доброго. попались такі штуки,військове 100%,сорі за фото,замерз,руки тріслись як у алкоголіка)))) сопутка шилди і мечіки великих калібрів
https://www.google.com.ua/search?bi...o#imgdii=cBvBgg0-oeEcRM:&imgrc=qeUqnD_hfqbDPM: https://reibert.info/threads/vzryvatel-rgm-2-razreznoj-i-legkorazbornoj.437548/