. Впринципі не шкодую. Карамультук хороший, простий.
    Ну і за ціну ругера я взяв 64+оптика+200патронів(підбирав патрон під карабін(S&B, CCI, RWS, SK).
    Але якось довелось потримати в руках
    10/22 - він зроблений якісніше, це відчувається і тактильно, і візуально.
    Та і вибір лож на ругер більший.
     
    Останнє редагування: 29 сер 2022
    Loci1555 подобається це.
  6. Loci1555

    Loci1555 Schütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Ужгород Украина
    Усім відгукнувшимся дякую за поради. Залишилось знайти 64, щоб хоч потримати.
     
  7. Loci1555

    Loci1555 Schütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Ужгород Украина
    На весь Ужгород з мілкашок знайшов лише Марк2, що у виборі зовсім не допомогло. З цього приводу є питання:
    1) якщо замовляти 64, то чи вартує брати у версії Precision (20920грн.) чи взяти FV-SR (13650грн.) і звзяти ложе від Granat? Ложе Precision треба доопрацьовувати (підвищувати щоку для оптики)?
    2) чи вартує у виборі замінити 64 на А22. Чи варта переплата у більше ніж 20 тис.грн.?
     
  8. Andru

    Andru Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.311
    Адреса:
    Киев
    Если деньги позволяют берите а22 пресижн. Там ничего доделывать не нужно: поставил прицел и стреляешь. Нужно , поставил другую рукоятку (а их как грязи).
    Поспрашивайте в магазине за скидку, или отдолжите карточку 15%.
     
    Yuber та Loci1555 подобається це.
  9. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    Я б все ж радив потратити один день на вояж у Львів(з зеленкою в руках) та потримати їх в руках. Себе заспокоїте і виберете остаточно.
    А22 Пресіжн дійсно шикарна штука. Як взяв в руки - віддавати не хотів. Я б з нею б спав, їв і кохався)))
     
    Yuber, _mvp_, -bunker- та ще 1-му подобається це.
  10. Alexeevich_oz

    Alexeevich_oz Oberschütze

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Украина
    Всем привет. Кто-то в курсе, сейчас можно у кого-то заказать ложе для Savage b22?
     
  11. Andru

    Andru Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.311
    Адреса:
    Киев
    В разделе услуги есть мастер из киевской области.
     
    Yuber подобається це.
  12. Володимир84

    Володимир84 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.464
    Адреса:
    Слобожанщина
    Вигуляв турка на 100 метрів
     

    Images:

    IMG_20221006_145236.jpg
    IMG_20221006_145628.jpg
    IMG_20221006_174908.jpg
    IMG_20221006_175128.jpg
    Ivan Li, Andriiii, Alexandr Tarapon та 8 іншим подобається це.
  13. PiroGuNich

    PiroGuNich Gefreiter

    Повідомлення:
    101
    в 22 лр контур ствола по типу "uberr" hevy palma super m1000000 varmint , как и его большая длинна в 30", убер сплав из никельбор хромванадий молибденвольфрамовой стали то чисто маркетинговый ход
    там нет ни давления, ни температур, или вибраций для которых все описаное нужно.
    Видел уже за бугром 22лр с пластиков стреляют,
    напечатаных в 3д
    Если ваш "бластер" условно без заводских дефектов то 50тыс+ настрелять можно без проблем, а ствол скорее всего чисткой загубите а не стрельбой, то я так к справке
    Все выше перечисленое - работает только на 22лр
    К чему я виду, если нравится "дизайн", комплектация и т.п, как говорится на вкус и цвет... главное чтоб приносило удовольствие от эксплуатации и здесь никаких денег не жалко , но он к точности и какой нить надежности или ресурсу не добавляет, а вот в весе прибавляет знатно
     
    _mvp_ та Yuber подобається це.
  14. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    61
    Повідомлення:
    2.390
    Вибрация ствола есть даже на 22лр.
     
