Tesoro Golden Sabre,Eldorado от Боец группы Север

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Vladimir032404, 13 кві 2012.

  1. Шкинёв Вячеслав

    Шкинёв Вячеслав Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Новая Одесса
    Как купить ТГС.
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Меховая лётно - технич куртка ВВС СССР! Большой размер 56 - 4 на рост 176 - 180 см! Состояние - носи...
      8000 грн.
    3. (в наявності 50 шт.)
      Шеврон "Mama Says I'm Special" Розміри: 90 x 40 мм Тип кріплення: Липучка. Матеріали: Текстиль * Ко...
      70 грн.
    4. https://reibert.info/threads/naxodki-na-opredelenie-s-pz-6.1055449/page-9 Для замены / извлечения ка...
      145 грн.
    5. Лесной коп . Высота катушки 74 мм . Диаметр ее - 69 мм . Бакелит . Размеры подков = 125 х 120 и 115...
      180 грн.
    6. Кавер в кольорі білий на шолом Тор Д, FAST, балістичний шолом без вух. Кавер легко кріпиться до шоло...
      277 грн.
  3. Be Happy

    Be Happy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    278
    Адреса:
    БЦ city
    Напишіть Стасу в приват. На минулому тижні був готовий прибор в наявності
     
  4. Mamalygas

    Mamalygas Gefreiter

    Повідомлення:
    17
    Нещодавно придбав саблю. Поки що робив повноцінних чотири виходи. Ходив в парі з "400і". Один вихід навіть із сімплнкс +. В мене враження тільки позитивні! По кількості знахідок не відстаю від іменитих приладів, хоча я щє вчуся розуміти свій прилад. Всі знахідки не глибше 20см. Але мене це повністю влаштовує! Хожу поки що тільки в режимі дискрім. На всі метали перемикач тільки коли сумнівний сигнал. Простіше кажучи щє вчуся. Саме цікаве те, що власник 400і зараз повністю розчарований своїм приладом, так як якийсь там прилад з крутилочками замість клавіш шукає не гірше його іменитого мд. Бачили б ви його обличчя коли я по його слідам підіймав кругляки:). То злість і відчай одночасно. :)
    Стасу велике дякую за прилад! Дуже цікава штука! Рекомендую! Прилад результати показує гарні! Не буду стверджувати що він найкращій, але точно може конкурувати із приладами іменитих брендів !
     
    Travesil, shpik07, Коваль Дмитро та 7 іншим подобається це.
  5. Karat

    Karat Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    694
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.510
    Повідомлення:
    801
    Адреса:
    Львовская, Стебник
    ктото уже померял глубину обнаруж. на нак семечку с оловянистой бронзы? - 300 с гаком страниц обсуждения а ответа так и нет....только типа __в песке больше в черноземе менше__
    И делает ли данный мастер Лобо 17.8 кГц ?
     
  6. ussam

    ussam Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.246
    10 см. Потолок на. Семку іто катуха 25. Снаперка для хорошо. Їх щолкае бабочка Дд так. Собі. Незручна
     
    Karat подобається це.
  7. ussam

    ussam Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.246
    Тільки захват юільший
     
  8. Karat

    Karat Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    694
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.510
    Повідомлення:
    801
    Адреса:
    Львовская, Стебник
    шо ответли - спасибо, но шота я ваше сообщение расшифроват не могу, кроме __10см. потолок на семку__
     
  9. ussam

    ussam Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.246
    Та т9 клавіатура англійська приложеніе кітайське як почну писати на голову не
     
    Karat подобається це.
  10. Goldhunter

    Goldhunter Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Dnipro
    Зі всіх доступних за ціною хороших металодетекторів ТГС від БГС найкращий. Але чудес не буває. Все ж таки це не фірмові прилади Тесоро, які давали довічну гарантію. Мені свого часу пощастило бути власником Компадре, Сільвера, Вакеро. То знаю про що пишу. У них мені не вистачало лише одного – я не дуже люблю чесно кажучи один тон. І Шабля БГС вирішує цю проблему. Але користуючись цим мд вже два роки зіткнувся з тим що двотональний режим став пропадати при перемиканні - тобто перемикаєшся з дискриму на два тони, а Шабля продовжує реагувати одним тоном, у високій тональності на всі метали. І таке через раз чи за кілька разів.
    Це ще пощастило що маю Шаблю з VDI. Тобто можна не перемикатися в двотональність, а просто дивитися VDI. Але інформативність приладу, звичайно ж, вже не та.
     
