Приховати оголошення
Гість, вы уже подписались на наш Телеграм-канал?

Стрічка захисна камуфляжна McNett ACU Digital

Тема у розділі 'Оружейное снаряжение и экипировка', створена користувачем IVK, 15 вер 2022.

 1. Продавец IVK

  IVK Oberschütze

  Рейтинг:
  3
  Відгуків:
  19
  Лоти
    на продажу:
  0
    продані:
  39
  Повідомлення:
  121
  Адреса:
  Київ
  Стрічка захисна камуфляжна McNett ACU Digital
  Стрічка захисна Camo Form McNett
  Колір: ACU Digital Camo
  Розміри: 366 см в довжину х 5 см в ширину
  Стан: НОВИЙ
  Виготовлено в США!

  McNett ACU Tape-1.jpg McNett ACU Tape-2.jpg McNett ACU Tape-3.jpg McNett ACU Tape-4.jpg McNett ACU Tape-5.jpg McNett ACU Tape-6.jpg

  Ціна 499,- грн.

  Знімна та багаторазова стрічка, що самочіпляється і розтягується, щоб відповідати будь-якому предмету, не впливаючи на функціональні елементи керування. Не залишає слідів. Миттєво маскує предмети, заглушає брязкіт і чудово підходить для обгортання предметів, Покращує зчеплення та ізолює руки від холодних поверхонь., допомагає запобігти подряпинам, зменшує відблиски та захищає від бруду та сміття. Запобігає ковзанню зброї по скелях, крутій місцевості та інших гладких поверхнях. Багаторазова, легко наноситься, легко видаляється, не залишає слідів, вистачає на сотні застосувань. Стрічка не прилипає назавжди, не залишає слідів на зброї чи спорядженні та легко знімається. Ідеально підходить для зброї, прицілів, біноклів, ліхтариків, рукояток ножів, тощо. Чудова медична підтримка та компресійна пов'язка.

  Вказівки щодо використання стрічки Camo Form McNett:

  Щоб застосувати: просто розтягніть камуфляж навколо потрібного об’єкта, перекриваючи кожну послідовну обгортку на 0,5 см. Для невеликих ділянок і рухомих частин виріжте та прикріпіть невеликі частини.
  Для чищення та повторного використання: зніміть Camo Form з речей і вимийте вручну з милом і теплою водою. Ретельно промийте, а потім повісьте сушитися. Після цього просто знову нанесіть Camo Form, як зазначено вище.
  Зберігання: Оберніть Camo Form навколо циліндричного предмета та зберігайте в прохолодному сухому місці.
  Примітка: Camo Form висохне на повітрі, поки вона загорнута на більшість речей. Проте Camo Form слід зняти зі зброї, луків або інших чутливих до вологи предметів (дерева, металу тощо), якщо предмет був насичений вологою або занурений у воду. Предмет і стрічку слід ретельно висушити перед повторним нанесенням Camo Form і перед зберіганням. Дотримуйтесь інструкцій з чищення перед повторним нанесенням Camo Form.
  Виготовлено в США!

  Всі резерви та питання в особисті повідомлення !!!