Тесоро лобо з ВДІ від Redram 55

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Gviga, 28 січ 2017.

  1. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    В мене получився легший чим Сабелька,хоча практично на одинакових штангах,сподобалось що Майстер Redram 55 робить легкі катушки.Та по правді сказать мабуть самий легший прибор з усіх які є,а у мене їх 7 штук.Хвалько.. не втримався...
     

    Images:

    Фото0002.jpg
    Roman_14/88, LEXXX та SirEdmund подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    2. Доброго дня. На продаж котушка деус Х-35,(элiпс) з балансиром. 7000грн. 0686894841 Юрiй
      7000 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    4. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
  3. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    А шо уважаємий Ніксат і такі ваяє,не знав,а то взяв би катушка
    дуже універсальна.
     
  4. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    SeregaAurum, cer та vanos16 подобається це.
  5. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Блін,не пробив тему толком,катушка- бомба,та нічо і ці шо маю будут шукати ,
    аби були сили та натхнення.
     
  6. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Вчора походив з Лобо по теплиці,земля розмерзлась,можна було вкопати.Короче,накопав пробок від пива і алюмінієвих проволочок які я раніше там накидав.Сподобалось шо верховий сигнал,тоїсь пробка від пива чи горілки дає перегруз і "кричить",а викопав на пів штика свинцеву шрапнельку,то вона протяжно "співала".Сніг розтане буду випробовувати в реальному копі,но вже бачу шо верхові пробки ним можна не копати.
     
    cer, SirEdmund та maxskype51 подобається це.
  7. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    Вот не пойму.Почему все кинулись на датчик DD320-такая антена в доме настроить даже сложно,помехи прут.
    Сейчас делаю лодочку 12-24см,на макс чуйке в доме тишина и чуйка 25+см на 5коп,что интересно на 5 коп и 10 коп Украины чуйка почти одинаковая..
    На природе то понятно что все равно,если не искать под ЛЕП
     
    SeregaAurum подобається це.
  8. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Оце буде не погано,якщо заказати,то потрібен прибор?
     
  9. HANNSIGOR

    HANNSIGOR Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина
    Просто зараз живого місця вже незнайдеш, яке невибете аськами і того подібним. Зараз настає час в змагані за глубиною, тому в персперктиві глибина, бо 15-25 см любий апарат бере, а хороші знахідки вже глибше сидять. Тому для Вас це в першу чергу важливо як виробника, Як зробите шорошу глибину на приборі так і купуватимуть. Коли простий апарат взуває дорогого то який вибір зробить покупець, як ви думаєте? Для мене це важливо. Головне довести його до стабільності на хорошій глибині
     
    shmayks подобається це.
  10. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Фото0001.jpg Да сьогодні з Лобо вийшов в ліс навпроти дому,снігу 17-15 см,з цим прибором в таких умовах, це забивати гвозді мікроскопом.
    Накопав пробок шт з 30,вилізло залізяк на пару кг.Шо хочу сказати,думаю і надіюсь він себе покаже на черняхах,та і на цікавому місці монетки буде "Щолкати" добре.З ямки на фото вирив залізячку 2 кг.
     
    SirEdmund подобається це.
  11. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    :D

    Может и я с Лобо завтра выеду.Во всяком случае собираемся в лесок.Снегу конечно там от 20см,может по склонах,там обычно поменьше снега.
     
    Gviga подобається це.
  12. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Крім глибини є ще такі поняття як розділення,шо дуже важливо,ну і звичайно чуйка прибора на низькопроводящі цілі,тоїсть мілкі предмети з благородного металу.
     
    maxskype51 подобається це.
  13. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    да блок нужен

    Законы физики никто не отменит/неотменял
     
    Scharfschutzer подобається це.
  14. HANNSIGOR

    HANNSIGOR Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина
    Так я згоден, все це важливо але толку з хороших параметрів роздільності якщо прибор просто недістає до предмета, наприклад через глибший сніг, чи вищу траву + по землі ніхто прибором не шморгає, 5-10 см трави + 5-10 см катушка в повітрі, і що лишається на грунт + чуйку меньшу ставиш щоб ложняки не випискували, от і дрібні цілі що глибше 10 см важко зловити.
    Доказом є кожного разу після вспашки поля є знахідки хоч сто камратів там ходило, як думаєте яка причина, що плуг пів метра землі перевертає, ні просто прибори сліпіші ніж плуг бере а це в середньому якщо не помиляюсь 25 см. Роздільність добре це невідємне в приборі як і все решта, але час настає не роздільності а хорошого проникнення в грунт. Тому зарас ганяються за деусами АКА і приборами які хоч чуть глибше беруть щоб дістати те що ася прогавила
     
  15. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    З власного досвіду,місце було,де було багато металолому,а саме осколки і такі до 5 кг,три роки можна сказати "жив" звідти,витянув мабуть зо дві тони якщо не більше,проходив все слід у слід,тим паче знаю шо камрадів серйозних там не було.Вже думав шо не є резону туди і їздити. На фото результат.Робіт висновки.
     

    Images:

    Фото0043.jpg
    loptop, bassomisha, SeregaAurum та 3 іншим подобається це.
  16. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    ну на таку рiч Лобо точно скаже,рий.Цiль глибока,кольорова.
     
    maxskype51 та Gviga подобається це.
  17. HANNSIGOR

    HANNSIGOR Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина
    а що за прибор на фото, невидно
     
  18. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    сабля
     
    Gviga подобається це.
  19. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Не сабля,а "САБЕЛЬКА"
     
    ТУРБОСУСЛИК подобається це.
  20. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    25 см ?!!! Почитатйте теми , там де фанати прибора від автора розказують про 40-50 см на чешуйку )))
     
    SeregaAurum подобається це.
  21. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    [​IMG]
     
    SeregaAurum, Gviga та minitarn3838 подобається це.
  22. HANNSIGOR

    HANNSIGOR Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина
    Я вибачаюсь Ви хоч читали з самого початку про що йшло, і що я намагався обговорити, це тема про прибор нехочу тут всякий непотріб писати
    Розясняю
    1 автор прибора запитав чому всі кинулись на на ДД32
    2 я пояснив що люди хотять глибини бо вибито вже всюди і малої катухи замало вже
    3 потім написали що і роздільність і всяке таке подібне потрібне
    4 я погоджуюсь і щераз розяснив що менші катушки мають відносно невелику глибину як і всі інші прибори, майже ідентичні (подивіться відео виробника з ДД 25 датчиком)
    DD250-на монету 5коп СССР-до 35см - а на 10 коп 25-27 хіба це 40 - 50 см які ви вказали
    5 40-50 см можливе на великих датчика ДД32 і більше а в реальному копі і то меньша глибина
    6 і хай хтось зніме тест на чешуйку на 50 см на ДД25
    я намагався пояснити що хочеться глибше тому і катушку тре більшу
     
  23. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Не переймайтесь камрад , шютка-йумара ))) Я вже начитаився такого , шо аж волосся дибом стає. Там де і Деуса фортуни роблять як пацана і всяке таке :D До Вас не маю претензій не маю взагалі , мир Вам !!!
     
    SeregaAurum подобається це.
  24. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Камрад,не обіжайтесь,просто кожен прибор показує шо він собою являє тільки в реальному пошуку.
     
  25. HANNSIGOR

    HANNSIGOR Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина
    не обіжаюсь і Вам мир
     
    Gviga та maxskype51 подобається це.
  26. HANNSIGOR

    HANNSIGOR Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина
    от і чекаю потепління щоб хто його вже має розписав тут як апарат, і як різні катушки себе показують але найбільше цікавить 32 по роботі