Створення Телеграм-боту Reibert

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Protobulion, 26 чер 2026 у 14:22.

  1. Protobulion

    Protobulion Schütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    3
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Харків
    Вітаю, спільното! З'явилась ідея зробити Телеграм-бот, який сповіщав би користувачів про ставки лотів, нові лоти в категорії, сповіщення тощо. Вхід, теоретично, можна зробити без вашого пароля (в цілях безпеки) - тільки по окремому коду. Технічно буде працювати через парсинг сторінок або webhook (форум же не має API?).

    Питання до адміністрації - чи не проти ви таких розробок? З ким конкретно можна консультуватись з технічних питань?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Жетон Австро-Венгрія. Вкладиш відсутній. Жетон знайдений на полю бою.
      300 грн.
    2. 3 штуки в лоте. Первая мировая.
      100 грн.
    3. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
    4. Жетон “Генеральное общество Макьевскихь сталелит. заводовь” 64х46 мм, матеріал мідь. Все на фото.
      2500 грн.
    5. 65 грн.
  3. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    7.133
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    А хіба мало повідомлень на пошту?
     
  4. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    37
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.901
    Адреса:
    Украина
    Добра Вам и всем в теме.
    Сейчас народ не вылазит почти из модных мессенджеров.
    Почту говорят одни деды отстойные проверяют.:rolleyes:
     
    Wiking730 подобається це.
  5. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    7.133
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Так тактично на мій вік мені ще ніхто не натякав :D От що значить людина старої школи! :beer:
     
    ivanov1 подобається це.
  6. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    37
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.901
    Адреса:
    Украина
    Сорри если что .
    Но мне так племянник из Греции ответил когда я ему предложил переслать какие то файлы на почту.
    Так что не мое мнение ,а мнение поколения начала 2000-х
    А вообще, я заметил телефон зрение портит основательно.:(
    Предпочитаю большие мониторы.:)
     
    Wiking730 подобається це.
  7. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    7.133
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Жодних образ :beer: Покоління початку 2000 саме так і думає. Стосовно телефону цілком підтримую.
     
    ivanov1 подобається це.
  8. Protobulion

    Protobulion Schütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    3
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Харків
    Саме так)) Можна і поштою користуватися, але якщо орієнтуватися на молодь - треба адаптуватись до реалій. Чесно кажучі, мені і дизайн сайту не дуже подобається, але це не на часі. Та і бота буду робити у вільний від роботи час.