в бинокли не смотреть!!!!

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем SAserg, 7 лис 2012.

  1. SAserg

    SAserg Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.828
    Адреса:
    г.Киев Украина