верховые находки

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Jurakas, 3 жов 2016.

  1. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    верховые находки такие вот появились, проклятые стволы конечно туда остались где они уже 72 года потихоньку лежали:(:)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    SERGHLEO, Maks007, вяз@ та 42 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецький піхотний рюкзак. Складський стан! Більше і додати нічого…
      7000 грн.
    2. Кружка військова Франція
      199 грн.
    3. Нитки цілі. Тавро відсутне. Мої аукциони : https://reibert.info/auction/vova2012.201309/ Всі мої...
      900 грн.
    4. Крепкий копаный бак. Все завесы разработаны. Чтобы плотно закрыть, нужно немного пристукать крышку,...
      400 грн.
    5. Котелок арміі Франціі MMT 1939 року Цілий,не тече.
      680 грн.
  3. holst1988

    holst1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    894
    класс! а что за знак? с Ув.
     
    Jurakas подобається це.
  4. forencic

    forencic Oberst

    Повідомлення:
    5.272
    Адреса:
    краматорск
    WHW-значек Винтерсхильфсверк - зимняя помощь армии, Вермахту, март 1942 года . Серия состоит из трёх знаков и называются они "Heroische Emblem".
     
  5. Thomas Brauer

    Thomas Brauer Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    47
    Повідомлення:
    798
    Адреса:
    Незалежна
    Як завжди супер!!
     
    viking38 та Jurakas подобається це.
  6. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Вам,что два К-98 не нужны?Жирно живём камрад.
     
    Jurakas подобається це.
  7. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Тем более,что нижний не К-98,а по-моему "Манлихер"кавалерийский.
     
    Jurakas подобається це.
  8. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    По моєму обоє 98(к)
     
  9. WroclawZiemniak

    WroclawZiemniak Hauptmann

    Повідомлення:
    1.381
    Адреса:
    Поля
    А по моему в таком состоянии они уже никому не нужны:)
     
    A10A, Georg Luger та Paul_Gudvin подобається це.
  10. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Тут ти не прав старий...Я б запчастин з них витянув:DЯк мінімум закритий затвор уже радуєе душу і запалює надію в серці:oops:
     
    Хреб та Volynyaka подобається це.
  11. greendevil

    greendevil Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    255
    Адреса:
    Вознесенск
    Как всегда :smile_12:
     
    Jurakas подобається це.
  12. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Они просто нечищеные;) , в мои злгяд очень даже бодрые,вот мне просто на...и они нужны :(:p , а вот канистp антуражный сегодня меня порадовал :D , там надписи частей итд, завтра помою :).
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Эрликон, Unnamed Player, вяз@ та 3 іншим подобається це.
  13. WroclawZiemniak

    WroclawZiemniak Hauptmann

    Повідомлення:
    1.381
    Адреса:
    Поля
    Понятно:)
    И в правду, антуражный канистр:D
     
    Хреб та Jurakas подобається це.