Старая гвардия Райберта. Кто остался?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем ostbataillon-Alam, 20 чер 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. zinger

    zinger Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    43
    Повідомлення:
    1.625
    Адреса:
    киев
    А кто в курсе где и что сейчас с Ost Игорем?
     
    Коваль-Kovalchuk подобається це.
    1. (в наявності 10 шт.)
      Оригінальні британські комбінезони, висока посадка, товстий гортекс, Шар на зиму, або ж на мокру пог...
      4000 грн.
    2. Комбез в бежевом, песочном цвете. Бирки состава ткани не нашёл; на ощупь как натуральная хлопковая и...
      450 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Современный рабочий комбез торгового флота. Функционал классический : два нагрудных кармана, два пер...
      450 грн.
    4. (в наявності 15 шт.)
      Комбінезони з оригінального твілу в кольорі бундесвер. Доступні до замовлення розміри 46, 48, 50, 52...
      2400 грн.
    5. Фирменный технический комбез на холодное время года. Смесовая внешняя ткань с наполнителем и внутрен...
      700 грн.
  2. Волверин

    Волверин Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    477
    Адреса:
    Край, де сходить Сонце
    Важко з вами не погодитись, Михайле. Але в основному ви не праві. Рома далеко не головний, головний циган (по значимості барон :D), саме у нього найбільше послідовників, він замовляє тут музику (хоча й не платить за неі, а там і хто його знає)! Так, "здвиг" у кайзера явно є, але періодами (таке відчуття, що з його ака пишуть дві різні особи) він буває конструктивним, продуктивним, йде на діалог, і то не ставало на заваді форумчанам з ним взаємовигідно співпрацювати. Та й моральність у них різна. Ви ж знаєте Романа, чи зміг би він поскаржитись модераторам (донести з вимогою забанити)? Він простий, на нього скаржились (часто не безпідставно), а він--ні. Думаю, що ні, а циган то регулярно практикував (не лише проти тих хто паплюжив Украіну, але і проти тих хто мав альтернативний погляд, який не співпадав з його баченням сьогодення і минулого. Зрозумійте вірно, я не є симпатиком Кайзерлемберга, не захищаю його, "курильщики" то підтвердять, я часто з ним полемізував, хоча в дечому згоден. А циган, то зовсім інше: якщо форумчанин не згоден з ним, не співає йому осанну, то вже побіг скаржитись, бо впіймав ватяника :D. Бачу багато таких які думають своє, але честят "головного" щоб бути в благонадійних, щоб бути ПОРЯД "Аж потіють, та товпляться, щоб то ближче стати Коло самих:може, вдарять Або дулю дати Благоволять, хоч маленьку, Хоч півдулі, аби тілько Під самую пику."
     
    Oprishok, Коваль-Kovalchuk, ШВАРЦ33 та 4 іншим подобається це.
  3. ostbataillon-Alam

    ostbataillon-Alam Бандерівець з прищуром

    Повідомлення:
    1.905
    Адреса:
    Astana.Rzeczpospolita Қазақ Елi
    У Тотена спрашивал, говорит в порядке, все так же в Киеве.
     
    Коваль-Kovalchuk та zinger подобається це.
  4. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.070
    Адреса:
    Ukraine
    А циган це хто такий?
    Я нічого проти когось немаю. Немаю до пори до часу.
    Коли мене в тому числі називають свиноголовим і що я хрюкаю, чи що мій дід пі...ар бо воював 70 років тому, на думку декого не там - то це автоматично викликає злість і відразу. Я першим тут нікого не трогав , а особливо особисте. Є місця куди лізти не слід.
    І взагалі з якого бена хтось має право так себе поводити і таке писати ? Я з ним корів не пас. Так що можна і притримати свої погляди при собі.
    Раніше такого ніхто собі тут не дозволяв. А зараз як за моду взяли.
    Що не тема - одне й те саме.

    Я вчора полазив по ауці. Полазив ТУПО УСЮДИ ! Потім реставрацію знахідок подивився, чердак....
    І ....
    І всьо ! ТУПО ВСЬО ! Більше читати нема що ! Всі розділи практично мертві ! Жодних свіжих тем чи навіть повідомлень. Думав в курилці щось найти - а хрен там - всі теми як гілки одної. Крім карбюраторів звичайно. Але я в тому мало що розбираюсь, тому прогледів лише дві сторінки і ліг спати.

    А шкода....
    Раніше піднімалися питання по темі форума. Він доречі військово-історично-реконструкторський був.
    Зараз по цьому питанню глухо.
    А якщо і піднімається щось - то тема перетворюється в відсотки і сало.
    І пі...ц.


    Таке враження що група людей під себе підлаштовує форум і вирішує кому тут бути, кому писати , а кому ні.
     
