Волынь/Wolyn

Тема у розділі 'Фільми', створена користувачем Гомер, 4 кві 2017.

  1. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Не))) длинные речи не люблю читать.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Состав диска: *Раздел "Англия"*: 1. Скан книги Christopher Gravett "English medieval knights 1...
      100 грн.
    2. Сканы с оригинала 1987 год. Всего 131 стр. Формат JPEG Разрешение сканов-300 dpi
      50 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Состав диска: Скан художественного альбома "Medieval military costume recreated in colour photogra...
      100 грн.
    4. Компакт диски 2 шт. Документальний фільм про СБУ Стан дуже добрий без пошкоджень.
      200 грн.
    5. Нова запечатана аудіо-касета "Одна нація, одна імперія, один фюрер". Новітня історія в зображенні і...
      500 грн.
  2. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    В УПА не были, но за белофиннов воевали. Ну а чьи родственники не палили махорку по призыву на войну. И я не осуждаю ни тех, ни других. Я за себя отвечаю.
     
  3. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Вот для того, чтоб понять не надуманную историю и героев, а настоящую правду попытаться понять и необходимы разные мнения. Этот фильм один из них.

    Ну и ремарка про ваших и наших - те, кто пришел на Донбасс для меня ну ни как не "наши". И хочу вам по своему опыту сказать, что именно "наших", на которых я похож своим языком там я встречал почти все 100%. Уж извините, ну пора делить на своих и чужих не по языковому сходству!
     
    Schtorch подобається це.
  4. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    "В УПА не были,"

    Виходить тоді ваших ляхи не люблять за злочини РККА ... :oops:

    "Ну а чьи родственники не палили махорку по призыву на войну."

    Мій дід, коли був вимушений якийсь час ганьбитися у формі РККА,
    махорки не палив, казав що її палити не можливо - смердить як підпалене котяче гавно ... :D
    У Вермахті та Польському Війську махорки не палили ... ;)

    "Я за себя отвечаю."

    І добре !!! Тоді за себе дайте відповідь за що поляків не любите ... :oops:
    І друге ... з чого Ви взяли що поляки Вас ненавидять ... ??? :D

    ...
     
  5. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Я всех люблю, даже чистокровных арийцев и евреев. А поляки не любят русских за делёжку Польши с Гитлером, за уничтожение настоящего польского сопротивления, за игнорирование Варшавского восстания, за установление коммунистического послевоенного правления. Это так, из того, что пришло в голову. А про махорку - это ж образно. Мои дядьки тоже ее не курили. Финнам ее тоже не выдавали. А вот тетя партизанила, так наверное свой паек другим отдавала. Любая война делит семьи по живому сердцу. Надо нам, потомкам пытаться понять, почему тогда так произошло.
     
    Adolf Becker подобається це.
  6. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    "Ну и ремарка про ваших и наших - те, кто пришел на Донбасс для меня ну ни как не "наши". И хочу вам по своему опыту сказать, что именно "наших", на которых я похож своим языком там я встречал почти все 100%. "

    До чого тут це ... ???!!! :D

    "Уж извините, ну пора делить на своих и чужих не по языковому сходству!"

    До чого тут свої чи чужі ... ? Поляки ж не тупі ... як вони у Волинській трагедії
    будуть звинувачувати "східняків" або у злочинах РККА звинувачувати Героїв УПА ... ???
    Крути не крути але кожен відповідає лише за себе а не "за того парнія" ... :D

    Моє шанування, камрде !!! :beer:

    ...
     
  7. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    "Я всех люблю, даже чистокровных арийцев и евреев."

