УВВ

Тема у розділі 'Новобранці', створена користувачем Ukrainische, 14 вер 2011.

  1. Ukrainische

    Ukrainische Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    538
    Адреса:
    ODESSA
    Интересует вопрос - реконструирует ли кто украинских добровольцев УВВ и/или Шуцманшафт?
     
  2. Цікаві лоти

    1. ПЕРЕД КУПІВЛЕЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ БУДЬЛАСКА. Продам макет німецького кулемета МГ-42. Виготовлений в повний...
      12000 грн.
    2. Репліка жетону диверсанта 9 учбової роти полку Бранденбург. Зразок жетону знайшов в мережі, існує су...
      120 грн.
    3. Репліка жетону солдата 1 роти поліційного панцер-гренадерського 3-го полку СС, виготовлений за зразк...
      120 грн.
    4. Пропоную Вашій увазі перстень СС. Гарна заводська репліка мідь покрита сріблом. Не стирається ,сам п...
      250 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Стальной складной столовый набор WW2 KLAPPESSBESTECK (MILTEC®-GÖFFEL) S/STEEL. нем. Немецкий уставн...
      300 грн.
  3. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    В Пенсильванії існує група реконструкції УВВ, я один раз з ними брав участь. Також під час останньої реконструкції "Дайош Кієв" бачив на фото двох хлопців під УВВ. Попитай серед Галичан, думаю вони будуть в курсі.
     
  4. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Сайт у пенсильванських УВВшників є? Або хоч фотку скинь:beer:
     
  5. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Сайту не має, але можу скенути мило. На рахунок фоток - треба за ними шукати, сканувати і виставляти, коротше трохи геморой. Скажу тільки що заправляє там Ірландець який за два роки проживання в Україні, вільно розмовляє Українською мовою. Ми з ним собі повдягали під туніки вишиванки, на воєнні газові плиті нагріли вареників і мали супер вечір :) Зараз в групі є здаєтся 4-ро людей.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Ukrainische

    Ukrainische Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    538
    Адреса:
    ODESSA
    Немного неловко что заграница знает УВВ и реконструирует, а в родных краях забыли все :(

    Вот случайно наткнулся на форуме испанских реконструкторов на фотку, может кто знает что за люди?
     

    Images:

    17977452.jpg
  7. Лесик

    Лесик Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.110
    Адреса:
    Україна
    Допоміжний 97 загін УВВ (Pionierbau kompanie 97 (ukr)), який належить до 175 саперного батальону. Хлопці з Бандерштату. На задньому фоні на пагоні одного з солдат видно муфту 175 саперного батальону
    http://reibert.info/forum/showthread.php?t=191330
     
  8. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Допоміжний 97 загін УВВ (Pionierbau kompanie 97 (ukr))
    Чи є приклади, що подібні нарукавні нашивки і кокарди носилися? Погони в них темно-зелені, чи чорні?
     
  9. Ukrainische

    Ukrainische Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    538
    Адреса:
    ODESSA
    Ви маєте на увазі історичні приклади?
    За кокарди не можу сказати, а нарукавні шеврони такі були, можна фото пошукати, десь були.
    Кокарди в УВВ були жовто-блакитні, в РОА біло-синьо-червоні. Проте не знаю чи саме так вони були виконані.

    Погони були зелені, довоєнного зразка під форму М35, проте їх носили й на формі пізніших зразків. Якщо помиляюся - прошу виправити.
     
  10. axis88

    axis88 Борец со злом

    Повідомлення:
    10.846
    Адреса:
    Государство лжи
    думаю это украинский остбатальон, а не УВВ
     
    2 користувачам це сподобалось.
  11. Лесик

    Лесик Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.110
    Адреса:
    Україна
    Наскільки я пригадую, то в них чорний пагон. Мені здається, що на роботі маю щось про такий варіант носіння.

    Ви праві на всі 100 відсотків то хлопці з 4 української сотні будівельно-саперного батальйону 97. То я щось з гарячу написав що то УВВ
     
    2 користувачам це сподобалось.
  12. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Нараменники (погони) у них чорного кольору з червоною випушкою, над правою кишенею "крилатий" гакенкройц. Хочу запитати у знавців, чи на осінь 1943 року вже існував такий варіант носіння відзнак в українців у Вермахті? І який на той період був шеврон: УВВ чи Ukraine?
     
