В Украине ликвидировали разрешительную.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем СергейМихалыч, 1 бер 2021.

  1. 007 Стрелок

    007 Стрелок Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    736
    Адреса:
    У Черного моря.
    В чем отличее?

    20210304_061200.jpg
     
    HBG подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Коліматорний приціл XD Precision Tactical призначений для встановлення на тактичні або мисливські ка...
      1900 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      16400 грн.
    3. Призматичні приціли Vortex SpitFire призначені спеціально для використання з карабінами на AR-платфо...
      14999 грн.
    4. Как новый покупался в стволе вместе с аркой, отстреляно ровно пачку Продажа в связи с тем что караби...
      2750 грн.
    5. Оптичний приціл ТО-6ПМ з оригінальним швидкоз'ємним боковим кронштейном на ластівчиний хвіст Приціл...
      3500 грн.
  3. Serega_77

    Serega_77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    232
    Адреса:
    Николаев
    В Николаеве в 16 оформлял зеленку, в 19 продлевал, в 20 ещё одну единицу нарезного оформлял. Никакого треша не видел, никто на взятки не намекал, мозг не выносил. Первый раз завез документы и взял квитанции на оплату, тут же оплатил и занес, через 2-3недели забрал зеленку.
     
    SatoDeNoor, Billy Phelan, Romych та 3 іншим подобається це.
  4. Andr72

    Andr72 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Odessa
    Всё правильно написал выше предыдущий оратор! Нужен Закон об оружии, унифицировать процедуру получения разрешений на приобретение, отдать это в ЦНАП, а ментам оставить (сократив их до удобоваримого состояния, чтобы работали, а не сидели по кабинетам в носу ковырялись) функции контроля. Чем меньше разрешений и соизволения будет у ментов, тем проще будет жить в нашей стране!
     
    Yuber подобається це.
  5. Andr72

    Andr72 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Odessa
    Это исключение из правил, видимо. По срокам, так это точно, т.к. они даже положенный месяц или десять дней никогда не выдерживают (судя по написанному только на этом форуме - везде)!
     
    HBG подобається це.
  6. yulic

    yulic Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    395
    Адреса:
    Ukraine
    ))) не знаю що там у вас вимагали... Але "травмат " не відноситься до зброї. ( Якщо ж звісно він зареєстрований в порядку "чинного" ) для його зберігання треба місце з обмеженим доступом та непотрібна страховка. Вимагати можуть багато чого!! Ось треба знати куди їх всіх відправити !
     
    HBG, Andr72, Yuber та ще 1-му подобається це.
  7. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.245
    Адреса:
    Украина
    В Харькове тоже без вымогательства.
     
    HBG подобається це.
  8. oleh.tsv

    oleh.tsv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    188
    Адреса:
    Kiev, Troeschina
    Так це все окозамилювання з "закриттям" і є піарходом якраз під прийняття законопроекту. Суспільство вже підігріто інфою про корупцію. МВС вже всім набридло зі своїми роздутим бюджетами і неробами. Ось ось суспільство вибухне тотальною незгодою, і не дай Боже депутати проголосують за людський законопроект від Шераськіна 4335-1. :eek:. Це ж без кормушки залишать.
    Ніхто нікуди не буде ходити:). Максимум, що буде, так це з деяких обраних, що придбали "пристрій для відстрілу гумових показово зроблять цапів відбувайл. Дехто "відмажеться" але дуже дорого бо так лише питання вміє та хоче робити.
    І відрапортують потім всякі Геращенки типу :"ми чисті тепер, у нас все ОК любіть нас і підтримуйте законопроект від МВС ;)". А недосвідчені і слабкі люди, що полюбляють давати хабарі скажуть:" ой як легко і гарно пройшло/стало"
    От на це все розраховано.
    Я дивуюсь риториці деяких осіб ... Як в тому анекдоті про мишу: "Їй Богу, як малі діти".
    Не відволікайтеся від основного. Систему можна зламати тільки прийняттям людського законопроекту , а це (на даний момент) є законопроект 4335-1 Андрія Шераськіна "Про цивільну зброю та боєприпаси" От сюди і треба всі сили кинути - роз'яснювати людям.. Це для МВС смерті подібно. Тому і звиваються як вужі на сковорідці :beer: В конвульсіях.. і тиснуть на депутатів зараз.
     
