Випускний колектор форд модел т?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем malyk, 16 вер 2022.

  1. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    valerka та Topaz81 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ровна,без тріщин,вмятин
      250 грн.
    2. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    3. 200 грн.
    4. Макет снаряда 8,8 см ( Тигр)
      1000 грн.
    5. 150 грн.
  3. maksto

    maksto Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    луцк украина
    Может впускний?
     
  4. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    Так,впускний.
    Так придивлявся здається воно?
     
  5. maksto

    maksto Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    луцк украина
    По фото, да
     
    malyk подобається це.
  6. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    Трохи почистив,виявився досить непоганий стан.
    IMG_20220919_122653.jpg IMG_20220919_122700.jpg IMG_20220919_122706.jpg IMG_20220919_122711.jpg IMG_20220919_122715.jpg IMG_20220919_122721.jpg IMG_20220919_122747.jpg IMG_20220919_122803.jpg IMG_20220919_122739.jpg
     
    valerka та Bangalor подобається це.