ВИС-35 Радом.

Тема в разделе "Стрілецька зброя та її фрагменти", создана пользователем Brodun, 3 авг 2022.

  1. Brodun

    Brodun Obergefreiter

    Сообщения:
    79
    Адрес:
    Київ
    Доброго дня шановні форумчани. Ось "врятував" з металобрухту такий екземпляр. Маю намір розібрати, бо напевно запчастини будуть більше вартувати, ніж сам предмет в такому стані. Чи не варто? IMG_20220803_142011.jpg IMG_20220803_142027.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. стан по фото , можлива відправка укрпоштою .
      235 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Оригінальний НОВИЙ магазин на 30 набоїв 7.62 металевий для АК-47, АКС, АКМ, АКМС. Оригінал! Радянськ...
      700 грн.
    3. (в наличии 7 шт.)
      Пружина шептало
      80 грн.
    4. Макет масо-габаритний автомата Калашнікова АКС-74У (ММГ АКСУ DUMMY) калібру 5,45. Нейтралізована зб...
      75000 грн.
    5. СХП АК47С (АКМС). Працює добре, нарікань нема. З документом. Доп фото, інформація в особистих.
      49999 грн.
  3. Brodun

    Brodun Obergefreiter

    Сообщения:
    79
    Адрес:
    Київ
    Курок рухається..., "зводив", натискав пластинку де був спуск, курок вертався назад. на даний час щось "заїло". Добавлю ще фото. IMG_20220803_142055.jpg IMG_20220803_142202.jpg IMG_20220803_142241.jpg IMG_20220803_142759.jpg IMG_20220803_142836.jpg IMG_20220803_143203.jpg
     
    \Lisovik/ и Олег Грабовский нравится это.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.984
    Адрес:
    Київ, Україна
    бачиться довоєнний віс (ранній)
    ...якщо розібрати та продати по шматках ?
    так, варто потрудитися...
    (але він жорстоко полАманий)
    :(
    З.Ы. ...українською мовою варто було писати "ВіС" (Вільнєвчіц і Скжипіньскі)
    :rolleyes:
     
    Последнее редактирование: 3 авг 2022
    Левий Алфеев, 663, Stach и 4 другим нравится это.