Steyr AUG був....

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von asterlix, 14. Mai 2022.

  1. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    255
    Ort:
    Україна
    Вітаю форумчан! потрібна дієва порада. Що мені робити із зіпсованим карабіном? здетонував боєприпас в патроннику.Інструмент більше не придатний до використання.Розірвало затворну раму і подуло трохи патронник, також відігнуло зуб екстрактор. Пластмаса теж потріскана.Сама личина затвору, бойві упори цілі.
    Буду вдячний за пораду.
    з пов. Олег.
     

    Images:

    IMG-20220402-WA0002.jpg
    50_Reichsmark gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Двопроменева алюмінієва рама до рюкзака Bergen long
      250 грн.
    3. Навігація від каба
      3000 грн.
    4. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      480 грн.
    5. Відкривачка вінтажна ніж сомільє з Франціі
      250 грн.
    6. (в наличии 1 шт.)
      Новая, оригинальная, не устанавливалась.
      255 грн.
  3. Anatolij Gosh

    Anatolij Gosh Gefreiter

    Beiträge:
    35
    Як таке трапилось? Часом не релоадінг?
     
  4. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Beiträge:
    797
    Вітаю. Якщо теріторіально Київ, або область, то зверніться до майстерні Ібіса.

    З повагою.
     
    akms1974 gefällt das.
  5. trainee

    trainee Hauptmann

    Beiträge:
    2.422
    Ort:
    Land of Living Skies
    Якщо патронник, то нажаль, утилізація...
    В дозвільну.
    Не номерні запчастини зняти та продати.
     
    akms1974, 50_Reichsmark, gantz und 2 anderen gefällt das.
  6. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    255
    Ort:
    Україна
    це Львівщина, хіба пізніше зможу поїхати. це реально піддається полагодити?
     
    akms1974 gefällt das.
  7. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    255
    Ort:
    Україна
    личина затвора теж не номерна, дозвільна прийме на утилізацію без затворної групи?
     
    akms1974 gefällt das.
  8. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Beiträge:
    797
    У Львові є їх магазин, зверніться, може вони зможуть передати фото майстру, а потім і сам карабін?

    З повагою.
     
    akms1974 und asterlix gefällt das.
  9. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    255
    Ort:
    Україна
    якщо маєте ауг, то моя порада- використовуйте лише якісні боєприпаси і ОБОВЯЗКОВО! тактичні окуляри!
     
  10. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    255
    Ort:
    Україна
    дякую за пораду!
    з пов.Олег
     
    akms1974 gefällt das.
  11. trainee

    trainee Hauptmann

    Beiträge:
    2.422
    Ort:
    Land of Living Skies
    Чого не знаю, того не знаю...
     
    akms1974 und asterlix gefällt das.
  12. Belova

    Belova Gefreiter

    Можно заказать новый КИТ со штатов. Это время и сложность в транспортировке, Но пусть сначала оружейник из Ибиса посмотрит. Использовали некачественный боеприпас. Почти уверен в своем утверждении.
     
  13. babay7878

    babay7878 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Beiträge:
    584
    Ort:
    Киев
    запчастини залишились? цікавить
     
    asterlix und Belova gefällt das.
  14. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    255
    Ort:
    Україна
    Дещо залишилось. Виставлені на форумі. Буду вдома після четверга