TMi42. При условии что комплектная - до 200 грн,тк после чистки может свищей появится немало-сталюка,однако, если повезет то максимум 250. Я ТМи35 хорошего сохрана, в комплекте, в очень редком камуфляжном окрасе, клеймами и чернильной маркировкой, продал за 300, и очереди за ней не стояло... С ув.! ПС: borman123 - на 400 - ну ніяк не потягне І ще - "низ" - це залізна пласка кругла кришка, ви її в 200 грн оцінили - "без неї 200 з нею 400"?
я свою в схожому стані тількі з низом продав за 400 грн. кому вона потірбна без низу? тому так і оцінив, можливи й низ менше(значно) коштує, а комплент на 400 потяне
Я вважаю що Вам дуже пощастило продати її за таку ціну Свою оцінку я зробив виходячи з того, за скільки в мене купляли ТМихи, а я їх шт 7 накопав) З повагою, Слай