    Ніколаускасс, Барс-Дима, vajs та 18 іншим подобається це.
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.877
    Адреса:
    Україна
    Курилка на те й курилка щоб не обов'язково в тематику форуму,для цього є спеціалізовані розділи, ну хоча є перебір з бажанням зафлудити всі теми. Особисто я стараюсь цього не робити, якщо тема початково не прибацана по змісту, або її не заср@ли до мене, тоді вже типу все рівно, в інших випадках стримуюсь, або пишу строго по темі , або проходжу повз.
    Мої так, не в тематику форуму, хоча в принципі можу і довести що це не так, москаль для копа, паяльник для мд ну і тд. типу такого, не гірші принамні за остальні
     
    Коваль-Kovalchuk, cer, Reinhard T.E. Heydrich та 2 іншим подобається це.
  6. Волверин

    Волверин Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    477
    Адреса:
    Край, де сходить Сонце
    З почуттям гумору, Михайле у вас все добре! Читати "курилку" і не знати цигана? То могли б і здогадатись, я дуже добре його описав, а ні, то зайдіть у "будні і побут" і запитайте, напряму там відповіді не отримаєте ТАМ НІХТО не захоче сваритись із самим, а в особисті може, й повідомлять. Хоча ви й так знаєте відповідь. Я йому зайву рекламу робити не хочу, не згадуй дідька всує. А на рахунок "свиноголового і хрюкаючого", то думаю, кайзер не вас мав на прикметі, ви людина адекватна і вільно спілкуєтесь украінською, не цураєтесь :smile_12:.То він писав за тих етнічних, які і прізвище мають украінське і предків, але забули про своє коріння, бо то не модньо.
     
  7. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.070
    Адреса:
    Ukraine

    Я мав на увазі, що в темі про карбюратори, як раз таки мова про них і йде.
    А не так - назва одна, тема одна - а зміст про чорт знає що.
     
    Коваль-Kovalchuk, cer, Reinhard T.E. Heydrich та ще 1-му подобається це.
  8. Зевс

    Зевс Oberst

    Повідомлення:
    4.310
    На мой взгляд в нынешних условиях война - это уже не история, а обыденность, реальность. Война на востоке Украины, она вытеснила все другие войны прошлого на второй, третий итд. план. Произошло перенасыщение сознания войной + стрессы, связанные с этой темой. Возможно потому и есть спад тематических сообщений о ПМВ и ВМВ на форуме.
     
    Ніколаускасс, Ditl, DarkElf та 16 іншим подобається це.
  9. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.877
    Адреса:
    Україна
    Та по різному буває, але не страшно, карма страшна річ, мстить . :) спілкуємось і ладно, хоча в основному по темі
     
    Коваль-Kovalchuk, Reinhard T.E. Heydrich, D-day та ще 1-му подобається це.
  10. Іван Сила

    Іван Сила Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Киев
    Треба кайзера розбанити, він хоч і занадто релігійний, але писав по ділу. Це як консерватор версії нітро з Галичини


    [​IMG]
     
    KAISERLEMBERG, Ніколаускасс, Yngv@rr та ще 1-му подобається це.
  11. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    74
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    121
    Повідомлення:
    8.767
    Адреса:
    Украина
    Приветствую камрады.

    На форуме с 13 августа 2009.
    Форум реально уже "не тот"
    "Правильные" камрады попропадали,
    а молодняк интересует только один вопрос -
    "скока это стоит"? Печально... :(

    С уважением, Саша.
     
    Ніколаускасс, Барс-Дима, ZEILER та 18 іншим подобається це.
  12. velomas

    velomas General-major

    Повідомлення:
    5.299
    Адреса:
    im Ausland
    на фоне папы Мюллера ака Альтова и Кратта из Одессы и некоего Карла Зебиха,а также Тайгера из Мариуполя он просто агнец.
     
    Коваль-Kovalchuk та IgorSatok подобається це.
  13. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.350
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    З самим це з ким? З камунякою циганським канцерВатором? Я вас умоляю...хто того патріота диванного боїться? Більш сміються з нього. Я , так точно.
     
    vajs, Коваль-Kovalchuk, IgorSatok та 4 іншим подобається це.
  14. Vlad_

    Vlad_ Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Украина
    Так а вы, пишущие в этой теме, кто? ;) Все как бы на месте, а форум уже не тот. В чем же причина?
     
    Коваль-Kovalchuk подобається це.
  15. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    74
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    121
    Повідомлення:
    8.767
    Адреса:
    Украина
    Причина в том, что "нас" все меньше и меньше...

    С уважением, Саша.
     