  13. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Я, звичайно не знавець, але колись реконом добровольців у вермахті намагався зайнятись, і темою трішечки цікавився.
    Перше, що не можу зрозуміти, чому чорні пагони? В 1943 були введені пагони з червоною випушкою, петлиці і нагрудна "крилата свастика". Все-з темного зеленого сукна, причому пагони російського зразка, пятикутні.
    Тоді само вводився нарукавний щит УВВ і кокарда овальної форми (можу помилятися, кокарди такої форми були стандартними для всіх східних добровольців і козачих частин)
    http://reibert.info/forum/attachment.php?attachmentid=77138&d=1205494685
    З дозволу Нормана, це його підбірка.
    Є нюанс-не можу пригадати жодного фото, на якому ці петлиці з погонами в частинах УВВ носилися (якщо такі є-ткніть мене будь ласка)
    http://reibert.info/forum/attachment.php?attachmentid=265661&d=1254334397
    Щодо щитка з надписом латиницею-так само, бачив його тільки у вигляді проекту, і то на 45-й рік здається.
    А тепер, знавці, виправляйте:)
     
  14. Ukrainische

    Ukrainische Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    538
    Адреса:
    ODESSA
    "Російського зразка" мається на увазі зразка РОА?
    Довоєнні німецькі погони так само були п"ятикутними, перед війною тільки стали скруглені. Може просто старі запаси, що вже не не прийняті були в німців?
     
  15. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Традиційного російського зразка:) Так, єдині з РОА.
    Про які довоєнні погони йде мова? На кителі зразка 36-го року носилися заокруглені погони.
     
  16. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    Перечитав зараз велике дослідження книгу Андрія Боляновського - таких шевронів як у хлопців не було - тільки з надписом УВВ.
     
    1 людині також подобається це.
  17. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Саме так.Щодо нарукавного шеврона то як раз це ранній зразок шеврона добровольчих частин Вермахту.
     
  18. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    Панотче, можна фотку з такою нашивкою, або хочаб інфу де саме така нашивка описується?
     
  19. IGOR_WEISS

    IGOR_WEISS Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.869
    Адреса:
    КИЕВ УКРАИНА
    Очень интересная тема. Так все же ,форма у ребят соответствует периоду на 43г. как Pionierbau kompanie 97 (ukr) или все же, здесь есть спорные моменты?
     

    Images:

    17977452.jpg
  20. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Напишу то що писав раніше - я ніде не бачив УВВ з Остівськими пагонами. Може були випадки що носили, але на фото це ніде не зафіксовано. Так само і з петличками - може носили, але на фото - чорні вермахтовські.

    Як би я одягнув саперний бат. УВВ:

    1. Каска - з однієї сторони нім. орел, з другої жовто-синій діагональний щиток.
    2. Петлички - стандартні нім. Вермахтовські петлички з чорним кольором - кольори саперів, те саме і з пагонами
    3. Нарукавний щиток - УВВ, або може бути ранішній варіант - просто діагональний або вертикальний жовто-синій щиток
    4. Замісь остівських "крил" - нормальний нім. орел.
     
    oberkatze подобається це.
  21. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Серж, це навіть не шеврон, а реконструкція проекту шеврона зразка 1945-року.
    Рома, як прокоментуєш вишиті кокарди? Таке використовували?
     
  22. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    BAchyv vyshytu odyn raz i to na Turkestanski pilotsi. Ja by krasche brav os' taku:

    [​IMG]
     
    oberkatze, Ukrainische та grinder подобається це.
  23. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    Все що є у Боляновського хоч відділено схоже на цю нашивку, це таке:
    ...Зідно зі статистикою абверу, восени 1944 року майже 15000 українців служили розвідниками, парашутистами, диверсантами та перекладачами. Решта працювали в Організації Тодта, де в листопаді 1944 року, подібно до вояків УВВ, вони отримали поряд з іншими іноземним персоналом свої національні відзнаки - нарукавні емблеми із тризубами і назвою їх країни німецькою мовою (Ukraine)...

    Зацитовано за: Siedler F.W. Die Organisation Todt.- Koblenz, 1987 -s.13

    Як бачимо в цьому варіанті є напис Україна німецькою, але тільки з тризубом, а не жовто блакитним щитком французького типу.
     
  24. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Десь в мене були скани взяті з інших ресурсів по шевронам.Так,були і з тризубом і були такі як ми зробили.Як знайду я викладу в тему.Ми самі у 175му малу бурну дискусію щодо шеврона для підрозділу,було перевернуто маса матеріалу,книг,посилань інтернет ресурсів і інш.та за спільною згодою і за дозволом командира було прийнято рішеня зупинитись саме на такому варіанті.Але позитив всеж таки є!Цей реконструйований підрозділ тепер існує!:beer:
     
  25. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Отже після дебатів та пошуків у нас було знайдено на просторах мережі ось такі шеврони,де 1й-найраніший з жовтоблакитним полем і надписом україна,2й-з тризубом трохи пізніший і наостанок як остання версія 3й-з буквами УВВ.
     

    Images:

    ш1.jpg
    ш2.jpg
    ш3.jpg
  26. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Nr.1 Dlia Ukrains'kyh pratsivnykiv v Org. Todt, IMHO samyj optymal'nyj je Nr. 2 YBB.