Всё? Приплыли. Валюта

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем AUGUSTIN, 22 жов 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.822
    А что с рублом?
    На сейчас:
    Доллар 46,53
    Евро 57,84

    В день валится в среднем по 1,5 рубля. Так долго наши заклятые братья не протянут...
     
    Carl Zebisch, ДАГОТ, Georg Luger та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Комплект с кейсом. Настрел минимальный
      2190 грн.
    2. Вітаю! Купуючи лот Ви ще й донатите моїм побратимам. Дякую! Пістолет плюс 45 патронів, все працює та...
      3000 грн.
    3. Продам барабан на 10 камор из стали 45 Каморы заужены, конусные. Покупал здесь у авторитетного камра...
      3000 грн.
    4. Якісна репліка Glock 27. Зайвої реклами не потребує. Стан справний. Вага 810 г. Довжина 179 мм. Калі...
      4000 грн.
    5. Ракетниця ORION XII в робочому стані все на фото
      3500 грн.
  3. SILVESTER

    SILVESTER Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.922
    Адреса:
    Фастів
    ..да,с рублом вапче печально...
     
    yaruk та ДАГОТ подобається це.
  4. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    С рублем и нефтью такая же фигня была в 2008 но после того, когда все утихло, все вернулось в прежнее русло. Сейчас конфликт более затяжной и чем закончится пока не известно, во всяком случае простым смертным.
     
    Ponomarenko, Jolly Roger 13 та SILVESTER подобається це.
  5. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    674
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    Очень не хочется, чтоб все закончилось, как в начале 90-х: жуткой инфляцией и миллионами в кармане...
     
    Jolly Roger 13 та Saddam47 подобається це.
  6. +NOOR+

    +NOOR+ Leutnant

    Повідомлення:
    3.061
    в вебмани доллары лежали :beer: за последний месяц стал богаче на пару тысяч рубленых
     
    Артурчик подобається це.
  7. МТех

    МТех Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    1.184
    Адреса:
    Одесса
    получал на этой неделе перевод в $ в ощадбанке без проблем дали с Ув
     
  8. +NOOR+

    +NOOR+ Leutnant

    Повідомлення:
    3.061
    [​IMG]
     
    KAISERLEMBERG, ДАГОТ, D-day та ще 1-му подобається це.
  9. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.102

    Дивні ви якісь люди ... Заощадження - це слово перестало для мене існувати ще в 1991 році , коли на освіту та одруження своєму малому я "назаощаджував" майже 16 тисяч карбованців , на які міг купити новісіньку "волгу" газ-2410 ... І враз став жебраком , коли на карбованці стало можливим було щось купити тільки при наявності купонів - а так тілько один до трьох ( тобто я таки купив , хоч і з переплатою вдвічі , нові "колеса" , але тілько не "волгу" , а два нові в ящиках МТ-10 , та й то дякувати малому бо в нього тоді вже були мізки підприємця ) . Відтоді заощадження я робив тілько для святкування Різдва - спочатку витрачав бережливо , та коли дещо в житті переосмислив - мої витрати на свята зросли до рівня пенсії за пів-року . А я й не шкодую бо Господь допоміг моїм рідним , а отже я в боргу перед Ним . Зараз тим більше неможливо заощадити , бо занадто таки дорого коштують усілякі шуберти та оспреї та взуття з вібрамами , скілько вього нового довелось вивчити на старість ... А ви все "полная жопа" , "национальний банк" , "дєпозіти" та інші буржуазно-комерційні матюки ... Просніться , Люди ...
     
    lucky strike, yaruk, casio та 5 іншим подобається це.
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.070
    Адреса:
    Ukraine
    Так переводы в долларах к примеру, можно получить? Через вестерн юнион, или контакт. Или это уже тоже для избранных, для сливок общества и богемы?
     
  11. ДАГОТ

    ДАГОТ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.899
    Адреса:
    Украина
    Закройте эту падаль Радиуса за "уРкаина" ! Живет же такая гнида на нашей земле и тихо радуется всем негараздам Украины !

    П.С. к курсу 20 грн. давно готов , война , лишь бы рашистских ублюдков выгнать со своей земли и таких как радиус передушить.
     
    pillau, casio, рональд та 6 іншим подобається це.
  12. OLYN

    OLYN Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    630
    Адреса:
    Город на Каховском море.
    Сегодня товарищ в "Привате" перевод 1500$ получил, как не странно, без проблем.
     
    D-day подобається це.
  13. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    Ми тут як раз і обговорюємо як не втратити заощадження.

    Переводы и депозиты пока выплачивают в ин.валюте.
     
    Jolly Roger 13 та D-day подобається це.
  14. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.764
    Адреса:
    Украина,Полтава
    А я с дуру все в гривни перегнал в позапрошлом году,теперь уже и дергаться поздно,половины уже по курсу нет..:(
     
  15. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    Зато патриотично:smile_15:
     
    Jolly Roger 13, Ponomarenko та suhar подобається це.
  16. Боцман Кацман

    Боцман Кацман Obergefreiter

    Повідомлення:
    76
    Дупа, CML8GX3M2A2133C11B майже 1800 грн коштує. Візьму два комплекти поки до 2к не доросло.
     

    Images:

    disgaea.gif
    ДАГОТ подобається це.
  17. ДАГОТ

    ДАГОТ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.899
    Адреса:
    Украина
    Так, а чего за эти годы назад не перегнал в $ ? Все ж предпосылки были .
    Деньги любят тишину - это закон . Тишины в Украине , жаль , еще какое то время не ждать .
    Помните, когда с Польшы за поездку привозили 200$ - это было хорошо ?! И квартиры по 2000-4000$ были , помните ?
     
