Вопросы к бывалым. Ты новичок? Есть вопрос? Тебе сюда.

Тема у розділі 'Для новачків', створена користувачем TruckDriver, 23 бер 2010.

  1. Даниил2002

    Даниил2002 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Київ
    Подскажите пожалуйста, это блинддаж? Если да , стоит ли копать? Зараннее спасибо.
     

    Images:

    IMG2323A.jpg
    IMG2324A.jpg
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Штанга металлоискателя,три колена , общая длина 125 см ,зажимы работают хорошо люфта нету
      1000 грн.
    3. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер дополнительной катушки 15". Был в исполь...
      200 грн.
    4. Удобный держатель для фонарика или пинпоинтера который крепится на штангу металоискателя. Материал:...
      90 грн.
    5. Матеріал: пластик / всередині наповнювач Розмір зовнішній: 13 см x 8.8 см x 3,8 см. Розмір внутрішні...
      120 грн.
  2. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.089
    Адреса:
    Україна
    Вы опоздали—он уже раскопан...
     
    Останнє редагування: 2 бер 2017
    гринго80, snickerss та Даниил2002 подобається це.
  3. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.089
    Адреса:
    Україна
    Две шайбы—это донца артиллерийских гильз WH, почистить и будет ясно, от чего https://reibert.info/threads/donce-ot-artillerijskoj-gilzy.811761/.
    Деталь поменьше—похоже на сработавший артвзрыватель WH AZ 23 umg http://www.patronen.su/forum/index.php?action=gallery&id=5774&sa=view.
     
    Бек та AZ555 подобається це.
  4. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    426
    Повідомлення:
    2.646
    Адреса:
    Украина
    возможно что в выкапаном какая нибудь мелочевка осталось, вот там и можно проверить, а так он уже пустой
     
    Даниил2002 подобається це.
  5. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    426
    Повідомлення:
    2.646
    Адреса:
    Украина
    сапасибо. то что мелкое это взрывак, то и тик понятно. за те круги я так и думал что от гильз но не смог найти подтверждения
     
  6. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.089
    Адреса:
    Україна
    Копан недавно, так что 99% к 1%, что он пустой.
     
  7. Даниил2002

    Даниил2002 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Київ
    спасибо, рядом такой же , только более пологий и глубина раза в два менше .возможно ли в нем что то найти?
     
  8. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.089
    Адреса:
    Україна
    Возможно. Но, как показывает практика, в большинстве случаев это не стоит потраченного времени и сил:(.
     
    Даниил2002 подобається це.
  9. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    Блиндаж с четкими очертаниями,уже копан,можна попытаться копать блин если он засыпан и слабо просматриваеться,и то не факт что он не выбит.глубинник и щуп в помощь.
     
    Eugeniusz M. та Даниил2002 подобається це.
  10. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    426
    Повідомлення:
    2.646
    Адреса:
    Украина
    у нас по лесу много блинов с почти четким очертанием, но они не копаны, ни где нет рядом следов выкопанной земли. А вот те что раскапывались они как правило глубокие и обсыпаные по углам. Ну у нас в лесу песок.
    а есть ондно место где рядом с блинами куча гильз пуль, обрезков разных, короче кулибины там сидели. Начал копать блин, по началу был хлам но только то что сверху обсыпалось и все, больше нечего. в других пробовал шурфы по углам делать но сигналов в них нет. Остальные блины нет желания и трогать. Щуп не дал ничего а глубинника пока нет, не у меня не у знакомых
     
    igor76911201 подобається це.
  11. zabrodianin

    zabrodianin Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    198
    Адреса:
    Николаев, Украина
    Теодор Хоффман "Вікінги Гітлера"
     
    серж\ подобається це.
  12. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    На фото що показав камрад,бліндаж має чітку форму(зразу видно що копаний)а так звісно видно вхід,та заглиблення.за стільки рокив він не може мати таку правельну форму.напевне не тронутих блінів немає,місцеві розбирали га дрова та на інші нужди.може хіба десь в глуші можна знайти хабарний бліндаж."глубіннік можна взяти на прокат,чи скинутись і купити якщо є однодумці А взагалі,хто шукає,той знайде...удачи Вам.з.пов.
     
