Сваты 6

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Leut.Horn, 4 січ 2013.

  1. Leut.Horn

    Leut.Horn Вірменський офіцер

    Повідомлення:
    16.504
    Адреса:
    Почти в горах
    Вроде как там есть тема реконструкции.. Кто то из наших форумчан снимался?
    1.38,2.03, 2.19

    http://relbox.ru/serialy/svaty-6-sezon.html
    Ролик ниже..
     
    ЛюбительПива подобається це.
    1. (в наявності 21 шт.)
      Ножиці медичні нові з Франціі Ріжуть чітко. Ціна за 1 шт.
      85 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Нові. Спеціальні медичні ножиці, стропоріз 5 в 1. (трансформер). Використовуються для розрізання одя...
      885 грн.
    3. Розміри 160/120/60 мм. Всередині два окремих прозорих вядділення. Закріплюється на липучці.
      95 грн.
    4. Компресійний бандаж від німецького виробника Caratechion GmbH 6 inch (15cm) - це еластичний компресі...
      60 грн.
    5. В продаже новый оригинальный турникет американский 2015 года и подсумок.
      875 грн.
  2. Leut.Horn

    Leut.Horn Вірменський офіцер

    Повідомлення:
    16.504
    Адреса:
    Почти в горах
    Отличный сериал.. Посмотрел на одном дыхании.. ИМХО не было бы Добронравова-не было бы сериала...
     
    KLETT та Лёва подобається це.
  3. Днепровец

    Днепровец Модератор Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.918
    Адреса:
    Київ
    Snimali v proschlom godu v mae na Pirogovo)))) Mnogie tam est s Foruma
     
    Лёва подобається це.
  4. Leut.Horn

    Leut.Horn Вірменський офіцер

    Повідомлення:
    16.504
    Адреса:
    Почти в горах
    Ребята!! Шикарнейший сериал! Добрый! Душевный! семейный!!!
    Самый мой любимый!!!

     
    ЛюбительПива та Днепровец подобається це.
  5. Bazilio32

    Bazilio32 Hauptmann

    Повідомлення:
    5.798
    С нетерпением жду следующий сезон.
     
  6. Leut.Horn

    Leut.Horn Вірменський офіцер

    Повідомлення:
    16.504
    Адреса:
    Почти в горах
    Аросева умерла.. Значит ее тоже "убьют" как и Васильева..