Труба з хвостом

Discussion in 'ВНП' started by OSTEON, Jun 21, 2025.

  1. Гуляв в лісо, посадній зоні.
    До ЛБЗ 40 км по прямій
    Що це може бути?
    Наскільки небезпечно?
    Дякую
     

    Images:

    IMG20250621165502.jpg
    IMG20250621165521.jpg
    IMG20250621165523.jpg
  2. Интересные лоты

    1. 300 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. Стан по фото,в одній чека витягується(по фото),інші нічого не витягувалося.
      400 грн.
    5. Шрапнель 1кг
      90 грн.
  3. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Задня часть двигателя РСЗО
     
  4. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    159
    Location:
    Киев
    Доброго вечора.
    Скоріше всього, залишки «Гідри-70»
    upload_2025-6-21_21-10-27.jpeg
     

    Images:

    upload_2025-6-21_21-9-22.jpeg
  5. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Messages:
    911
    Location:
    За стеклом
    Саме так і є. Гідра 70. Певні варіації БЧ використовуються як ППО проти шахедів. Витягнути руками у Вас навряд чи вийде, лише копати, роблячи підкоп поруч з трубою. Залишається зазвичай сама труба двигуна та залишки потороченої електроніки у ямі. Нічого цікавого там нема. Краще повідомте ДСНС чи поліцію, а там Вам вирішувати.
     
    Last edited: Jun 21, 2025
  6. Einen Vogel

    Einen Vogel Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    70
    Messages:
    434
    Цікаво, як на мене то бойової частини там вже не буде, у вас має бути відпрацьований двигун.
    Маєте якусь кваліфікацію, можете смикнути мотузкою, чи підкопатись збоку? Якщо бч нема, то нема чого й поліцію турбувати - у вибухотехніків роботи й так вистачає.
     
    GINDENBURG and Ph@ntom like this.
  7. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Messages:
    911
    Location:
    За стеклом
    Мотузкою не смикнуть, хіба що привязати мотузку до авто ... Ці труби сидять у грунті як влиті. БЧ там, я майже впевнений, що нема, можливі залишки плат і дротів, але гарантій по фото не даю, а тому кожен вирішує самостійно. Я б не копав, бо цікавого та потрібного там реально нічого нема. Сама труба схожа на якийсь міцний полімер.
     
    GINDENBURG, Ph@ntom and OSTEON like this.
  8. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Messages:
    911
    Location:
    За стеклом
    Виглядає так
     

    Images:

    123.jpg