Успадкування зброї

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Kalinov56, 4 бер 2026.

  1. Kalinov56

    Kalinov56 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    335
    Адреса:
    Україна
    Вітаю шановне панство, нажаль близький родич відійшов в кращий світ, після себе залишив іж27, який обіцяв передати мені у спадок. Юридично я чоловік його онучки, маю діючий дозвіл на зброю.
    Який мій алгоритм дій щоб оформити на себе? Що ще потрібно окрім оформлення дозволу на купівлю зброї? І що поки з нею робити, здавати в поліцію? Там мають видавати розписку за зберігання?
    Дякую
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Калібр 7.62 , набій 30-06 , настрій близько 200 набоїв подає повного комплекту , через дозвільну.
      50000 грн.
    2. Kapaбін Sauage 110 Shilen Custom Autor mat 2 магазина Сошки Глушник ASE UTRA SL91 .338 L...
      350000 грн.
    3. Продається карабін АКМ Сайга 7.62/39 в обвісі булпап з потрійною планкою Пікатінні, що дає можливіст...
      50000 грн.
    4. 22 LR Гвинтівка в доброму стані Настріляв до 1500 пострілів Магазин на 10 набоїв
      15000 грн.
    5. 300 Blackout Стан ідеальний Настріл 350-400 набоїв
      47000 грн.
  3. Пластун222

    Пластун222 Obergefreiter

    Повідомлення:
    64
    Адреса:
    Україна
    написав в личку
     
    Kalinov56 подобається це.