від чого ????

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем borman123, 9 бер 2012.

  1. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    Камради підкажіть що за штучка??? навіть незнаю як неї правильно назвати, напис 1101 o_O:beer:
     

    Images:

    PICT0127.JPG
    PICT0128.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      180 грн.
    2. 350 грн.
    3. Німецькі глиняні трубки. 20-30 роки. Не курені!
      400 грн.
    4. Німецька трубочка. Не курена! Виготовлена з якісної дорогої деревини. Маркування “Bruyere Garantie”....
      600 грн.
    5. Дуже приємна трубочка! Не курена! Мунштук виконано з натурального рогу. Маркування Bruyere Garantie...
      600 грн.
  3. kuznec

    kuznec Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.091
    Адреса:
    запорожье
    похоже на жетон польского полицейского до 39г имхо
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    погуглив справді житон польського поліцая:)
    підкажіть ше одне : рідкісна штука??
     
  5. мп 40

    мп 40 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    484
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    905
    Повідомлення:
    5.252
    Адреса:
    УкраЇна
    достатньо зачотна штука....
     
    1 людині також подобається це.