    Тоді Ви комуніст ... :D а якщо Ви любите ще й москалів і сєпарів (омоскалених українців),
    тоді Ви ще й Ісус Христос ... :D бо тільки він любив своїх ворогів ...;)

    "А поляки не любят русских"

    Лише неадекватні люблять москалів ... поляки ж люди АДЕКВАТНІ ... :smile_12::D
    Та й за що чи поляки чи ми, Українці, маємо любити москалів ... :confused:

    "А вот тетя партизанила, так наверное свой паек другим отдавала. "

    Якщо партизанила в червонодупих, то ще як сказати ... адже не секрет
    що червоні партизани не гребували мародерничати ще гірше за німців ... :oops:
    так що могла і віддавати а могла і відбирати ... :D;)
    До речі, за це банди Ковпака в Галичині й ненавидять ... :mad: вели вони себе
    тут як собаки ... :mad: тому й здихали як собаки коли попадали у руки хлопців з УПА !!! :smile_12:
    Співпраця поляків із бандами Ковпака та іншими москаляцькими партизанськими
    бандами й послужила однією із причин Волинської трагедії, оскільки через поляків
    від рук червоносраких партизанів полягло багато Українських Героїв.
    Нажаль у фільмі про це поляки замовчують.



    ...
     
  8. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Москаль москалю рознь, так же как и кацап кацапу. Так же как и многие украинцы прикрываются тем, что они патриотично спилкуются мовой, а сами воруют армейский хлеб. А вот сепары - это не национальность, а диагноз! Кстати, по образованию я пастор. И в церкви долго прослужил. Но на фронте я не капелланю, хоть и предлагали.
     
  9. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Но лучше к фильму вернуться. Знатоки истории могут сказать, что в нем не так, а что наоборот верно?
     
  10. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    "Москаль москалю рознь, так же как и кацап кацапу. "
    "А вот сепары - это не национальность, а диагноз!"


    Хіба є різниця між москалем, кацапом та сепаратистом ... ?
    Для нас Галичан це всеєдино ... у нашому вжитку немає
    слів сєпар та кацап, ми усі три підвида називаємо МОСКАЛЯМИ ...

    "Кстати, по образованию я пастор."

    Пастор котрий не любить багато читати ... ???!!!
    "Не))) длинные речи не люблю читать." пост №26
    Щось неординарне ... :D:D:D

    ...
     
    Останнє редагування: 31 гру 2018
    kelt подобається це.
  11. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Ну так, так ... "знатокі історії" ... не смішіть, камраде, не смішіть ...
    тут потрібні ОЧЕВИДЦІ а то "знатокі" понаписують таке, що й без пляшки не розберешся ...



    ...
     
    kelt подобається це.
  12. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    На фронте кацапов и москалей полно. Я по паспорту тоже кацап. А судя по вашим суждениям можно сделать вывод, что все галичане нацисты/националисты, раз "все они" уравнивают этих людей. А это явно не так. Меня всегда удивляло упрощенное желание людей делить других по принципу национальности. Вот именно это и является утопией. Есть мудаки, и есть хорошие люди, а есть серые. Знаете стихотворение Галича "а молчальники вышли в начальники, потому, что молчание золото" - оно о равнодушных людях. В моем окружении дофига и больше именно таких! Им совершенно все равно, кто там и с кем воюет. А в политике и в руководстве армии таких большинство.
    По поводу читать - ненужную риторику не люблю. А книги больше слушать люблю.
     
  13. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Очевидцы все опишут со своей точки зрения.
     
  14. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    "На фронте кацапов и москалей полно. Я по паспорту тоже кацап. А судя по вашим суждениям можно сделать вывод, что все галичане нацисты/националисты, раз "все они" уравнивают этих людей."

    Та ні, Ви всетаки не хочете слухати ... до чого тут "уравнівают"... ?
    У нас просто у всіх вживається що до них єдина назва ... ну наприклад
    як у рос.мові слово "МАСЛО" ... масло (ростітєльноє), масло (сливочноє)
    і масло (машінноє) ... а в Українській є масло (тваринне), олія (рослинна)
    і олива (для двигуна) ... хіба важко доперти ???


