Від танка???

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем borman123, 24 гру 2011.

  1. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    Камради підкажіть по залізяках.
    Для маштабу поклав насоса. Вони походу розпиляні. Найшли такіх 4 шт.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. 750 грн.
    2. передок от пушки
      250000 грн.
    3. 450 грн.
    4. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    5. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
  3. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    невже ніхто не знає ?
     
  4. КарАн

    КарАн Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    615
    Адреса:
    Москва Россия
    Зубцы как-то вот "напрягают", в плане "от танка ли это".... Навскидку ничего подобного не вспомню.
     
    1 людині також подобається це.
  5. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    там проходив 58 ОКТ в 44 році. Гансів з того місця за раз танкі не вибили. може там танк якійсь стояв да й його ИМХО розібрали після війни на метал а ці деталі забули..o_O