Ствол

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Fon Adler, 10 кві 2026.

  1. Fon Adler

    Fon Adler Schütze

    Повідомлення:
    4
    Допоможить визначити з чого ствол Знайдений на Німецьких позициях
     

    Images:

    IMG20260409171640.jpg
    IMG20260409171646.jpg
    IMG20260409171705.jpg
    IMG20260409171731.jpg
    IMG20260409171817.jpg
    RIHARD 77 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      1200 грн.
    2. ножни м-95, пружина робоча, всі недоліки на фото
      150 грн.
    3. Підвіс до Пруської шаблі, ПСВ. Знайдено на позиціях запасного батальйону кавалеристів.
      450 грн.
    4. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    5. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
  3. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    4.033
    Адреса:
    Шмурдленд
    Доброго!
    Сменный ствол пулемета МГ-34.
     
    Wolf 88, Пенсионер58, TarASha та 10 іншим подобається це.
  4. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Непомішалоб вичистити середину ствола
     
    Пенсионер58 подобається це.
  5. Fon Adler

    Fon Adler Schütze

    Повідомлення:
    4
    Дякую
     
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...клеймо "" на муфті запирання свідчить, що це ранній ствол вироблено підрозділом фірми "Алькетт" ("Altmärkische Kettenwerk GmbH"),
    фабрика II, що звалась МАГЕТ "Maschinen und Gerätebau Tegel", Берлін-Тегель...
    ...зустрічались такі детальки...

    З.ЬІ. ...ЯКЩО на самОму стволі вилізе "сердечко" - не дивуйтесь...
    це "алькетт"-"магет"...
    :):):D:rolleyes::beer:
     
    Останнє редагування: 11 кві 2026
    Пенсионер58, ArtBorsuk, olxa78 та 9 іншим подобається це.
  7. Fon Adler

    Fon Adler Schütze

    Повідомлення:
    4
    Дякую
     
    A10A подобається це.
  8. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Звиняйте, але такі девайси і новічку пояснювати... Коли зареюстрігувався тут, треба хоч єлементарні вещі знати, а так - засерання форуму... Ви ще спитайте шапку залізну обр 40 року... Там на Райберті є багато розділів по різним темам - не лінитеся, і читайте! Не в обіду, камрад:oops::beer:
     
    Wolf 88 подобається це.