    "Меня всегда удивляло упрощенное желание людей делить других по
    принципу национальности. "


    Ну не лукавте, камраде, кому як не пастирю знати що на нації, народи
    та мови людство поділив ВСЕВИШНІЙ а не Галичани ... :D

    "Вот именно это и является утопией. "

    А Ви поспорте з Богом ... :D:beer:

    ...
     
    Михаил Леонтьев подобається це.
  15. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Тоді виходить що у москалів замість очей дві кінських за.упи ... :D
    раз із їхньої "точькі зрєнія" поляків в Катині помордували німці а не москалі ... :D



    ...
     
    Adolf Becker подобається це.
  16. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Был свидетелем обстрела, когда на излете видел откуда на меня мины летели. А ватница соседка тут же уверяла меня, что это укропы из Песок нас обстреляли. И чтоб я не говорил, она меня чуть оплотовцам не сдала, как наводчика. Вот вам и мнения очевидцев. И те поверят ей, а мне поверят наши.
     
    Adolf Becker, Боб67 та KAISERLEMBERG подобається це.
  17. Михаил Леонтьев

    Михаил Леонтьев Микко Пайпелайнен

    Бог разделил народы, но не души. Каждый волен поступить так, как сам выбрал. Я верю в настоящую Россию. С такими лидерами, как Немцов, Политковская, Невзоров.... хоть они и говорили и говорят по привычке не в Украину, а на.... У меня спрашивают, почему я не меняю гражданство. Я отвечаю, что правительство и зашкваренное большинство для меня не повод менять Родину. Хоть я Москву и не считаю столицей своей Родины, а наоборот - узурпатором моей нации и свободы моего края. Мой род был русифицирован. И основательно. Мой отец не знал русского до детдома. Моя тетка выучила его в 20 лет и стала учительницей русскокого языка. Но уж извините, я по образованию филолог русского и финского. Второй почти забыл. Но истинную красоту русской литературы я очень люблю. Мои любимые писатели Достоевский и Толстой, Аксенов и Войнович, Галич и Акуджава, Высоцкий и Визбор... и т.д. И я надеюсь, что Россия вспрянет от сна и на обломках самовластья..... Ну а пока такого нет, я буду приносить пользу Украине и вред "чертям" - так там сепаров кличут, на передке, теми средствами, что могу. Но историческая правда меня всегда интересовала. Поэтому это фильм мне интересен, и его оценка с точки зрения специалиста-историка и реалиста-прогматика.
     
  18. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    "Бог разделил народы, но не души. "

    Так ми ніби про народи і мови ведемо мову а не про душі ...
    А душі ... ну діші є лише у віруючих людей ... у атеїстів лише тіло ... :D
    так що і у питаннях ДУШ повне розділення ... :D

    "Я верю в настоящую Россию."

    Розчарую Вас у вашій вірі ... :D Росія (РФ) це імперія ... а імперія це ЗЛО,
    оскільки імперія передбачає наявність окупованих земель та підкорених
    народів, котрі у межах імперії мають другосортний статус ... :confused:
    До створення Російської Імперія "росія" іменувалася не інакше як князівство/царство
    московське (того то й ми кажемо москалі) ... тому й цікво мені якою "росію" Ви
    вважаєте "настоящєй" імперію ... ? так вона зараз і є ІМПЕРІЄЮ ЗЛА !!!
    Чи князівством московським у його межах ... ? Так для того потрібно поділити
    імперію на 20-30 дрібних держав і дати загарбаним народам самостійність.

