Труба з хвостом

Тема в разделе "ВНП", создана пользователем OSTEON, 21 июн 2025.

  1. OSTEON

    OSTEON Oberleutnant

    Сообщения:
    1.655
    Адрес:
    Вниз по течіїї Борисфена
    Гуляв в лісо, посадній зоні.
    До ЛБЗ 40 км по прямій
    Що це може бути?
    Наскільки небезпечно?
    Дякую
     

    Изображения:

    IMG20250621165502.jpg
    IMG20250621165521.jpg
    IMG20250621165523.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Макет авиационной бомбочки ШОАБ 0,5. Маркировка, окрас - всё родное. макет состоит из двух половин...
      650 грн.
    2. Макет пострілу RLV-HEFJ (Болгарія). Повністю деактивований та безпечний.
      500 грн.
    3. Комплектуючі для міни (марку та клас міни достовірно сказати не можу). До лоту входить все, що на фо...
      3455 грн.
    4. (в наличии 6 шт.)
      Новый взрыватель МУВ 4. Из упарковки. Новый. В пластмассовом корпусе. Цена указана за одну штуку.
      800 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Немецкая зажигательная трубка. В идеальном состоянии. Новая. На взводилась. Детонатор поменян на нов...
      1350 грн.
  3. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Сообщения:
    2.192
    Адрес:
    Город Герой Киев
    Задня часть двигателя РСЗО
     
    duke6kirill, OSTEON, ak1993 и ещё 1-му нравится это.
  4. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Киев
    Доброго вечора.
    Скоріше всього, залишки «Гідри-70»
    upload_2025-6-21_21-10-27.jpeg
     

    Изображения:

    upload_2025-6-21_21-9-22.jpeg
    GINDENBURG, Ivan., duke6kirill и 3 другим нравится это.
  5. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    911
    Адрес:
    За стеклом
    Саме так і є. Гідра 70. Певні варіації БЧ використовуються як ППО проти шахедів. Витягнути руками у Вас навряд чи вийде, лише копати, роблячи підкоп поруч з трубою. Залишається зазвичай сама труба двигуна та залишки потороченої електроніки у ямі. Нічого цікавого там нема. Краще повідомте ДСНС чи поліцію, а там Вам вирішувати.
     
    Последнее редактирование: 21 июн 2025
    GINDENBURG, Ph@ntom, OSTEON и ещё 1-му нравится это.
  6. Einen Vogel

    Einen Vogel Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    70
    Сообщения:
    434
    Цікаво, як на мене то бойової частини там вже не буде, у вас має бути відпрацьований двигун.
    Маєте якусь кваліфікацію, можете смикнути мотузкою, чи підкопатись збоку? Якщо бч нема, то нема чого й поліцію турбувати - у вибухотехніків роботи й так вистачає.
     
    GINDENBURG и Ph@ntom нравится это.
  7. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    911
    Адрес:
    За стеклом
    Мотузкою не смикнуть, хіба що привязати мотузку до авто ... Ці труби сидять у грунті як влиті. БЧ там, я майже впевнений, що нема, можливі залишки плат і дротів, але гарантій по фото не даю, а тому кожен вирішує самостійно. Я б не копав, бо цікавого та потрібного там реально нічого нема. Сама труба схожа на якийсь міцний полімер.
     
    GINDENBURG, Ph@ntom и OSTEON нравится это.
  8. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    911
    Адрес:
    За стеклом
    Виглядає так
     

    Изображения:

    123.jpg
    Стажор2, Ph@ntom, OSTEON и ещё 1-му нравится это.