    Billy Phelan, Somelse, Andr72 та 2 іншим подобається це.
  9. Чиж

    Чиж Leutnant

    Повідомлення:
    1.168
    Адреса:
    Полтава, Украина
    В Полтаві в 2014 оформляв нарізний, не підписували 1,5міс, на моє зауваження що вони порушують закон "про звернення громадян" отримав відповідь, що вони самі тут закон і я можу писати куди хочу, а "начяльніка нет на месте". Щоправда після заяви в прокуратуру, тижні чере 2 самі зателефонували і запитали, чому не забираю "зеленку", яка вже давно мене чекає)))) Цього літа оформляв ще один карабін, то все пройшло нормально, правда тягнули також 1,5 міс)
     
    SatoDeNoor, HBG, Andr72 та 3 іншим подобається це.
  10. sholast

    sholast Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Харьков
    upload_2021-3-4_9-12-3.png
    К 4335-1 сразу же прицепом идет постанова "про відхилення". Никто его рассматривать не будет, не то что голосовать за него.
     
    Фон Манштейн, yulic та Yuber подобається це.
  11. _mvp_

    _mvp_ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина
    у нас районка по гладкому з обласною по нарізняку самі між собою всі питання вирішують, в районку тільки ксерокс дозволу на нарізняк давав і в заяві вказував шо оригінали всіх необхідних документів здано в обласну. Ксерокс показував но немопню уже чи взяли чи ні. В районці казали що вони у такому випадку все бумаги самі збирають і це нас не має хвилювати. Страховуку тіки давав окремо
     
    Advokat1980 та Yuber подобається це.
  12. oleh.tsv

    oleh.tsv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    188
    Адреса:
    Kiev, Troeschina
    Так тому і йде прицепом. :) А створення міжфракційного об'єднання по підтримці законопроекту 4335-1?
    А медіа розголос? А збройова громадськість. МВС трішки осіло. 18 лютого 2021 року мали вносити на розгляд ці два законопроекти, але...походу зрозуміли, що варіант від Слуг Народу ("корупційний" від МВС) може не набрати голосів попри продушення його через комітет. Тому і затіяли ось цю гру в Шаради.
    Тут все очевидно. Тут не відомо яку свиню Опоблок МВС підсуне у Раді... :). Тому все ще ОК. Не переймайтесь..
     
  13. sholast

    sholast Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Харьков
    Про закон "Про цивільну зброю" надо понимать одно: на него всем пофиг. Пофиг всем президентам, всем депутатам всех созывов (за исключением пары человек), пофиг абсолютному большинству граждан Украины. Это не евробляхи, не коммунальные тарифы, не кассовые аппараты.
    Этот закон интересует только горсточку владельцев оружия, даже не всех тех 700-800 тыс владельцев. А горсточку из них, у большинства "владельцев" оружие просто гниет в сейфе и они даже не в курсе, что кто-то там какой-то закон собрался принимать.
    Это здесь на форуме у активной части оружейного сообщества какие-то бурления. А 80% населения Украины даже не заметят, что закон примут, какой бы это закон не был. Как и не заметят если завтра у владельцев все стволы отберут.
     
    Miha832, Advokat1980, Дмитро Токарев та 9 іншим подобається це.
  14. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.498
    Адреса:
    г.Днепр
    О! Свиня Опоблок може підсунути свиню ЗЕленій свині?
    Шикарно!
     
    HBG, oleh.tsv та Виталий_уа подобається це.
  15. olega5

    olega5 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.107
    Адреса:
    Украина
    Думаю, если и примут, то ментовской вариант. Голосов на другой не будет. Они под него уже и готовятся
     
  16. oleh.tsv

    oleh.tsv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    188
    Адреса:
    Kiev, Troeschina
    Отаку думку якраз транслюють в суспільство "люди від МВС". По всім фронтам. Не переживайте за це. Не слухайте їх. Роз'яснюйте людям, що зброю боятись не треба. Я от за два роки перетягнув в лави "прихильників зброї чотирьох людей. Два з яких мали думку, що "ніззя що пипець пістолети бо повбивають". А зараз люди вилюдніли і на лавці іншим розказують плюси і мінуси. Такі дискусії влаштовують..і аргументи знаходять. :) От я про що. :)
    З нав'язаним шаблонним мисленням треба боротися.
     
