Выбор 22LR (мелкашки)

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Indeets, 15 тра 2016.

  1. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.714
    Адреса:
    Київ
    Вот такое "чудо враждебной техники" в Ибис едет.:) До этого самым скоростным в 22 ЛР был Стингер. А этот ещё на 20 м/с больше. И пуля не свинец, а цинк покрытый медью. Будет что-то бронебойное. :) Но цена, думаю, будет совсем не весёлая.

    [​IMG]
     
    АЛЕКСЕЕВ, Умка, Granat та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ніяких проблем, малий настріл, коло ста пострілів. В комплекті кейс. Налаштовані прицільні. Автомати...
      12000 грн.
    2. Steyr AUG SA Olive Army Виробник: Steyr-Mannlicher AG Kaliber 5.56x45 mm (.223 Rem.) Ствол матчевий...
      189000 грн.
    3. Практично не використовувалось! Настріл до 50 пострілів! Повний комплект, куплений в Ібісі. Дані про...
      42900 грн.
    4. Savage 10 BA Stealth кал. 6.5 Creedmoor Твіст 1:8'' Дульна різьба 5/8''-24 UNEF Довжина ствола 61...
      39000 грн.
    5. Карабін мисливський RUGER PRECISION RIFLE кал 338 Lapua Mag 26” магазин - змінний коробчатий металев...
      200000 грн.
  3. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    28.415
    Адреса:
    Украина
    Нужно будет взять попробовать, а то я уже начал присматриваться к калибру 17HMR:)
     
    Yuber подобається це.
  4. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Таки Ви були праві. Доїхало вже. З ціною 2Кб!:(
    https://ibis.net.ua/ua/products/det...a-tacsol-owyhee-takedown-kal-22-lr/#pane_item
     
    _mvp_ та Умка подобається це.
  5. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Пластиковий обвіс від Магпул?

    0F32BB5D-4FF5-40F3-951B-AF526DFD767A.jpg
     
  6. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    28.415
    Адреса:
    Украина
    Мелкие калибры (сравнение возможностей 22 LR, 22 WMR, 17 HMR)
     
    Умка та Yuber подобається це.
  7. Granat

    Granat Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    350
    Адреса:
    Суми
    vixa b3, MET34699, DW011 та 2 іншим подобається це.
  8. Andru

    Andru Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.311
    Адреса:
    Киев
    10 евро пачка + жадность продавцов. Есть правда такой момент, мне чето стрёмно стрелять из черного ствола цынковыми пулями (хоть и анодированными).
     
  9. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    28.415
    Адреса:
    Украина
    Даже с дополнительным магазином цена все равно какая то не правильная...
     
    Умка та Granat подобається це.
  10. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    Сегодня экспериментировал с мелкашкой. Снимал и одевал ствол несколько раз. Стрелял со стола, при помощи коллиматора, сериями по 5 выстрелов. СТП на ruger 10/22 не уходило не куда, проверял на 25 и 50 м. Правда нужно учитывать, что я еще тот "снайпер". o_O
    Так что поджимайте гайку и будет вам счастье :)
     
    Умка подобається це.
  11. crescente_anethum

    crescente_anethum Feldwebel

    Повідомлення:
    347
    Адреса:
    Миколаївщина
    Так що ж таке бл...і де поділось моє терпіння. Не при упорі на магазин...а різниця в СТП при упорі на цівку (де сошки ставляться) і наприклад при упрорі в районі магазину тобто на іншу половину ложа до якої кріприться ресівер (не на магазин, це взагалі моветон)
    Я писав
    Це питання налаштуванням вузла збирання не вирішується, ніяк. Якщо у Вас СТП при упорі на сошки і СТП при упорі лише на ложе під ресівером буде та ж, то я вас вітаю, але я дуже сумніваюсь що це буде так.
    Для себе знайшов два вирішення 1) ставити приціл коліматор, або типу скаут на магпуловське кріплення на стволі; 2) встановлення цільного ложа, зараз так стріляю, взяв цільне ложе від магпул після деякого напілінга гвинтівка в нього лягає і кріпиться лише на один гвинт ресівера (як у звичайного 10/22) ствол висить, при будьякому хваті, упорі на сошки тиск через цівку на ствол відсутній, стп стабільна.
     
  12. DW011

    DW011 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    739
    Адреса:
    Киев
    Вы путаете оранжевое с прямоугольным. Для начала поставьте винтовку на три опоры (сошки и монопод), а уже потом подбирайте боеприпас. Прицел нужен будет с хорошей кратностью. А потом можно юзать комплекс на любой опоре и с любыми прицельными.
     