    Dimavlt та Mihail Thalujnyi подобається це.
  11. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    557
    Адреса:
    Рівне
    Відправте майстру нехай зробить діагностику,певно перемикач вийшов з ладу,або якщо паяти вмієте пробуйте самі замінити.
     
    Goldhunter подобається це.
  12. Goldhunter

    Goldhunter Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Dnipro
    Так, звісно справа у перемикачі. Дякую за відповідь.
     
    Коваль Дмитро подобається це.
  13. Слемский

    Слемский Gefreiter

    Повідомлення:
    61
    Адреса:
    Радомишль
    Добрый день, камрады. Интересует, кто может сделать качественно катушку на заказ к Сабле, Стас не отвечает... да и я хотел 32 круглую, а не бабочку, а он вроде не делает такие. Может ктото делает катушки к Сабле? Сам не сделаю, аппаратура надо, материалы...
     
    Arch подобається це.
  14. PAV81

    PAV81 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    307
    Адреса:
    Житомирская обл.
    Зверніться до Arch, він гарний майстер та спеціаліст по Тесоро та не тільки.
     
    Слемский та Arch подобається це.
  15. Слемский

    Слемский Gefreiter

    Повідомлення:
    61
    Адреса:
    Радомишль
    Вельми дякую!
     
  16. Слемский

    Слемский Gefreiter

    Повідомлення:
    61
    Адреса:
    Радомишль
    Еще такой вопрос, потенциометр на бг совсем отжил видать, начинает петь после касания и долго так, и совсем некрасивые песни. Вопрос такой, там линейный потенциометр стоит WL в50к, я нашел в магазине такой же линейный в50к но PH в коде, есть ли разница и что значит это WL и PH?
    И кстати, не собьется ли бг от замены поца? Если немного, не страшно, если можно будет найти его не лезя на плату.
     
    Останнє редагування: 27 вер 2023
  17. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.876
    Адреса:
    Україна
    Що таке wl та ph не знаю, дивіться візуальні відмінності, шток, ніжки, якщо підходить по розмірам то головний параметр лінійність збережена.
    Чи зміститься БГ? Ну може, дивіться похибку в описі, наприклад 10%, то він насправді може бути і 45 і 55 кОм, прикиньте на скільки зміститься бг максимально по шкалі відносно того що стояв.
     
    Слемский подобається це.
  18. Слемский

    Слемский Gefreiter

    Повідомлення:
    61
    Адреса:
    Радомишль
    То вiн тiльки трохи змiститись може? Тодi зловлю, дякую!
     
  19. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.876
    Адреса:
    Україна
    По ідеї все повинно бути гут, пробуйте. В мене колись були проблеми з БГ "лівого" не рідного датчика, не вистачало шкали відлаштування, на скільки пам'ятаю поставив більшого номіналу , доводилось більш обережно крутити ручку, бо на поділку припадав більший спротив. В Вашому випадку все простіше
     
    Слемский подобається це.
  20. охотник пчел

    охотник пчел Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    247
    Адреса:
    хмельницкий
    Буду продавати свою, брав перед війною в майстра, виходів 5-6 було. Кому цікаво- в приват.
     
  21. Mihail Thalujnyi

    Mihail Thalujnyi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    66
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    516
    Купил недавно Б/У прибор. Так вот по ощущениям после трёх выходов - ходить нужно на всех металлах. Озвучка даёт понять что под катушкой железо даже если оно попало в цвет. В режиме только цвет возможно только пляж будет актуально. С уважением Михаил.
     
    Konotop79 та @R4И подобається це.
  22. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    557
    Адреса:
    Рівне
  23. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    У кого є підводна версія?
     
  24. Kapsul_Zunder

    Kapsul_Zunder Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    64
    Повідомлення:
    511
    Адреса:
    USSR, Zht.
    привіт у мене