    ШВАРЦ33, Jolly Roger 13, zamis79 та 2 іншим подобається це.
  18. ДАГОТ

    ДАГОТ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.899
    Адреса:
    Украина
    Разумное вложение денег , если в этом разбираешься и 100пудово знаешь , что эти вещи будут стоить больше .
     
  19. Боцман Кацман

    Боцман Кацман Obergefreiter

    Повідомлення:
    76
    Я машину зібрав, вложився у 12к, зараз більше 20к коштує. Капець.
     
    ДАГОТ подобається це.
  20. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.652
    Адреса:
    Kyiv
    Шановне панство, а якщо поближче до наших військово-історичних реалій. Імпорт це ж зараз також дорожчатиме. Чи мо вже завезене то не рухатимуть угору ціну? Турбує ціна на популярну у сусідньому розділі продукцію однієї польської фірми...завезеної сюди на початку вересня...металеву таку...якось вони чітко за курсом бігли вгору з початку...:rolleyes:
     
  21. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.102

    Пів-години тому мав бесіду з добрим товаришем та гарним сусідом , ми перед тим як іти відпочивати граємо інколи в шахи та бесідуємо про життя та дівчат ;). Переповів йому про що ми тут з вами переписуємось та сперечаємось , про те що "всьо пропало" , про курс валют , котрий прямує до хмар , про банківську систему та перспективи заощаджень . А він мені ось що розповів . Є в нього донька та троє онуків котрі живуть в Енергодарі , донька вже третій раз вийшла заміж а батька останнній раз провідувала коли перший раз гуляли весілля в Кушугумі 24 роки тому . А це сьогодні згадала про батька й прислала старшого онука з трьома бананами та "ашанівськими" пиріжками . Так от згадали про діда коли почули що "рухнул доллар і тєпєрь могут пропасть дєдушкіни накоплєнія на смєрть " - то дослівно цитую онучка . Приїхав напідпитку з товаришем на іномарці й "погостював" хвилин двадцять і каже :" давай , дєд , дєньги - я поєду мєнять на доллари , у тєбя нєбось тищь пятьдєсят насобіралось ? ". Товариш в минулому році робив операцію на очах ( встановлював штучні кришталики бо геть вже був осліп від катаракти ) , отже витратив десь близько двадцяти тисяч гривнів у "Візусі" ( я намагався йому допомогти та здешевити вартість операції як для ветерана праці , але він відмовився на користь того , кому це мабуть потрібніше ) , потім зробив такий собі невеличкий подарунок - купив електровелісапед за для подорожей до Дніпра на риболовлю . Коротше кажучи мав грошенята , але зовсім не багато - тож дав онукові три тисячі гривнів на подарунок мамі . Той обурився й сказав що дід старий жмот і шо "кагда будєт падихать , ані к нєму нє прієдут" . Знав товариш шо так колись буде , то ж морально до такої образи вже підготувався та звелів мені купити таку саму електролісапетку для найменшого онука , а решту "заощаджень" віддав мені . Ви би подумали що дав мені аби я виміняв на доляри чи єври ? Ні , дав відносно немалу суму , аби я купив електрогенератора , бо чув що такий девайс дуже потрібен одній дорогій для мене людині , котра разом з побратимами мають таку потребу . На решту звелів купити для нього гарні теплі штани та нові бурки , аби можна було взимку їздити на риболовлю . От і вся вам повчальна історія про "заощадження та капіталовкладеня" . То всьо правда , але думайте як занаєте . Вибачте за мою старчачу писанину , але дякую вам за спілкування , оскільки для мене це зараз дуже важливо , не сприйміть за образу - але хочу шоби кожен хто прочитає мав небагато часу аби перкласти в своїй голові деякі речі по нових поличках .
     
    ШВАРЦ33, Tayfun_U, yaruk та 7 іншим подобається це.
  22. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    156
    Адреса:
    Украина
    Я до 2008 то же в гривнях держал :)
     
  23. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.822
    Не коплю. Все проедаю. Пофиг.
     
    Alekss777, Tayfun_U, dis89 та 3 іншим подобається це.
  24. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.070
    Адреса:
    Ukraine
    Переживем!
    90-е пережили, и сейчас выстоим!!!
     
    Tayfun_U, ДАГОТ, Jolly Roger 13 та ще 1-му подобається це.
  25. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    Я от не розумію, до чого Ви ці повісті пишите? Ви пропонуєте не тримати ніяких заощаджень а все прогулювати як Ви, чи тримати їх в гривні, яка з кожним днем наближається до макулатури? Може Вам і добре, пенсії вистачає, житло є, діти вже самі по собі живуть, але як бути молодим сім'ям, в яких за спиною, окрім оптимізму і віри в майбутнє, нічого нема? Я думаю не секрет, що купити житло для молодої сім'ї це дуже велика проблема і кошти на неї збираються не один рік. Ви пропонуєте ім втратити і це? Як бути іншим пенсіонерам, які колись мали змогу трохи відкласти на "чорний день"? Вибачте, що багато питань задаю, але Ви якось егоїстично мислите. Купівля валюти, або інвестиції - це зараз єдиниий шанс зберегти заощадження.
     
    Volynyaka, zamis79 та KUNDLER подобається це.
  26. SILVESTER

    SILVESTER Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.922
    Адреса:
    Фастів
Статус теми:
Закрита.