Вопрос по поводу отмены несостоявшейся сделки.

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Smmasterk, 4 лют 2023.

Статус теми:
Закрита.
  1. Smmasterk

    Smmasterk Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Здравствуйте! Возможно тема уже засоленная но с телефона перерывать тонну тем на форуме проблематично а в топовых я ответ на свой вопрос не нашел. Прошу помочь разобраться в дальнейших моих действиях. спасибо!

    Ситуация такая, я создал два лота по продаже товара, я поставил в настройках предоплата, на сайте обновил данные для карты. Через время появился потенциальный клиент который нажал кнопку по выкупу лота, но ресурс автоматически перевел его на наложенный платеж. В подсказках было написано, что если я не согласен с автоматическим переводом на наложку то открыть диспут. Диспут я открыл , обьяснил ситуацию, человек решил отказаться от заказа так как не готов делать предоплату. . Тут претензий нет и быть не может. Он мне написал чтобы я отменил его запрос на покупку лота, и тут собственно сама проблема, я перековырял все возможные настройки но так и не нашел как это сделать. Мне уже написал человек который готов купить его (данный лот) по предоплате (естественно через ваш аукцион) но я не могу этого сделать пока предыдущая операция не отменена, прошу помочь решить данную тезническую проблему. Еше раз благодарю!
     
    Wadospyro подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. фото обратки если нужно по запросу укрпочта+ 30 грн
      100 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. укрпочта+ 30 грн
      150 грн.
    4. укрпочта + 30 грн
      150 грн.
    5. 100 грн.
  3. Wadospyro

    Wadospyro Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    216
    Лоти
      на продажу:
    25
      продані:
    540
    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Україна
    Модератор в диспуті все вирішить.
     
    Vasco, Otryta та Smmasterk подобається це.
  4. Smmasterk

    Smmasterk Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Мне надо модератору высылать пришлашение в диспут или он автоматически получает оповещение при его создании? Еще раз благодарю за ответ!
     
    Wadospyro подобається це.
  5. Wadospyro

    Wadospyro Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    216
    Лоти
      на продажу:
    25
      продані:
    540
    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Україна
    Він сам приймає диспути на опрацювання.
     
    Vasco, Otryta та Smmasterk подобається це.
  6. Smmasterk

    Smmasterk Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Благодарю за ответы!
     
    Wadospyro подобається це.
  7. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.614
    Доброї ночі у Вас малий рейтинг і відправка товару покупцю проходить тільки наложеним платижем,заробляйте рейтинг та ставайте гідним камрадом форуму.З повагою
     
    Acubens, Alter Mann, Wadospyro та ще 1-му подобається це.
  8. Smmasterk

    Smmasterk Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Доброї ночі! Відділення яки можуть видавати гроші за наложкою рядом зі мною закрилися , поруч лише поштомат, на поштомат гроші з післяплати отримати неможливо.
    Найближче повноцінне відділення від мене 3км, тобто. мені треба 6 км два рази йти (спочатку для відправки потім для отримання), Я людина не здорова (якщо цікаво то почитайте що таке хронічний пієлонефрит та як виглядає період загострення і що буде за негативного розвитку подій), зараз через регулярне відключення світла і відсутність опалення у мене загострення хвороби і я не в змозі долати такі відстані. Тому альтернативі поштомату на данний час тут немає.
    Дарувати новій пошті CVV код від своєї картки, при регулярних "зливах" особистих даних бажання у мене немає, в наш час і так тяжко жити щоб тебе ще грабували.
    На данний час для мене відправка наложкою неможлива.

    Більше того, я вже сказав, що я знайшов нового покупця, який на відміну від того, хто зараз відмовився від передоплати того лота, готовий купити на моїх умовах. І готовий цю операцію провести через аукціон, бо мені подобається цей ресурс, я давно його відвідую. На даний момент я більше переживаю, що через затримку, викликану даною ситуацією, новий покупець не захоче більше чекати і піде купляти в когось іншого.

    Але якщо все ж таки дане питання ніяк неможливо вирішити без пробного періоду з накладним платежем, то тоді виходить мені нічого не залишається як відкласти моє бажання тут продавати своє майно до часів поки здоров'я не поліпшиться, бо зараз ті 6км для мене нездоланна відстань.

    З повагою!
     
  9. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.614
    Я Вас розумію,але правила форуму направлені на проведення безпечної куплі-продажу товару,що зводить до мінімуму негативні відчуття та фінансові втрати.А також від зайвої писанини та теренах чорного списку,який і без того не маленький.Я думаю майже кожний камрад і я в тому числі хоча б один раз стикався з такою негативною ситуацією та втратою власних коштів,тому правила форуму вважаю правильними та дії модераторів вмотивованими.Міцного здоров'я та мирного неба Вам та родині.З повагою
     
    Acubens, Alter Mann, Wadospyro та ще 1-му подобається це.
  10. Smmasterk

    Smmasterk Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Я це розумію, на жаль я не здогадався подивитися на нові правила, бо 6 років тому, коли я продавав свої 3 товари, у мене не виникало проблеми продати з передоплатою. Я
    наївно думав, що все залишилося як раніше.
    Виходить єдиний логічний вихід із цієї ситуації це зняти свої товари з продажу до того часу, поки здоров'я не покращиться. Дякую за відповіді! З повагою!
     
    Otryta подобається це.
  11. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.614
    Якщо покупець купить Ваш лот і сам вирішить оплатити його наперед він може це написати модератору форуму в диспуті таким чином відхилити наложний платіж.З повагою
     
    Acubens, Wadospyro та Smmasterk подобається це.
  12. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.614
    Але це рішення самого покупця та врахування ним всіх ризиків.З повагою
     
    Acubens, Wadospyro та Smmasterk подобається це.
  13. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.614
    Бажаю Вам вдалих продаж та скорішого одужання.З повагою
     
    Acubens, Wadospyro та Smmasterk подобається це.
  14. Smmasterk

    Smmasterk Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    На жаль, це моя помилка, що я відразу не подивився нові правила аукціону. Якщо судити за ними, то я виходить не маю зараз права просити передоплату (мене ввела в оману підказка "Ваш рейтинг на аукционе довольно низкий и система автоматически поставила ваш лот " Магазини 5.45, одним лотом 5шт. " на отправку наложенным платежом. Если вы не согласны с этим - создайте диспут по лоту").
    Все ж напевно варто поки що відкласти бажання продавати, щоб уникнути проблем у подальшому. Чекаю ось вердикту адміністрації з диспуту, щоб скасувати на прохання покупця продаж. Питання лише скільки часу чекати на це рішення.
    Бо в мене немає ідей як зараз у моїй ситуації реалізувати продаж післяплатою.
    Окрім як заздалегідь домовлятися з людиною про передоплату і потім лише створювати лот на продаж
    Ще раз дякую за відповіді! З повагою!
     
    Останнє редагування: 5 лют 2023
    Otryta подобається це.
  15. Smmasterk

    Smmasterk Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Доброго дня, а за який час в середньому розглядається діспут админістраціею? Бо я не знаю що робити с тим лотом, бо пока формально не відмінили продаж я не можу создати приватний лот з тим товаром для другого покупця. З повагою!
     
    Otryta подобається це.
  16. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    198
    Повідомлення:
    19.186
    Адреса:
    Украї́на
    готово.
     
    Smmasterk та Otryta подобається це.
Статус теми:
Закрита.