  15. PiroGuNich

    PiroGuNich Gefreiter

    Повідомлення:
    101
    вопрос в кривой гармонических колебаний, в оси ординат и она не сравнима ни с одним малоимпульсным патроном
    я к тому что уже все протестировано, как и длинны стволов, так и их толщины к 22лр
    а вот маркетинг никто не отменял
     
    Andriiii та Yuber подобається це.
  16. Авган

    Авган Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    275
    Адреса:
    Волинь
    Мав Марліна з товстим стволом 56 см, баланс 0 , тяжкий прийшлось врізувати до 42 щоб хоч якийсь баланс появився, кучність ще може стала і краща. Товстий ствол в 22 лр це маркетинг
     
  17. Alexandr Tarapon

    Alexandr Tarapon Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Украина Киев
    Я брав за 2 $ на Алі. Теж TD в нержі. Сіла чьотко, банку замовляв тут на форумі за 600 грн на 5 камер. Пострілу не чуть, чути як куля летить
     
    Алекс пчел 2 подобається це.
  18. 3ay4ik

    3ay4ik Oberschütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Сумы, UA
    приобрел в песочном ложе. Визуально очень нравится.
     

    Images:

    9645A590-B09D-43C6-8B36-16DE6FECE924.jpeg
    Alexandr Tarapon, VaneZB, DoublePaulus та 2 іншим подобається це.
  19. 3ay4ik

    3ay4ik Oberschütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Сумы, UA
    Прошу совета у знающих.

    Комплектом Взял сначала с Savage 64 Precision в Ибисе hawke 3-9х50, но дома понял что 9 это очень мало. Посоветуйте с опыта, чтобы не тратить денег на ненужное - какую брать кратность, или возможно конкретную модель. Так же на сколько критична сетка под 22lr? Их там 2, для дозвука и после. Чаще используют патроны до или послезвуковые? Или сетка не особо важна, и на нее обращать внимание при выборе? Спасибо всем за ответ!
     
  20. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    3ay4ik подобається це.
  21. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    717
    Доброго дня. Сітка враховує "середній" патрон, не факт, що ті, які ви виберете для себе, як основні будуть співпадати з сіткою на 100%, тут балістичний калькулятор буде більш корисним. Патрони раджу дозвукові, саме в них "цимес" мілкашки. В мене спочатку стояв приціл з максимальною кратністю 16, до 100 метрів вистачає, щоб бачити відмітки від пострілів. Головне - якість самої оптики, а не кратність.

    Отправлено с моего SM-M127F через Tapatalk
     
    3ay4ik та Andru подобається це.
  22. 3ay4ik

    3ay4ik Oberschütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Сумы, UA
    Спасибо за ответ. А сейчас какая кратность?
     
  23. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    717
    Зараз 6-24, але в мене просто звільнився приціл від 308, а не тому що 16 не вистачало. Якби не це, то так і було максимально 16 крат. До речі, старий тепер вільний. ;)

    З повагою.

    Отправлено с моего SM-M127F через Tapatalk
     
  24. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Все от остроты зрения зависит и от дистанции выстрела.
    Мне для стрельбы на 100-200м вполне недорогого Airprecision
    3-12х40 хватает:

    20221110_111135.jpg
     
    invalid та 3ay4ik подобається це.
  25. II999II

    II999II Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    КИЕВ
    Шановне товариство! Можливо , аналогічний меседж пробігав у темі, не читав архів, але: на хіба 22 лр, з його мінометною траєкторією польоту кулі, якщо є 17 хмр?!? Так, набій дорожчий, але 130 м- ДПВ - прямий постріл, без поправок …так, скажете- звук пострілу серйозний, і це правда, але глушак за 4т грн. дуже пристойно глушить.. користуюсь вже років 5, просто шалені емоції) п.с . Було все - від 22 до 300 він маг) 250 м- впевнено клепаєте дріб’язок типу ворон …особистий рекорд- 290 м- хедшот лисиці в мордяку- поскакала по колу сек. 30 і кінчилася … так, скажете вітер бляха здуває.. але) швидкість 780 м/с рішає, повірте.. і в ураган стріляти і з 308 го теж такоє сібє занятієєє))))
     
    Останнє редагування: 11 лис 2022
    3ay4ik подобається це.
  26. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Глушак глушить надзвук???o_O
    Це якщо в землю стріляти?
    А сабсоніків у цьому калібру мені не доводилося бачити. Та й чи існують вони взагалі?!!
     
    Jkow, Granat та a_nakoy подобається це.