Вартість оптики

Discussion in 'Скільки коштує?' started by D-day, Sep 23, 2023.

  1. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Messages:
    11,114
    Location:
    Ukraine
    Вітаю. Оцініть будь ласка. Зробити фото марки прицілу не можу, просто не виходить. Камера не бере. Кацапський. Все функціонує. Є теплак.
    Дякую.
     

    Images:

    20230923_132847.jpg
    20230923_132856_001.jpg
    20230923_132856_004.jpg
    20230923_132856_003.jpg
    20230923_132856_002.jpg
    20230923_132906.jpg
    20230923_132917.jpg
    20230923_132917.jpg
    20230923_133212.jpg
    20230923_133220.jpg
    20230923_133150.jpg
    20230923_132951.jpg
    gheka and Афил like this.
  2. Интересные лоты

    1. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    2. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    3. Часть затвора 2cm Flak 38
      280 грн.
    4. По фото
      130 грн.
    5. Для оформления композиций, экспонатов или эксперементов
      100 грн.
  3. Disastrous

    Disastrous Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Messages:
    631
    Location:
    Україна. Харків.
    Воно само робить собі фото та відео. Це цифрова відеокамера у вигляді прицілу. Тепловізора тут немає. Лише функція нічного бачення реалізована через підсвічування цілі інфрачервоним ліхтарем. Суто мисливська забавка.
    У магазинах ціна коло 28000 гривень, але на олх ніхто не бере і за 15000.
     
    Криос, Wiking730, D-day and 4 others like this.
  4. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Messages:
    11,114
    Location:
    Ukraine
    Дякую, я не знав.
    Думав , що то є приціл.
     
  5. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    769
    Location:
    м. Київ
    То і є приціл , достатньо не поганий(розумний), американець,є ще такий тепловізийний.. IMG_20230325_122446.jpg
     
  6. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Messages:
    1,657
    Location:
    Харків
    Last edited: Sep 23, 2023
    Otryta, Криос, D-day and 2 others like this.