    Коваль-Kovalchuk, Вольф, slawuta5 та 4 іншим подобається це.
  16. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.715
    Адреса:
    Україна.
    Скучаю по Сергу и Кестнеру. Война... Мы по разные стороны баррикад...
    Кайзера жаль забанили. Я его ни когда не понимал, но человек он не плохой.
    Швед писал целые романы - форум зачитывался. Сейчас не пишет. Старый наверное стал, ленивый.
    НАТЕ ЕDGE, после долгого отсутствия, вернулся на форум, создал несколько нормальных тем, так тролли его чуть не разорвали. Модераторы придерживаются демократии на форуме, в результате чего троли-гопники процветают, а нормальные люди уходят.
    Ади. Долго не заходил на форум, потом вернулся, побродил в полной прострации, и растворился как в утреннем тумане.
    Много толковых и интересных людей покинуло форум.
    Stg39 - умнейший человек. Ему бы книжки писать или быть трибуном. :D Но форум в таких не нуждается. Зависает на ФБ, меня зовет для общения туда, но там не интересно.
     
    Останнє редагування: 26 чер 2018
    Ніколаускасс, turner, vajs та 15 іншим подобається це.
  17. velomas

    velomas General-major

    Повідомлення:
    5.299
    Адреса:
    im Ausland
    так Серг же здесь, в своем отделе. Кстати он очень строг по части своих тем .про Кестнера не знаю .возможно у него путинизм.а за Штуга 39 да вот то был трибун.Кайзер он вроде пишет пишет но в нем злости нет. выплескивает эмоции и все.время сейчас такое .
     
    Коваль-Kovalchuk подобається це.
  18. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.984
    Адреса:
    Земля Королевы Мод
    Мир разнообразен,к счастью.
    И люди тоже все разные.
    Зачем персонализировать всеобщий падеж нравов?
    Тем более и Кратт и Тигра нормальные камрады.
     
    DarkElf, Коваль-Kovalchuk, IgorSatok та ще 1-му подобається це.
  19. velomas

    velomas General-major

    Повідомлення:
    5.299
    Адреса:
    im Ausland
    персонализировать начали до меня просто дополнил. если не считать оскорблений,агрессии ,хамства и угроз то да. хотя по нынешним временам это нормально. есть волшебная функция-игнорировать.
     
    Коваль-Kovalchuk подобається це.
  20. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.070
    Адреса:
    Ukraine
    Как по мне , то кто по жизни импотент и чмо, тот и на форуме такой. И чем больше дерзкий, тем больше в жизни лажа. Тем и компенсируют.
    А нормальные люди - они всегда нормальные. И в жизни. И в виртуальной реальности.
    А если переживать за дерьмо, то нужно идти работать в выкачку ям и тем и жить.
    Таа что каждому свое! Кесареву Кесарева, а дерьму дерьма.
    На том и свет стоит.
    Аминь.
     
    cherep555, von Goltz, Sanya-gensek та 7 іншим подобається це.
  21. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.715
    Адреса:
    Україна.
    Сдается мне, что часто наоборот. На форуме солидности и значимости добирает.
    Для гопника, такие же гопники будут нормальными людьми. И вообще, понятие нормальный человек относительно. Можно быть хорошим и добрым человеком и нести полную ахинею, а когда тебя поправят, воспринимать это как личное оскорбление.
     
    KAISERLEMBERG, von Goltz, IgorSatok та 2 іншим подобається це.
  22. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.070
    Адреса:
    Ukraine

    Я в общих рамках.
    Когда тыкают и обзывают жидом просто так, то это наверное од тонкой душевной организации.

    Да и на вас не раз гнали, мол из Донбасса.
    Наверное тоже воспитанные и душевные люди. Почему-то другие не гнали. Наверное ума хватило, или воспитания.
    Я про такого типа выпады.
     
    sergusdn та Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  23. adlerhaus

    adlerhaus General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    57
    Повідомлення:
    23.916
    Адреса:
    Украина - Германия

    Мишель , еще Редкого Жука забыл... )))
    Полковник Серега был толковый мужик в деле военной истории,
    но в противостоянии - по другую сторону баррикад оказался.
    Да много таких ,( и Кирилл444 , и Буби, и тп.) но все равно - я к ним отношусь индиферрентно ,
    ну были - и были . Но наше пидарье, которое хлебало с Камерадами из одной миски и докуривало один бычок на реконе -
    а сейчас не просто топит за Лугандон , а стреляет за "Идею Захараста" в своих Камерадов! - вот где Мерзавцы....
     
    Habsburg, Ніколаускасс, DarkElf та 12 іншим подобається це.
  24. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.070
    Адреса:
    Ukraine
    Вэк таким был.
    Вроде свой - а потом за опочленцев пошел. Интерестно, хоть не здох ?
     
    Ніколаускасс подобається це.
  25. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.715
    Адреса:
    Україна.
    Серг - подполковник (МВД). Жук - полковник ВС. С Сергом до войны часами по скайпу общались, а потом послали друг друга....
    Помню Буби (Эрих Хартман).:)
    Они не просто мерзавцы - они глупые мерзавцы.
     
    Ніколаускасс, ШВАРЦ33, legko та ще 1-му подобається це.
Статус теми:
Закрита.