Від чого частина?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Боб67, 4. Dez. 2021.

  1. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    1.260
    Ort:
    Вол.Вол.
    В лісі біля нім.окопів викопав таку запчастину.
    Підкажіть від чого ця деталь.
     

    Images:

    IMG_20211204_131156.jpg
    IMG_20211204_131204.jpg
    IMG_20211204_165517.jpg
    IMG_20211204_165533.jpg
    IMG_20211204_165600.jpg
    IMG_20211204_165607.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Залізо протравлене в кислоті та пофарбоване.
      2950 грн.
    2. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
    3. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    4. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    5. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1817 г. для уланских полков. Российская Империя, 1841 г.. ---...
      63000 грн.
  3. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    1.260
    Ort:
    Вол.Вол.
    Сьогодні роздивився більш детально,більше подібний до причіпного механізму,навіть типу амортизатор ,або пружина там була.
    Треба модератора просити щоб переніс тему в механізми.
     

    Images:

    IMG_20211205_080921.jpg
    IMG_20211205_080928.jpg
    IMG_20211205_080950.jpg
    IMG_20211205_081008.jpg
    IMG_20211205_081031.jpg