    BravoLA, Billy Phelan, GarguLL та 3 іншим подобається це.
  17. oleh.tsv

    oleh.tsv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    188
    Адреса:
    Kiev, Troeschina
    Зараз для них цей законопроект як розмінна монета... ЗЕ і МВС це зрозуміли. Проросійців же затисли. Після того ті могли згаряча підтримати 4335-1.:). Думаю це зрозуміли і "похололо" там в них все знизу... І тепер виужуються.. перед нами. А самі торгуються...:mad:
     
  18. _mvp_

    _mvp_ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина
    я чесно кажучи дивуюся іншому - тому що це ціла ніша абсолютно не пропрацьованого ринку (окрім Києва), це тири, стрільбища, інструктори, ринок боєприпасів, навчальних курсів. Фактично ніша Динамо і Досаафу при союзі. Це все можливо і варто ставити на комерційну основу (ОКРІМ БАЗОВИХ НАВИКІВ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ, які їх потрібно напрягти проводити безкоштовно декілька разів на семестр) І над цим уся структура МВС не хоче задуматися :) Оце мені дуже дивно. Станом на сьогодні стримуючі факктори бачу виключноу схемах надбаришів по переробці проданої з складів зброї на травмати. Ноале це просто смішно3у порівнянні можливих вигод яек для МВС, учасників ринку, так і для держави в цілому.
    імхо травмати це зло яке потрібно якщо не заборонити як колись газові то мінімізувати і дуже жорстко контролювати
     
    a_nakoy та Евгений 124 подобається це.
  19. dune

    dune Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    732
    Адреса:
    Земля
    Тоді ж
    В такому випадку прийдеться якісно конкурувати, а так тихо, спокійно, передбачувано в одні ворота.
     
    a_nakoy, _mvp_ та Andrey Denisov подобається це.
  20. olega5

    olega5 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.107
    Адреса:
    Украина

    Ви хотите, чтоб МВД занималось коммерческой деятельностью?
    Они и так с этих всех услуг получают деньги лично в карман, а не р/с. И все стрельбища, тиры, курсы приплачивают ментам, потому как без них этот бизнес не откроешь.
     
    HBG, a_nakoy та dune подобається це.
  21. _mvp_

    _mvp_ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина
    у них і так служюових стрільбищ овер дофіга, де як мінімум кожен квартал стрільби. А весь інший час простоює. ЧОго це в оренду не здавати якомусь ДП типу Динамо? По регіонах жопа, вд мене найближчий тир за 480 км :) відкрите стрільбище - за 220 :) Я б ходи дав би 50-100 грн за год і купив би там 500 патронів на цей час на мілкашку або 100-200 на гладкий, якби була така можливість. Нема де піти постріляти, окрім як під час мисливського сезону і відведеному місці з бригадою. І то на мілкашку косо перший час дивилися
     
    Advokat1980, arez0609, HBG та ще 1-му подобається це.
  22. olega5

    olega5 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.107
    Адреса:
    Украина
    система построена на получениях взяток. Аренда-морока. Найти пройти процедуру. Видно, нет у них в принципе такого подразделения, кто бы этим занимался
     
    BCE та HBG подобається це.
  23. oleh.tsv

    oleh.tsv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    188
    Адреса:
    Kiev, Troeschina
    Ера МВС пройшла. Закінчилась. "Не шмагла я". :)
    Соціологічні опитування останні це показали.
    Гарно було б (і все треба зробити, щоб саме так і сталось) якщо прийнятий буде за основу і вцілому 4335-1 Шераськіна.
    Гірше , коли "корупційний" законопроект від МВС приймуть.
    Але це не смертельно.
    Ми знаємо як тиснути на владу. Вже навчені. Купа позовів , заяв, скарг в суди. Мітинги. Розголос в пресі.
    Це вже не спинити.
    Об'єднання в громадські організації з метою законного впливу на"слуг".

    Окрім того я вже і пістолет собі підібрав до придбання. :) CZ P10 C.
    І мої знайомі теж готові одразу подавати документи на короткоствол. А там і тири і розвиток інфраструктури .
    Ера МВС закінчилась. Просто людей з останніх сил переконують в зворотньому. :)
    Суспільство готове. :beer:
     
    Vit Kaschirniy, Дима Krite, [_Werewolf_] та ще 1-му подобається це.
  24. _mvp_

    _mvp_ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина
    ПС у більшості того все в сейфі і простоює, що нема куда піти пострілять
     
    HBG, Serhiygr та dune подобається це.
  25. Стоход

    Стоход Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.347
    Адреса:
    Приазовье
    А шуруповёрт вернули?
     
    HBG подобається це.
  26. dune

    dune Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    732
    Адреса:
    Земля
    Плюсую. Створювати клуби по інтересах
    Дай нормальний закон, то в кожному селищі люди з ''клубу по інтересах'', своіми силами стрільбища облаштують, зі всіма мірами безпеки.
     
    Miha832, a_nakoy, GarguLL та 3 іншим подобається це.