  13. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    Так я и стрелял с сошек, потом с упора на магизин. разницы не увидел.
    Стоя стрелял держа за цевье, и магазин, еще определился как удобней.
    Единственное, что из этих экспериментов я вынес полезного для себя, это то что мне удобней когда коллиматором стоит на стволе, а не на ресивере.
    Я не собираюсь с вами спорить, я рассказываю о своих наблюдениях. Может уход и есть, но со стрельбы с коллиматора я этой разницы увидеть не могу.
    Может и нужно снять оптику с арки поставить на ругер, но я это буду делать не скоро. Т.к. винтовку я брал не для этого.

    Единственное выскажусь и больше компрометировать не буду, т.к. спорить я не намерен. О ссылках которые вы приводите. Я специально забил в поиск "10/22 TD poi shift" и прочитал первых 6 обсуждений. И везде большинство говорят, что имеет место быть не правильная настройка узда соединения. В придачу люди не наблюдали этого даже на Ругере РСС.
     
  14. Granat

    Granat Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    350
    Адреса:
    Суми
    А мы вот Savage Mark 2 приодели, совсем другой вид стал. Камрад сломал сое родное ложе и мучался с его безуспешной склейкой. А теперь доволен обновками. Все напечатанное: модератор, ложе, приклад и щека. Трубка дюралевая от Арки. Камрад покрасил ложе, говорит. что результат лучше, чем ожидал.
    Марк2_1.jpg Марк2_2.jpg
     
    Ulian, BravoLA, crescente_anethum та 3 іншим подобається це.
  15. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    28.415
    Адреса:
    Украина
    Умка подобається це.
  16. Granat

    Granat Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    350
    Адреса:
    Суми
    Я так понял, что он на него упал. Сломалось в районе спускового крючка вместе со скобой. После поклейки на него кто-то сел в машине и оно снова сломалось. Так бывает :)
     
    АЛЕКСЕЕВ та Hubchmann подобається це.
  17. crescente_anethum

    crescente_anethum Feldwebel

    Повідомлення:
    347
    Адреса:
    Миколаївщина
    Можливо другою мовою зайде. Люди говорят это в первую очередь потому что это первое что приходит на ум в таком случае, так говорят ВСЕГДА когда всплывает эта тема, это кажется очевидным источником проблемы, и отчасти так оно и есть, НО, до конца тем видно что вышепредложенным способом это не решается, потому что в случае TD прикладывая усилие на цевье вы прикладывате усилие на ствол, несмотря на его илюзорную вывешеность, такова уж конструктивная особеность.
    Я теж не налаштований сперечатись. Мені вже майже по., якщо у вас немає цієї проблеми я за вас тільки порадію. Урочисто заприсягаюсь - того що написав в пості #9310 більше ніколи і ніде не писати, я так заї..ся це мусолити...правда.
     
    funnyimp подобається це.
  18. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    шановне панство. їду в понеділок в зелений магазин. вирішив брати саваж 64F, але тут раптово вискочив моссберг м702 б.у.
    в ті ж гроші. і мій внутрішній єврей задумався... може вартує взяти моссберг...
     
    vixa b3 подобається це.
  19. Granat

    Granat Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    350
    Адреса:
    Суми
    Коли я майже прислухався до свого "внутрішнього єврея", то згадався мені ненароком ось цей фрагмент:

    Після того я дав в око тому раднику, додав грошей і купив Savage 64 FV-SR, а зараз ще цікава модель в мультикамі і з канелюрами на стволі, гадаю, що ствол з моделі Mark2.
    Чим я керувався: матчевий точний ствол, різьба, планка в комплекті. Прогадав тільки з наявністю додаткових магазинів, але вже ця проблема вирішена і не тільки у мене :). З багатьма моделями .22LR додатковий магазин - це ціла проблема, вселенський біль малокаліберника... Але моє рішення - це моє рішення. Можливо, у Вас свої причини і розуміння питання ширше, тому і рішення виважене приймайте самі. Якомога більша обізнанність і час - найкращі радники.
     
    Loci1555 та Hubchmann подобається це.
  20. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    ясно. нова річ, це нова річ в любому випадку. якщо вже вирішив брати саваж... як говориться "умерла - так умерла".
    печатайте потихеньку 2 магазина на 5 набоїв)))
     
    Останнє редагування: 3 лип 2021
  21. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    berger2000 подобається це.
  22. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    Yuber подобається це.
  23. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Давно його не відвідував. Вважав, що Саважи дорожчі. 64 F це мабуть найдешевший?
     
  24. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    так. базовий, без мішури. оптику і кільця маю, а ложе один фіг замовляти буду, бо для лівші вибір негустий, все кастом, або за всі гроші)
     
    Yuber подобається це.
  25. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.714
    Адреса:
    Київ
    А в чому сенс, якщо "залізо" для правші?
     
  26. VaneZB

    VaneZB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Дрогобич
    болтовкою користуватись неудобно, то ж вибір впав на п/а. тут, імхо, різниці немає під яку руку хват.