Тема

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем Buntara, 27 січ 2021.

  1. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Доброго дня,питання що за самоуправство? всім, хто мене знає і хто ні,я ветеран російсько-української війни з 2014-(можу надати докази,хто не вірить)
    ,і тому я маю,право вимагати і спитати,за що забанили чоловіка(і не раз) під ніком -
    Vik66, вимагаю не гайно його розбанити,вважаю що той чоловік не зробив нічого такого поганого,я із задоволенням читаю всі його теми по подорожуванню,і зокрема по парашутизму як спорту сам і теж займався і служив.Забаньте мене,якщо у Вас то получиття звісно,а чоловіка нівчому невинного,майте совість тут же звільніть,свою учотку-як гарантію на алтарь кладу...Слава Україні-Героям Слава,Слава- ВДВ! ( і то лайно,яке ви відкрили в його профелі які він удалив,а ви відкрили,коменти маю наувазі знищить,удаліть,а то я того так не залишу...Дякую(Думаю,що на цей раз мене почули,бо слілуючого разу,я просити не буду)...
     
    Vik66 та Аэродром подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Новый, в смазке.
      145 грн.
    2. (в наявності 5 шт.)
      Капуста білокачанна сушена. Виробництво Україна. Усушка в десять разів. Використовується в кулінарії...
      25 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Открывашка для бутылок из стреляной латунной гильзы 12,7х108, изготовлена с помощью фрезерного станк...
      200 грн.
    4. Производитель: Magpul Модель: Bipod Цвет: FDE Материал: Полимер, Нержавеющая сталь, Анодиров...
      4500 грн.
    5. Куля Лапуа .338. вага 300гр. в коробках по 100 шт. ціна за 100шт.
      5700 грн.
  3. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    і,ще одне не пробуйте мене відтіснити,я впрягся за того кого я рахую достойним,хочете мене відтіснити давайте один-а один боротися,я в молості і проти семи-10 вихотив,кажу ще раз модератор-будь людиною,а не лайном вийди на звязок,розпишіть мені за що чоловіка як мінімум в 2 банять,а там будем вже вирішувати...
     
    Vik66 подобається це.
  4. Vik66

    Vik66 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.324
    Адреса:
    г. Кривой Рог, Украина
    Благодарю, Buntara.
    Сегодня только лишь получил доступ.
    Забанен был за спор с модератором в ЛС. Там мата даже не было и спор был мой в тон оппоненту.
    На мое обжалование ответ не получил.

    На тему модерирования по беспределу, сделаю тему.
    Ссылку здесь тоже дам.
    Проблема только в том, что согласно требованиям Правил форума, обсуждение действий модератора запрещено. Даже когда тот действует по беспределу и не наказан.
    Ничего. Тему сделаю без нарушений.
    Хоть Артем мне и на предыдущие вопросы о нарушениях Законов Украины и Правил форума, на форуме, не ответил.
    Тема "Нарушения требований п.п.6, 7 Правил форума". https://reibert.info/threads/narushenija-trebovanij-p-p-6-7-pravil-foruma.1199537/
    Ну, отсутствие ответа - тоже ответ.
     
    Buntara подобається це.
  5. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    З поверненням камрад,я давно вже зробив про себе висновок про цей сайт,а адміністрація тут або сліпа,толі їй все пофігу,одне знаю тут правди марно шукати марно,але таки сила в правді,на тому і стоїм.:smile_18:
     
    Лісоруб та Vik66 подобається це.
  6. Vik66

    Vik66 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.324
    Адреса:
    г. Кривой Рог, Украина
    Ребята оправдывают все наличием войны. В эту ловушку попали многие во все времена. Я через это прошел, в свое время. Не принимая это, понимаю их.
    Читающих гораздо больше пишущих. Много думающих сложно и понимающих объемно. Писать только не хотят, по разным причинам. В основном для них и пишу. Они должны знать, что не все так плохо из того, что видно.
     
    Лісоруб подобається це.
  7. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Та причiм тут війна.Війна то кров і сльози,біль і страждання.Але війна не списує ні злодійства ні мародерства,а навпаки підсилює відповідальність за них.А ворог,ну що ж до ворога,то будь-якого треба бити.
     
    Сикарио, Лісоруб та Vik66 подобається це.