Тонкости прохождения ПП в военное время с собственным оружием

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем CosaNostra, 30 бер 2022.

  1. CosaNostra

    CosaNostra Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    91
    Доброго всем!
    Так складываются обстоятельства, что, видимо, прийдется принимать участие в патрулировании территории небольшого поселения где живут мои родители. 12 км от моего города. Поездки будут регулярные. Соответственно, пересечение ПП тоже. По три в каждую сторону. Владею нарезным оружием, естественно, на законных основаниях, дозвiл имеется до 2023 г. которое хочу, по понятным причинам, брать с собой. Равно как и БК к нему и еще всякую снарягу.
    Хочу послушать мнение людей касательно того, как правильно перевозить оружие в военное время в авто. А точнее, какие могут быть тонкости, чтобы не нарваться на беспредел со стороны проверяющей стороны. Я не хочу никого обидеть, но далеко не все товарищи стоящие на ПП и проверяющие авто внушают доверие (как знатоки законов Украины). А некоторые откровенно "пугают" своим "уровнем" общения. Не хочу нарваться на неприятности.
    Заранее благодарю за ответы. Всем мира!
     
    curbis та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Кріплення для антабки Magpul M-LOK призначене для кріплення ременя Magpul MS4 та інших збройових рем...
      650 грн.
    2. Мишень предназначена для калибра 22 LR (5,6 х 15,6). Мишень вертушка диаметром 30мм, в комплекте в...
      120 грн.
    3. (в наявності 14 шт.)
      Камуфляжная эластичная лента/бинт из пористой дышащей основы. Имеет пропитку, позволяющую прилипать...
      65 грн.
    4. Стойка в комплекте с гонгом и подвесами. Собранная стойка имеет размер: Высота - 850мм Ширина(по в...
      3800 грн.
    5. (в наявності 14 шт.)
      Камуфляжная эластичная лента/бинт из пористой дышащей основы. Имеет пропитку, позволяющую прилипать...
      65 грн.
  3. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.055
    Адреса:
    Ukraine
    Говорите пароль , показываете разрешение и едите себе спокойно .
    На постах стоят наши ребята. С УВ
     
    vikgrs, Аникс, Otryta та 2 іншим подобається це.
  4. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.417
    Все як завжди!! Зброя у зачехленому стані, без набоїв (набої окремо). Обов'язково якщо питають, то кажіть що маєте з собою зброю. Без різких рухів , за потреби освідчуєте усі номера та дозвіл!! А взагалі багато питань зара не задають перевірили дозвіл, максимум звірили номера!!
    Всім миру і добра!
    Доповніть якщо щось упустив!!
     
    Аникс, S1000rr, a_nakoy та 4 іншим подобається це.
  5. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.925
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Все залежить від близькості краю до лінії фронту/бойових дій. Чим далі тим все затянутіше по уставу.
     
    Фон Манштейн, MaksymZel, akms1974 та 3 іншим подобається це.
  6. marchy2210

    marchy2210 Gefreiter

    Повідомлення:
    108
    Те саме питання... Вже як кілька днів прилітає до нас регулярно. Лінія фронту кілька кілометрів, хочу перевезти зброю до батьків, як ліпше це зробити. Дозвола, все є. І на який період я можу це вивезти, чи треба щось у дозвільній писати. Хоч там відмахнулись, вони вже справи попалили, тільки база є електронна
     
    syrok та Hamer2109 подобається це.
  7. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    5.567
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Я от не розумію таких питань!
    Ви маєте зброю і їїж і боїтеся!
    Йде війна,ви маєте офіційно зареєстровану зброю,маєте дозвіл на носіння,зберігання,перевезення + президент дозволив використовувати її проти окупантів!
    В чому проблема?
    В дозвільній послали, йдіть!
    Везіть куди хочете, там прикопайте і нікому не кажіть.
    Після війни відкопаєте і знову поставите до сейфа припадати пилюкою!
     
    ВладиславГ, zipo, Костя Варыга та 15 іншим подобається це.
  8. marchy2210

    marchy2210 Gefreiter

    Повідомлення:
    108
    Нікому не хочу того що бачу сам. Якщо ви досі вважаєте що бенелі чи фабарм щось вирішіть в сучасних умовах - ви помиляєтесь. Для того є інші речі і вони працюють. Дрон чи пульсар сьогодні робе набагато більше ніж автомат наприклад. Але у кожній ситуації своя правда. Маємо зручніше обладнання ніж те що було в сейфі.
     
    thestoryiheard, Ваня-30 та ANARXIST подобається це.
  9. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    5.567
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Колись давно,я ніс свою рушницю у відділок, пройшов повз патруль міліції,пройшов всю центральну вулицю на якій розсташовано купа банків і СБУ і ніхто мене не зупинив, тільки і відділку на КПП в мене запитали, хто такий і куди йдеш?
    Я нічого не боявся, тому що в мене в кишені був дозвіл на носіння та зберігання зброї!
    Я от читаю форум і бачу,що багато людей мають офіційну зброю і в той же час вони її бояться і не знають,що з нею робити!
    Навіщо ви її купували????
    Не було куди діти гроші і вільний час?
    Краще б купили дітям цукерок!
     
    rfalcon, zipo, UDK та 16 іншим подобається це.
  10. marchy2210

    marchy2210 Gefreiter

    Повідомлення:
    108
    Проблема в тому що навіть мої службові чоботи в багажнику і тактичні рукавички настільки закручують ситуацію на кп що треба документи показувати де ти і ким сьогодні є. Щоб спокійно їхати...
     
