Тесак Червоного хреста

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем ІгорNymizmat, 24 лют 2023.

Статус теми:
Закрита.
  1. ІгорNymizmat

    ІгорNymizmat Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Підкажіть на оригінальність, вибачте за фотографії інакших нема
     

    Images:

    Screenshot_2023-02-24-22-35-53-538_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-47-238_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-41-503_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-37-045_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-33-340_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-29-154_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-25-325_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-20-157_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-02-24-22-35-11-523_pl.allegro.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Оригінальний, стан нового
      420 грн.
    2. Свадебная "Mein Kampf". 1939 р. -------- Сохран - в идеале. Свадебное подарочное издание....
      17500 грн.
    3. Ціна вказана за 1 магазин в наявності 8
      2000 грн.
    4. ПРОДАЕТСЯ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ РАЗРЕШИТЕЛЬНУЮ СИСТЕМУ. отдельно ничего не продаю! Калибр - 9Х21. Комплект...
      67949 грн.
    5. Флисовая шапка - подшлемник ВС Австрии. Производитель FECSA Контракт 2006 года. 54% полиэстер/26% хл...
      130 грн.
  3. Kollekzioner

    Kollekzioner Major

    Повідомлення:
    4.621
    Адреса:
    где-то в центре Европы
    Що таке "Темпу"?
    Тесак?
    Бачиться оригіналом.
     
  4. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    ла@но)))
     
  5. ІгорNymizmat

    ІгорNymizmat Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Тесак,не побачив помилку
     
  6. ІгорNymizmat

    ІгорNymizmat Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    ????
     
  7. thebig

    thebig Moderator

    Повідомлення:
    6.518
    Адреса:
    Deutschland, Köln
    Немає нормальних світлин-немає й про що говорити.
     
    Povar Okkultist, romarios, LEON 53 та 2 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.