УСМ.

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Volocuga, 27 бер 2021.

  1. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Доброго комради. Залишивсь від діда в гаражі. Підкажіть, що за УСМ. Бойок закис, решта ворушиться. Калібр більш за все 12й. Клейм нема ніяких.
     

    Images:

    20210327_202020.jpg
    20210327_202032.jpg
    20210327_202046.jpg
    VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Гвинтівка пневматична 1955 року в робочому стані
      4000 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Пружиниі якісні,нові.В лоті 2шт(комплект).
      550 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Основание штыка СКС. Состояние новое.
      150 грн.
    4. Доброго дня продам газову камеру до гвинтівки СВД. Досталася по обміну.
      3000 грн.
    5. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
  3. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Здравия.Семейство ИЖ,типа ИЖК,ИЖ 17...:confused:
     
    Otryta, Gasser, Мансур Львович та 3 іншим подобається це.
  4. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    951
    Адреса:
    Центр
    Советский ИЖ. Ваш дед купил его в сельском магазине за 15 рублей.
     
    Gasser, vgvg4 та Volocuga подобається це.