    МАКСWL, Omikron та valerka подобається це.
  11. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    5.567
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Документи і в нас в глибокому тилу теж перевіряють і запитують ,чи є зброя?
    В теперішній час безпечнішим місцем для зберігання зброї може бути скирда соломи за селом, чим відділок поліції!
    Ненадійність поліції показав 14й рік, та і зараз є випадки.
     
    МАКСWL, Фон Манштейн, curbis та 6 іншим подобається це.
  12. SergeyAlekseevich

    SergeyAlekseevich Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bahmyt
    Аналогично, тут не то что оружие, на днях в рюкзаке даже батарейки вопросы вызвали, разного цвета были, проверяли настоящие или что-то замаскированное
     
  13. SergeyAlekseevich

    SergeyAlekseevich Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bahmyt
    Из свежего - не пережил проезд через блокпост cold steel voyager....
     
  14. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    5.567
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    І з якого це дива? Причина конфіскації? Сподобався напевно?
     
    S1000rr та Otryta подобається це.
  15. marchy2210

    marchy2210 Gefreiter

    Повідомлення:
    108
    У меня долго и настойчиво искали теплотехнику...
     
  16. SergeyAlekseevich

    SergeyAlekseevich Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bahmyt
    Его поломали об асфальт
     
  17. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    5.567
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    ?
     
    Otryta подобається це.
  18. SergeyAlekseevich

    SergeyAlekseevich Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bahmyt
    Забрали и сломали, останки вернули, запрещено с ножами через блокпосты ездить, походу и с другими игрушками , пневматикой, Флоберами, стартовыми и прочими вещами стремными, сказали что застрелят. За оружие вообще лучше его походу закопать легальное и забыть, не то время. Предупреждаю потому что меня никто из служащих знакомых тупо не предупредил вообще, ни слова не сказали и вот потери, не делайте моих ошибок.
     
  19. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.925
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Це де така хрінь відбувається?
     
    Фон Манштейн, Ваня-30, a_nakoy та ще 1-му подобається це.
  20. marchy2210

    marchy2210 Gefreiter

    Повідомлення:
    108
    Сегодня лично проехал 300км с практически уже крайнего нашего востока на запад. Примерно 10 проверок. Одна очень принципиальная с собакой даже, сверяли номера, примерно половина просто посчитали сколько приборов в наличии и сколько в документах и поверхностный осмотр. Ножи, тепло и тактическая оптика вызывает нездоровый интерес. На передке у нас только один из трёх вообще разрешение на оружие видел как выглядит. Некоторым приходилось долго объяснять что мне не нужно куда-то здавать в какие-то органы и не надо поэтому никаких направлений никому писать, а я могу при наличии документов перевозить оружие и боеприпасы. Отдельно конечно
     
    capt.A.Smollet, Otryta, Hamer2109 та ще 1-му подобається це.
  21. marchy2210

    marchy2210 Gefreiter

    Повідомлення:
    108
    Проще всего там где полиция есть на постах, они хоть что-то знают...
     
    zipo, ak1993 та Otryta подобається це.
  22. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    5.567
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    В нас на блокпосту зупиняють,просять показати що в бардачку, відкриваю там лежить китайський ніж типу Рембо, сказали їдьте.
    Другий випадок, в дверях ,,Газелі,, в ящичку лежить кухонний жабокол, молодий поліцейський бере його і говорить: холодна зброя, а я йому: а ти доведи! Він мовчки поклав ножа і пішов.
     
    S1000rr, Otryta та Hamer2109 подобається це.
  23. SergeyAlekseevich

    SergeyAlekseevich Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bahmyt
    Такое сейчас может быть по всей стране. Просто я имел какие-то иллюзии что сейчас не так как вчера, вчера их лишился. Гражданским лучше не тягать при себе всякие стремные вещи, в лучшем случае прийдется с ними распрощаться. Даже в телефоне лучше все поудалять, фото, записи всякие непонятные и так далее, вопросы были где я в в лесу в форме, целая группа людей, а то мы грибы собирали просто.
     
  24. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.925
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Звісно що може, сам несу службу на блок-пості у військах ТРО ЗСУ і мало сказати здивований таким ставленням до ножа.
     
    AI883, Otryta та valerka подобається це.
  25. SergeyAlekseevich

    SergeyAlekseevich Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bahmyt
    Я тоже удивлен. Позвонил знакомому в оборону, он сказал что тоже так бы и сделал бы... Сейчас за город на дачу нужно пневматику вывезли потому что квартира судя по расположению будет уничтожена, а как везти не знаю, найдут, начнут ее бить, а там в резике давление, оно же взорвется и никто даже не поймет что это такое
     
  26. Сергей Бо 2

    Сергей Бо 2 Obergefreiter

    Повідомлення:
    46
    По Киеву и области без проблем возил помпу. Пару раз номера записали, пару раз сверили. Вообще без проблем.
     
    Костя Варыга, киллер 747 та valerka подобається це.