Тесоро лобо з ВДІ від Redram 55

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Gviga, 28 січ 2017.

  1. UnderCover

    UnderCover Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    Кам'янець-Подільський
    І цо?
    Як прилад себе веде на морозі і по снігу?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    2. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    3. Ручний металодетектор Super Scanner – це недорогий доглядовий металошукач, який призначений для пошу...
      648 грн.
    4. ОООчень легкий и надежный , также многие делают из него сверхлегкие карбоновые штанги для металлоис...
      2900 грн.
    5. Продаю Б/У Оригинальный металлоискатель Whites TM-808 в стандартной заводской комплектации. Глубинны...
      40000 грн.
  3. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    622
    Адреса:
    Подольская губерния
    прибор не шумный,интуитивно понятен всем хто пользовался аналогом. по глубине не скажу-единственная сегодняшняя находка-гильза,выдолбанная с 15см. мерзлого как камень грунта.
    на морозе дисплей тормозит,плохо видно "кубики" обозначающие ВДИ. в целом впечатления положительные. основного моего МД(Крота) он не заменит,но как запасной пока оставлю.
    вобщем ждем оттепели,потом можно будет говорить конкретно.
     
    UnderCover подобається це.
  4. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    Доброго дня.Чи міг би хтось зняти відео по настройці прилада,бо в мене з цим виникли проблеми.Копати планую по хуторах.Буду дуже вдячний.
     
  5. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    Та там,щоб настроіти прибор потрібно тільки бг виставити ,дискрім на нуль,чуйку на середину і вниз-вверх катушкою і крутити гб доки не перестане гаркати на землю,потім добавити чуйки до максимуму,щоб не тирдикав,у мене на 9 і вперед.Я на свому спочатку не міг відсікти землю,крутю,крутю,а вона гарчит.То так і шукав,і доволі не погано,з 32 катушкою прибор бере глибоко,двухи Миколаівські доставав штик фіскаря.А потім феритом спробував,а він ферит відсік гб аж на 8,5,спробував на землю,тоже почти так само.А я не думав що баланс у мене правильний аж почти на девятці,думав що може це особливість прибору цього гаркати на землю.А по хуторах для Лобо саме велике зло це ржаві кусочки жесті і все глибоке ржаве,накопаєтесь,але й знахідки непогані будуть.В навушниках з ним набаато ефективніше,з часом мідну і срібну монету будете чути по звуку.
     
    jurko подобається це.
  6. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    Дякую за змістовну відповідь.А якщо в мене не реагує на землю,то відстроїти на ферит?А ручку підсилювача ту що ззаду блока куди правильно крутити?
     
  7. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    Коли я брав прибор то майстер ще не ставив тоі крутілки,то вона для того щоб в навушниках верхові сигнали не бемкали по вухах,а без них то краще на максимум,як вам зручно.Прибор дуже не поганий,досить результативний,з 32 катушкою тяне монету там де іншими уже не знаходив,А 20 краще чіпляє дрібні цілі.До нього треба звикнути і стане любимчиком.Дозволяє комфортно ходити під різними лепами і поблизу газових труб де інші прибори тирликають шо немохливо вести пошук.
     
  8. grigor67

    grigor67 Gefreiter

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Полтавська область
    Доброго ранку , а якщо прилад не реагує на землю то і не потрібно баланс грунту накручувати , тим більше аж до відсікання фериту. Значить у Вас грунт легкий і прилад буде добре бачити мідь , так як накручуючи регулятор балансу грунту від нуля і далі з якогось моменту у прилада поступово починає зменшуватись чутливість до міді , при цьому ще не дійшовши по шкалі до точки відсікання фериту.
     
  9. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    Тобто баланс можна поставити на нуль?
     
  10. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    І ви будьте здорові,ото ж в мене і непоняка з землею була,крутю,крутю від нуля по часовій баланс,а землю чує,гаркає,після половини шкали,трохи менше гаркати стало,але все одно земля не відсікалась,так і ходив,і монети глибоко діставав.При махах не фантомило,тільки коли катушку вниз-верх,на землю.А потім вирішив спробувати як відсіче ферит,то відсік почти на 9,покрутив трохи назад,потім спробував у лісі на землю,на такому балансі земля відсіклась і перестав гаркати.Мідну монету чує.
     
  11. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    Від правильно виставленого гб залежить глибина,якщо багато не докрутити земля буде сліпити ціль і не буде глибини,а якщо перекрутити,то виріжеться мідь.Повинна бути золота середина,коли прибор не реагує на землю,тоісь земля його не сліпит,і мідна монета добре чується кольоровим сигналом.
     
    vanos16 подобається це.
  12. grigor67

    grigor67 Gefreiter

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Полтавська область
    В моїй місцевості грунт легкий , на котушці ДД25 більше як на 2,5 по шкалі накручувати не приходиться, багато ходжу навіть на 0 , але звернув увагу , що при подальшому накручуванню балансу глибина на мідь поступово зменшується , хоча повністю мідь і не пропадає.
     
  13. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
     
  14. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    Якщо бг на нулю і прилад не реагує на землю,то виходить що це нормально?
     
  15. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    орентируйтесь по вди царской меди,если грунт не видет то выставьте вди на медь на пятак +80 или на деньгу около +75 и все
     
  16. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    Мабуть таки да,земля кругом різна,і кожен прибор мабуть має індивідуальні властивості.
     
  17. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    Дякую всім,наче б то все зрозумів.
     
  18. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    Ще одне питання.Яка буде оптимальна цифра дискримінації при пошуку по хуторах?
     
  19. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    Я ходив без дискріму,дрібне чорне він відсікає навіть на 0 дискріму,а ржава жесть все одно пролізе скільки його не накрутюй.А взагалі то залежить від конкретного місця,якщо багато дрібних осколків чи якої жбоні,то на 1,максимум 2.
     
    ТУРБОСУСЛИК подобається це.
  20. ТУРБОСУСЛИК

    ТУРБОСУСЛИК Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    862
    Адреса:
    Acapulco de Juarez
    А какой прибор полностью отсекает крупное ржавое железо? Есть такой?
     
  21. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    Блін,а я по незнанню ставив на 7,щоб відсікало крупний черняк.Добре що це було всього три раза.Хоча знахідки були.Срібло і мідь.Після фішера трохи важко звикнути.
     
  22. loptop

    loptop Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    873
    Адреса:
    Харьков
    Зачем отсекать чермет дискримом ? по VDI любой чермет до 41 . 41-47 фольга ну и т.д.
     
  23. ТУРБОСУСЛИК

    ТУРБОСУСЛИК Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    862
    Адреса:
    Acapulco de Juarez
    Ну, может кто-то не хочет перегружать уши лишними звуками или ещё чего.
     
  24. kolyansm84

    kolyansm84 Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина.пгт Черняхов
    до 41 это в плюсе?
     
  25. gunslinger888

    gunslinger888 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Да, в плюсе, из-за высокой частоты.
     
  26. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    не изза высокой частоты.а изза того что открыт сектор вди,и накрутиб дискрим отрезаем чермет а не его место стает фольга