    "С такими лидерами, как Немцов, Политковская, Невзоров....
    хоть они и говорили и говорят по привычке не в Украину, а на.... "


    Навіть якщо б сталося так що х.уло здох завтра, я всеодно
    не маю віри що ті москалі які займуть місце х.йла, добровільно
    віддадуть Україні Крим, офіційно попросять прощення перед
    Українським Народом за 350 річну окупацію, за Голодомор,
    і так далі ... не вірю що Українцям нові москалі виплатять хоч
    якусь грошову компенсацію за рабський труд у колгоспах,
    до речі німці виплатили ... не вірю що нові москалі хоч колись
    офіційно визнають що це вони (на спілку із Гітлером) розвязали
    ДСВ, що РККА була в Європі окупантом а не визволителем, що
    вояки УПА це визволителі та Герої України а бійці РККА то колаборанти
    та окупанти ... нічого того нові лідери москалів не зроблять, тому
    вони будуть такі ж як і х.йло, як москальські царі та як генсєкі КПСС.
    Будь-яка інша москальська влада і надалі буде намагатися поглинути
    Україну ... це і є СПРАВЖНЯ МОСКАЛЬЩИНА !!!

    "Но уж извините, я по образованию филолог русского и финского.
    Второй почти забыл. Но истинную красоту русской литературы я очень люблю. "


    Ви, як філолог, повинні знати що РУСЬКА МОВА, то мова РУСІ ...
    а РУСЬ це КИЇВ ...
    В Росії ж і мова називається РОСІЙСЬКОЮ а не РУСЬКОЮ ...
    І на РУСІ (Київська Русь) російською мовою ніхто і ніколи
    не розмовляв, тому немає підстав російську мову називати РУСЬКОЮ ...
    її на Русь принесли допіро у середені 17 століття окупанти московити ...

    "Ну а пока такого нет, я буду приносить пользу Украине и вред "чертям" - так
    там сепаров кличут, на передке, теми средствами, что могу. "


    За це, Друже, Вам низький уклін та щира подяка від мого Українського
    серця та моєї Бандерівської Душі ... :beer::beer::beer:

    ...
     
    Adolf Becker подобається це.
  19. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Недавно випадково подивився,раніше не хотів навіть дивитись,думав чисто плаксива драма.
    Як мешканець Волині,скажу так,кіно на те кіно.Ясно що поляки зі своєї сторони показали себе більш постраждалою стороною,як би подібний фільм зняли українці,і взяли інші назви сел,тоді би вийшло що польське АК була більш жорстокіше чим УПА.
    Єдина правда 100%це те що населення втікало під захист німців,в села та містечка де стояли гарнізони німецьки.
    Це зі спогадів моїх батьків, загинуло 2 прадіда ,,як на могилах написано,, трагічно,,.Кому цікаво,читайте
    http://www.ji.lviv.ua/n28texts/spohady-ukr.htm
     
  20. Gerhard

    Gerhard Leutnant

    Повідомлення:
    3.075
    Адреса:
    Thule
    Полякі у любові до "технології ненависті" дуже з московитами (які без постійного психозу й параної майже не уявляють собі існування) схожі - є ми - зібрання святих, нащадків всілякой ну дуже велікой херні та є "інші" - каннібали, вбивцы немовлят, гвалтівники і т.п. Фільма Варшава-44 наприклад вистачило декілька невеликих фрагментів щоб одразу зрозумити сенс фільма. І це дуже давня традиція - читая ще відомого польского літератора Генріка Сенкевіча позамінулого століття "Вогнем та мечем" - усі козаки мудаки, "Потоп" - усі шведи мудаки, "Пан Володийовський" - усі туркі мудаки, "Хрестоносці" - усі хрестоносці мудаки. Як на мене, на цих пропагандистських технологіях з часів націоналізмов столітньої давнини далеко не заїдеш, замість сучасного бачення вперед в 21 століття, постійно "емоціоніровать" на подібні речі - хто кого коли і як вбив
     
  21. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Чомусь всі забувати почали що в 43 році,поразка Німеччини на східних фронтах,обіцянки США відкриття другого фронту,зародили надію у поляків і українців відновити свою державність.Але це не входило в плани радянського союзу.Німці можливо думали що ці 2 держави стануть буфером між ними і москвою.,а з американцями домовляться-здадуться.Можливо так і вийшло би ,як би вдався переворот і загибель Гітлера від вибуху.