Tesoro Golden Sabre,Eldorado от Боец группы Север

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Vladimir032404, 13 кві 2012.

  1. agSmith

    agSmith Obergefreiter

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Запорожье
    Сегодня не удержался и вечеров вышел за город в посадку протестировать. Из опыта был только квест х5. Впринципе, я доволен, дискрим намного лучше. Ходил с настройками как на фото.
    Решил потестить, закопал тут же найденную 25 ком. Украины на глубину штыка фискарса солид. Не видит. Грунт только песок.
     

    Images:

    IMG_20200726_183950.jpg
    avaks26 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Соха C-3TD-M,. Балан...
      170 грн.
    4. Штанга для металошукачів GARRETT усієї лінійки АСЕ, Garret AT Pro, Garret AT Gold, Garret AT Max В к...
      1500 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Tesoro Eldorado, Эль...
      250 грн.
  3. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Диаметр датчика? БГ не верный, перекрученый, песок лёгкий грунт, метка по ферриту, а это для тяжёлого. 25 коп есть и цветные и чёрные с напылением, может потому и не видит
     
    corbie подобається це.
  4. agSmith

    agSmith Obergefreiter

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Запорожье
    Датчик ДД24х14см снайперка
    Я остроится вообще не смог, та как прибор молчал при макс чуйке и любом положении БГ.
    По этому и выставил приблизительно по умолчанию.
    Конечно, я наверно что то делаю не так, опыта мало.
     
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Штык фискаря под 30ть см? Ширина катушки 14см, это дальность на 5коп ссср примерно 22см максимум, а Вы хотите чтоб 25коп на штык? По воздуху сколько эти 25 коп ловит?
    Бг должен быть ближе к началу шкалы, на метку не надо
     
    agSmith подобається це.
  6. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    25 копеек последних выпусков по моему с добавлением железа,поэтому проблематичные,по чистому песку баланс грунта примерно 10 часов-Стас говорил.
     
    agSmith подобається це.
  7. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    Добро дня всім, щось я по БГ також не вкурю! Від + до - мінуса прокручував і всеодно є тихий цвітний звук, землю звісно без метала шукав. І ще як крутиш БГ повинен бути звук ( цвітного то чорного) чи то в мене щось не так?
     
  8. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Доброго. Так від того що крутите регулятор бг йдуть спрацювання, міняється спротив , це нормально, перестаєте, вони пропадають.
    Від + до - це як? Звичайно що при перекрученому грунті буде бити високим. Придивіться, там є мітка Стаса біля БГ? Можете поставити тупо на неї поки звикнете, багато так і ходять і не паряться. Якщо є ферріт в господарстві з старого радіо чи че звідки, можете помахати ним біля датчика, десь на мітці повинен зрізатись. Але зазвичай в реалі це перекручений важкий грунт, ця мітка. Пісок легкий, приладу майже не заважає. Навіть чорнозем на одному місці, в залежності від того мокрий чи сухий, буде відлаштовуватись в різних точках.
     
    Jack0183 та Tumbler подобається це.
  9. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    І ще одне хотів запитати за
    та я так і ходжу на стандарті) дякую за відповідь)
     
  10. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    Ще попадається такий камінь який цвітним б'є, його можна відсікти? А то в подвір'ї його навалом.
     
  11. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    За ферріт подивлюся але мабуть я викинув старе радіо. Це він біля динаміка повинен бути?
     
  12. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Ферріт пруток такий на якому мідна проволка намотана, або трансформатори, а біля динаміка то магніт.
    Камні називаються гарячими, звук відрізняється від монети,протяжний з переливами, я і не пробував відсікти, просто бг по грунту налаштовував, хз, можете спробувати, та якщо і вийде то зріжете цілі якісь. Цегла червона мокра теж співає )
    У Вас двухтональна? Врубіть два тони і крутіть бг щоб не було ні високого ні низького, це правильне відлаштування. Якщо однотон то вбо взагалі не чути буде, наприклад на сухому , або однаковий гул що на приближення до землі, що на віддалення на мокрому, теж вірний бг.
     
  13. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    Двох тональний. Зараз буду тоді шукати ферріт) дякую за підказку)
     
  14. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Ось він
     

    Images:

    IMG_20200730_113749.jpg
    corbie подобається це.
  15. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    Знайшов такий кабель тільки від монітора. Дякую)
     

    Images:

    IMG_20200730_134510.jpg
    avaks26 подобається це.
  16. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    І чомусь не відлаштовується від ферріту, тільки тональність змінюється. Можливо що якісь неполадки?
     
    gans1969 подобається це.
  17. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Розмір датчику і розмір ферриту? Якщо кусок здоровенний і ялозите ним впритик біля снайперки то і не відлаштуєтесь, вона все рівно його бачитиме, це ж не великий датчик.
    В ютюб ідіть, дивіться на ігри з ферритом, відлаштування БГ на грунті і тд. Не знайдете саблю, дивіться інший мд, принцип один для всіх.
     
    Tumbler подобається це.
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Якщо тональність змінюється то Ви проскакуєте точку відстройки, знайдіть де тиша або хоча б змішанний сигнал.
     
  19. Tumbler

    Tumbler Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Полтавська область
    Дякую, буду пробувати)
     
  20. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    потрібен уламок фериту - приблизно 2 см і не кільце
     
  21. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Разломи тои ферит пополам .може там кусок меди остался.На моем отсекается даже на круглом ферите .Аля тороид для намотки высокочастотных торов на ЭУ и не только
     
  22. walter leipe schutze

    walter leipe schutze Gefreiter

    Повідомлення:
    36
    Endlich.Прошу відгукнутись камрада Yorg38.Маю зробити вибір.Або додатково катуху25 від Дениса, або шаблю з такою ж.Терени пошуку: густа трава, хатнища, засмічені місцини, usw.Потрібна порівняльна довідка.Яка глибина обох приборів .в грунті на ромейський денар, розділення цілей, інформативність звуку, легкість відлаштування від важкого грунту, загалом який приємніший в пошуку.Терм бува важко відлаштувати на міндобриві та болотистих низинах.Знахїдки є ,та й добрі.Катуха 30 на 14кг.Тут коло Житомира копано й ще копають.Працюю з картами та з краєзнавством. Загалом ще знаходжу.Вдячний за відповідь.Gute Funde.Гарних знахідок
     
  23. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    fires подобається це.
  24. walter leipe schutze

    walter leipe schutze Gefreiter

    Повідомлення:
    36
    Вітаю.Склав вірш про голдн сабр.Чи мона тут викласти, так як в курилці термоводів,чи бан?Прошу модератора відповісти.Хочу шаблю,та недостатньо зібрав.На емоції прийшов вірш.Наче добрий.Danke fuer Antwort.
     
  25. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    В курилці дубль тема про саблю є теж, як і в термоводів, там можете хоч пісню.Чому їх створили, бо тут пішли попереджеення за флуд
     
  26. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна