Трофейний ніж

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Naganov77, 25 янв 2026.

  1. Naganov77

    Naganov77 Schütze

    Сообщения:
    3
    Адрес:
    Кривий Ріг
    Друг моєї родини , жінка за 80 років хоче знати скільки коштує ніж здобутий у бою другої світовій війні.
    Ніж у відмінному стані ,лезо без раковин ,якесь почерніння питався спиртом вивести не вийшло ,для розуміючих це не проблема

    Прошу сказати назву цього ножа і його ціну
     

    Изображения:

    IMG_20260124_150141.jpg
    IMG_20260124_150125.jpg
    IMG_20260124_150120.jpg
    IMG_20260124_150056.jpg
    IMG_20260124_145455.jpg
    IMG_20260124_145503.jpg
    Sobolevmisha нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Деталь защиты (крышка) двигателя танка Т-34.Применялась и на других моделях.Вес больше 120 кг.На чер...
      7500 грн.
    2. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    3. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6899 грн.
    4. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    5. Часы танковые до 1945г В часовой мастерской т.о. промывка обслуживались в июне 2024г.
      860 грн.
  3. Sobolevmisha

    Sobolevmisha Stabsgefreiter

    Сообщения:
    245
    Адрес:
    Черноморск
    +-3000 гривен. имхо
     
  4. A.Eichmann

    A.Eichmann Gefreiter

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    Киев
    День добрый!
    Как у нас говорят:
    «Красивая история- жалко что пизд*ж»
    Зекпром, самопал, называйте как угодно.
    На окопное творчество он не тянет, особенно клеймо))
     
    Piasterol, klerik777, Knauss и 12 другим нравится это.
  5. Naganov77

    Naganov77 Schütze

    Сообщения:
    3
    Адрес:
    Кривий Ріг
    Думаю чому не можу знайти схоже фото в інтернеті.Ясненько. )))
     
    klerik777 нравится это.
  6. Виталий Павлович

    Виталий Павлович Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    2.203
    Адрес:
    Украина
    за що 3к?:D:D:D
     
    klerik777, Stach, флегМАТ и 2 другим нравится это.
  7. MasterX

    MasterX Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    69
    Сообщения:
    1.332
    Адрес:
    Чернигов
    А легенда? Человек старался,сочинял.
     
  8. Шлиомов

    Шлиомов Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    295
    Адрес:
    Ukraine
    Як то кажуть "на заборі те написано, але він дерев'яний!" Ну ніяк це пиряло з зубом не схоже на немецькі окопні ножи за стилем виконання. А ось на совьєцькій зекпром дууже схоже.Мені взагалі бачиться дуже перероблений уламок чого довгоклінкового (шашки чи шаблі)
     
    Валерий Sk и василий мук нравится это.
  9. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    5.364
    Адрес:
    Украина Киев
    Не який це не зекпром, є людина робить їх зараз, колись на сльоті робила під московських лохів, а зараз вже під наших. І робить їх часто і багато). Всі +- на один мотив.
     
    Blitzwinkel, Instructor - Sun и Толык нравится это.
  10. Naganov77

    Naganov77 Schütze

    Сообщения:
    3
    Адрес:
    Кривий Ріг
    Так я і не не спорю .Скажіть хоть лезо справжнє?
    Маю на увазі німецьке чи все воно підроблено
     
  11. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    5.364
    Адрес:
    Украина Киев
    Ну а як же. Німецьке з клапану Messerschmitt
     
  12. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.730
    Адрес:
    Finland
    Якщо не дерев'яне то 100% оригінал)
     
    флегМАТ нравится это.