ВОП.

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Авдей, 13 січ 2020.

  1. Авдей

    Авдей Feldwebel

    Повідомлення:
    256
    Адреса:
    Черкасская обл.
    Вітаю товариство. Ось виліз такий 150мм. кабанчик і чекає вашого вердикту ,на макет чи в болото . Можливо колись хтось хотів відкрутить , бо чому тоді такий зазор у передку. IMG_20200113_154241481.jpg IMG_20200113_154257152.jpg
     
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг М39 рідна фарба ,ковпачок на клею.
      555 грн.
    2. Граната РПГ 40 под реставрацию.
      100 грн.
    3. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    4. ММГ инертного взрыватела No. 247 Mk. 1. Использовался в британских гранатах, в том числе в мягкой пр...
      350 грн.
    5. Содержимое изнято,резьба хорошая
      240 грн.
  3. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.968
    Адреса:
    Украина
    Ага. Пробовали крутить.
     
    bva-hk подобається це.
  4. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    159
    Адреса:
    Киев
    Камрад, железяка летавшая, плюс голова тоже не целая - лучше закопайте обратно, а при удобном случае, сдайте МЧСникам (если есть знакомства) - им плюс в план, Вам в карму.
    С ув.
     
    bva-hk, Turik11, Stavros 12 та ще 1-му подобається це.