    Eugeniusz M. подобається це.
  13. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    426
    Повідомлення:
    2.646
    Адреса:
    Украина
    то что у него копанный и не давно это я яразу понял.
    Ну а так большенство нем блинов просто взрывали чтобы избежать подрыва при заходе. немцы минировали многое когда отступали. У нас много блинов по лесу но в основном все наши. доски от туда врядли тащили, рядом сел нет. мост через донец был взорван, починили его не сразу, туда в лес дошли еще позже. Тот что я пытался копать тот точно не разбирали на дрова. в нем есть следы бревен. но когда косаешься к ним они рассыпаются - сплошная труха уже.
    Вот фотки из первого. там молодняк и когда грядки под сосны делали, блины сильно засыпало. И так по лесу они засыпаны где то на 1-1.5м, а тут все 2м и еще 50-70см открытого углубления. глубокие они что то
     

    Images:

    26.07.16  DSCN8246.JPG
    26.07.16  DSCN8250.JPG
    Даниил2002 та byr4yn подобається це.
  14. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    не вже нічого цікавого не попалось???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.089
    Адреса:
    Україна
    Так это блиндаж, а не место под палатку. Глубокие—это, когда 2 метра яма и ещё столько же земли:eek:. А в итоге имеем кучу скоб для соединения брёвен, сложенную в углу, да 5 пфеннингов Веймарской республики при входе:D. И это в чернозёме среди леса... И тогда тебя охватывает такая тоска и накрывает усталость, что ВСЁo_O. А ведь яму ещё надо зарыть...
     
    БРОДЯГА 777, valid, Даниил2002 та 2 іншим подобається це.
  16. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    яму закопати це добре,вірно...нечого нечого.....щось знайдете,це точно.
     
    Хейль подобається це.
  17. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.346
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    як варіант попробуйте пробити діда по Подвиг народа. Якщо є нагороди то там записано в складі якої дивізії воював і за що дали.
     
    Cladotrix, Allex761 та MCCorsar подобається це.
  18. MCCorsar

    MCCorsar Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Украина
    Орден Отечественной Войны 1 й степени, и За победу над Германией. Дальше только юбилейные. Информации за что, никакой.
     
  19. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.346
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Можете в ЛС дать данні на діда?
     
  20. Uliy

    Uliy Gefreiter

    Повідомлення:
    61
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня камаради. Порадьте який придбати металошукач для починающих і для подальшої експлуатації. Хочу замовити на аліекспрес
     
  21. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    Так на алі крім китая,нема нічого.я думаю вам не хто китай не порадить.кум написав тільки що,що буде продавати ася 250 +марс тайгер.якщо цікаво пішить в особисті повідомлення
     
  22. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Львів
    Вам потрібно спочатку зрозуміти , чи потрібно вам таке хобі , що і де плануєте копати , а вже потім вибирати мд і розуміти що ціна тут другорядна .
    Неслухайте тих хто радить купити аську , нема в ті асці нічого цікавого , звичайний прибор , не більше і не менше , мокра трава , стерня , ліс то взагалі пздц ! , я вже мовчу про "рулі" .
    Якщо Ви зрозуміли що "коп" це те чого ви хочете і плануєте займатись тим професійно (якщо це так можна назвати )) , то рано чи пізно Ви зрозумієте , що прибори "для початківців" не дають того результату який міг би бути , нащо тратити час і гроші ? .
     
    Вольф подобається це.
  23. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    А що мокра трава і т.д??добре працюе хоть де...так що на асю не наїджати.а більш професійний стоїт в рази дорожче і попробуйте потім продати..ще з настройками треба розібратися
     
    гринго80 та valid подобається це.
  24. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Львів
    Були вмене аськи 250 350 , як працюють добре знаю , Ви хочете сказати що аська не спрацьовує на мокру траву ? , біля ЛЕП взагалі неможливо працювати , я думаю що це не секрет .
    Дорожче , але і працює стабільніше , корисних настройок більше , глибина більша , результат , непотрібно "рулі" купляти (додаткові затрати) і т.д і т.п .
    Нема нічого складного в налаштуваннях прибора , є просто люди в яких руки ростуть не з того місця ) (це я не про вас , а в загальному) . Длячого продавати профі прибор , якщо він виконує поставлені цілі ? .
     
    Вольф подобається це.
  25. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    Про леп не буду спорити,так це є така проблема,але інші мд теж співають,а от по траві все добре,проблем в мене не було.Професійний коштує не дешево,а якщо людина потім зрозуміє що це не його?ще треба буде найти покупця.Чому рулі?можна щось поменше взяти,не обов'язково нел торнадо.Як на мене краще б.у ася ніж новий китаєц..а от до профі прибора,як чказав мені камрад,треба прийти.
     
    Останнє редагування: 15 бер 2017
    гринго80 та Ян Чик подобається це.