Від чого ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Историк85, 4 чер 2026.

  1. Историк85

    Историк85 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    333
    Лоти
      на продажу:
    76
      продані:
    807
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Суми
    Бажаю міцного. Підскажіть шановна спільнота від чого ? З повагою
     

    Images:

    IMG_20260604_065003.jpg
    IMG_20260604_064958.jpg
    IMG_20260604_064754.jpg
    IMG_20260604_064922.jpg
    IMG_20260604_064545.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Окопна творчість. Міг належати як капелану, так і рядовому гансу. Загальний стан досить непоганий, в...
      750 грн.
    2. Німецька трубочка. Не курена! Виготовлена з якісної дорогої деревини. Маркування “Bruyere Garantie”....
      600 грн.
    3. Трубка для паління з Франціі
      290 грн.
    4. Стан по фото, добрий. Іскру висікає. Гарний предмет в колекцію чи на кожний день!
      860 грн.
    5. Стан по фото. Клейма! Коробка!
      470 грн.
  3. товарищ Плотко

    товарищ Плотко Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    Украина, Киев
    A10A подобається це.
  4. Tactii

    Tactii Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    Київ
    Думаю від чогось вампіроподібного. Виходячи з платформи на якій закріплено.
     
    Bangalor подобається це.
  5. Историк85

    Историк85 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    333
    Лоти
      на продажу:
    76
      продані:
    807
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Суми
    Скоріш за все. Дякую
     
    Tactii подобається це.