Ось на австро-угорських позиціях друг натрпив на такий щиток. Прошу підказати в ціні. Збереглясь трохи краска. З пов. Чур
200гр.Большого спроса на них нет.Здесь и по 100 у.е.продают но годами.Вот ценили,а продался... http://reibert.info/forum/showthread.php?t=202014