Трубка Мосина

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Sergey1491, 4 май 2020.

  1. Sergey1491

    Sergey1491 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Сообщения:
    1.261
    Адрес:
    sergey1491
    Добрый день, просьба подсказать по стоимости
     

    Изображения:

    20200504_110438.jpg
    20200504_110452.jpg
    20200504_110456.jpg
    20200504_110459.jpg
    20200504_110503.jpg
    20200504_110508.jpg
    20200504_110515.jpg
    20200504_110519.jpg
    20200504_110526.jpg
    20200504_110615.jpg
    20200504_110619.jpg
    20200504_110621.jpg
    Рост76 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    2. 320 грн.
    3. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    4. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
  3. Sergey1491

    Sergey1491 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Сообщения:
    1.261
    Адрес:
    sergey1491
    патронник в гарному стані
     

    Изображения:

    20200504_110615.jpg
    20200504_110619.jpg
    20200504_110621.jpg
    20200504_110625.jpg
    20200504_110632.jpg
    20200504_110640.jpg
    20200504_110649.jpg
    20200504_110643.jpg
  4. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    Патронник гарний, це плюс, але зовнішній вигляд дуже побитий, є місця де вона дуже прогнила, це суттєвий мінус , багато роботи щоб привести до вигляду , думаю гривень 100-200
     
    Woldemar M., Kox 263-1, Рост76 и ещё 1-му нравится это.
  5. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, від 200 грн можна ставити на аук, ссилочку в темі залиште будласка.
    З Повагою.