Вопрос по нагану

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Gromoff, 30 лис 2015.

  1. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    да мне самому попадались детали с буквой Р :rolleyes:
     
    toz1915 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Пружина якісна,новоробна.В лоті 1шт.
      300 грн.
    2. Надульник (коп) винтовки К98 Метал очищен от ржавчины, покрыт кислотным способом. Пружина на половин...
      150 грн.
    3. Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1250 грн.
    4. Стебель затвора на Маузер к98 состояние хорошее
      5300 грн.
    5. Магазинная коробка на Маузер к98
      1800 грн.
  3. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    вот, продавал как то собачку - тоже буква Р
    DSC06370.JPG
     
    toz1915 подобається це.
  4. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Ну вот, Я ж помню, что видел.... Вот и спросил Ремонт??? :)
     
  5. Владимир48

    Владимир48 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    697
    У меня тоже вопрос. Вот 100% "Царь " а год 1918 ? Такое может быть?
     

    Images:

    IMG_0931.jpg
    takt09, Gromoff та Igor_yur подобається це.
  6. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    так, це нормально, тільки не можна сказати вже що він "ЦарЬ"
    між іншим, маю такий же тільки склад
     
  7. Владимир48

    Владимир48 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    697
    Но ведь все признаки "Царя" (треугольный целик,круглая мушка,пенек на раме,дверка с прорезью,дубовые накладки с мелкой насечкой) имеются?
     
    takt09 подобається це.
  8. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    про це і мова, він збирався на тому ж таки заводі із тих же деталей і били ті ж такі клейма бо інших і не було ( інколи попадаються із забитими царськими клеймами, теж діо рук совітів).
    з часом уже переробили по своїй манері
     
  9. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Поздний царь. Унтер или солдат ????
     
  10. Владимир48

    Владимир48 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    697
    Унтер
     
    takt09 подобається це.
  11. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Судя по прочитанному ПОЗДНИЙ от РАННЕГО отличаеться дверцей, вернее прорезью в ней. в раннем чуть тоньше стенка у проризи ( та, чот к барабану ближе)
     
  12. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    предмет будет продаваться по частям:confused:
     
    toz1915 подобається це.