Оновлення Висловлення !

Тема у розділі 'Питання по роботі форуму REIBERT', створена користувачем •Карпо•⚓️•, 7 бер 2023.

  1. •Карпо•⚓️•

    •Карпо•⚓️• Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    43
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Украина
    Бажаю здоров'я!
    Шановні,дозвольте висловлення по факту прибування на Форумі:
    Ми всі живі люди ,і не дивлячись на "человеческий фактор" ,на неумисні помилки,та форсмажор,,,,насправді відчуваю щире задоволення від перебування на Форумі.
    Та висловлюю вдячність засновникам та адекватним) камрадам!!!!!!!)
    Можливо декому правила Форуму і кажуться інколи ,можливо суворими чи занадто строгими,то вважаю що саме то є насправді необхідним ,що мінімалізує та упереджує якесь можливе шахрайство,чи таке інше..
    Дуже вдячний засновникам за корректне та справедливе ,фактичне ставлення до НАС!
    Також відверто вдячний тим добрим Камрадам,з якими вже встиг трохи потоваришувати за той час,та за відверті дружні по-чоловічі відносини!
    Вдячний навіть тим "недобрим" )) за те шо вже маю з тим досвід))
    Насправді прошу вибачення у всіх тих,кого ,можливо Ненавмисно образив,,,то ,як маючи дійсно діагноз: "постравматичний стрессовий розлад",пов'язаний з певними подіями життя,,,,то,насправді стримувати ємоціі по тому вдається незавжди((((
    Вдячний усім!
    І,на останнє дозволю собі ,з повагою дати відверто щиру пораду для вновприбулих:
    Шановні ,якщо Ви не мислите злого, не переслідуєте якихось хижих,злодійсько-корисливих чи кримінально-шахрайських намірів, то на Площадці знайдете завжди взаємопорозуміння,адекватне,справедливе та корректне ставлення ,та просто добрі поради щодо Вашого подальшого доброго досвіду перебування на Форумі!
    Бажаю здоров'я,нам усім ! Єдності у цей нелегкий для Краіни час ,та порозуміння один до одного.
    З повагою та вдячністю !
     
    Skif4, Будулай58, Чародій та 10 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Трак немецкого танка Пантера Состояние коллекционное ! Идеальное! Наложкой не отправляю. Пересыл на...
      12000 грн.
    2. Коп. В доброму стані.
      10000 грн.
    3. Ключ трещотка из ЗИП Т-34 и машин на его базе. Для вывинчивания или ввинчивания оси кривошипа при на...
      500 грн.
    4. З болота.Стан по фото.На крайньому фото показав приклад де могли стояти, але там трохи не таке кріпл...
      550 грн.
    5. 1000 грн.
  3. kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Україна
    Вітаю!
    Я повністю підтримую вас.
    З вашого дозволу - також відпишу, що Форум/Сайт насправді дає теплі емоції. Тіки тут я побачив ввічлевість, повагу, довіру... Чесно кажучи - навіть в такі часи- це дуже приємно.

    Хоча в мене багато є досвіду спілкування на інших ресурсах, будь то і мисливські форуми, по автомобілях; будь то сайти типу олх (неприємні враження цей сайт дає, по всім факторам... Я не кажу- що навіть питання ставлять не привітавшись... І це типу норма...).

    На Форумі практично всі, ставлячи питання- вітали.

    Так, були і не дуже ввічлеві форумчани, нечесні, неприємні... Не без цього... Але їх все одно набагато менше так- що можна їми знехтувати; тим паче навіть і вони давали досвід.

    Дякую засновникам - та всім форумчанам за те - що ви є. Просто є.

    З повагою.
     
    Artem, Будулай58, ivanov1 та 3 іншим подобається це.