... а если не рукой, а губами, что тогда мыть? Етить колотить тема заехала. Да в постели у обоих все должно быть в таком состоянии, чтобы хотелось и хотелось, а не думать когда мыть.
Помнится, такого в штемпельном блеске на Фиолетовом не очень давно купили за 68 с копейками тысяч грн. Рестрайки дешевле идут - в районе 10 тыс. грн. Симпатичная монетка...
Это в 20-х эти червонцы чеканили для внешних расчетов, а в конце 70-х и в начале 80-х их чеканили по образцу и подобию прежних уже как банковский металл, т.е. как инвестиционные монеты и можно было их приобрести в банке чуть дороже стоимости металла.
а чего я их никогда в "каштане" не видел?Брюлики по 10тыс рублей и по 25 тыс тоже были,видел,еще справку надо было где стоко денех украл.
Из выпускали исключительно для расчетов с "забугром)(70-80) Валюты не хватало...А в 20е ходили и внутри СССР.Наряду с серебрянными. Тогда реформу умные люди провели.Умнейшие! Содержание золота и серебра было аналогично царским и свободно менялись на бумажные 1:1.
Не утруждайте себя, отдыхайте. При случае, в свободное время, загляните в Нумизматический словарь Зварыча любой редакции.
Ну да...Он называется монеты СССр, издание тоже СССр. Серьезная книжка...на уровне профи.....Все тех. характеристики советских монет.
Я згадую своє дитинство! Чим ми займалися на вулиці, як ми проводили свій вільний час? Мабудь всі згадують, де ми "лазили", і що ми робили, коли ще навіть не знали, що таке мобільний телефон, кабельне телебачення, інтернет. Хтось мив руки двадцять раз на день? Чи хто мив "зелепухи" з дерев. Мама якщо заставить перед їжею один разок помити руки , і це було добре! Чи коліна не збивали до крові, рідко коли ще і зеленкою мастили. Чи під дощем в одній сорочці не бігали, чи калюжі не міряли босими ногами в осени? Чи може в зимку в мокрих як "хлющ" рукавицях в сніжки не грали, а потім в дома плакали, коли "зашпори" виходили, як із рук, так із ніг! Чи не "ганяли" на велосипедах до ставу купатися, пізньої осені, коли вода така прозора, як сльоза, та холодна, аж ноги зводить? А зараз дитинча, не встигло на вулицю вийти, йому вже наказують десятки заборон, то не можна, туди не йди, то в руки не бери, того не зачіпай! Трішки похолодало, швиденько додому вдягнутися, сонце припікає, бігом до дому, бо жарко, головку напече! Коли в людини в голові "заклинило", мити руки після кожної якоїсь дії, це вже діагноз!! Ось такі люди і вирощують "тепличних" та "чистеньких" дітей, які потім при легенькому похолодані відразу ж хворіють, не говорячи за те, що дитина яблуко зїсть не мите, відразу ж отруєння! У "чистюль" майже відсутній імунетет, іх організм ні коли не "бачив" що це таке бактерія, і коли вона якимось чином все ж таки попадає до організму, то він починає хворіти, бо раніше цього "звіра" ні коли не бачив, і практики бородьби з ним в нього не має!
А ще в ті часи було обов’язкове вакцинування у школах і вітаміни в пігулках теж давали дітям в учбових закладах примусово + додаткове харчування на великій перерві, в садах і яслах риб’ячий жир по ложці до писка заливали в обід. Пам’ятаєте, як призначали чергового по класу, який на вході до кабінету перевіряв у учнів чистоту рук та ще і вуха дивилися, мили чи ні? Періодично шкільна медична сестра ще і воші шукала на розумних та не зовсім головах учнів. Влітку, для зміцнення імунітету, дітей відправляли в піонерські табори, а тих, що не поїхали, згуртовували в табори при школах де учнів на літніх канікулах возили на екскурсії та годували обідами. Оте все в купі з профілактичними заходами загартовувало підростаюче покоління. Але і в ті часи люди хворіли і навіть помирали в молодому віці. Про школярів, які вкоротили собі віку ганяючи на мотоциках, то окрема мова...
перечислено все где работает естественный отбор.Это хорошо и правильно,но будут трупы.Обязательно.И на моей памяти были.И калеки тоже.А леченых от глистов и прочего-вообще тьма.Согласен- абсолютной чистоты человек не требует,мы живем за счет разных микробов и бактерий,в симбиозе.И сулемой мыться не надо.