Допоможіть оцінити дану сухарку,знайшов нагорищі тому стан непоганий.Єдиний недолік невистачає двох гудзиків,але це можна легко виправити.
Не соглашусь, это сухарка Люфт, а продаются они потяжелее чем вермахт и цена на нее 40-50 американских долларов (верх)
Дякую за допомогу,ще будуть якісь думки?А то я незовсім зрозумів чому така різниця.Невже Люфт в чомусь гірший за Вермахт?
да ничем не хуже . просто охотнее покупают вермахт чем люфт. !до 500 грн.имхо. и то надо найти покупателя.