Стаканчик зеленый.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Evgen55, 29 вер 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Evgen55

    Evgen55 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    377
    Адреса:
    Санкт-Петербург.
    Доброго дня, подскажите по стакану пожалуйста.
     

    Images:

    20190929_172546.jpg
    20190929_172715.jpg
    20190929_174356.jpg
    skif 76 та юрчело подобається це.
    1. 300 грн.
    2. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    3. ММГ підривника
      400 грн.
    4. Стан по фото,в одній чека витягується(по фото),інші нічого не витягувалося.
      400 грн.
    5. Гильза 37 мм от окопной пушки м15 ,1917год. https://ah.org.ua/miniature-artillery-of-the-austro-hung...
      300 грн.
  2. юрчело

    юрчело Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    146
    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Киев
    Приветствую, 50 $ стоит, если без трещин. с ув.Юрий
     
    Вованыч, -Odessa- та sergeyk2 подобається це.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    vgvg4, Reinhard T.E. Heydrich, Поліщук та 3 іншим подобається це.
  4. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    И судя по ссылке ни о каких реальных 50 баксах не идёт и речи,как здесь пророчат.
    Моё имхо- максимум две цены хорошего чёрного стакана, гривен 700-800 для любителей нестандартных девайсов.
    С уважением
     
    vgvg4, Reinhard T.E. Heydrich, Virii та 3 іншим подобається це.
  5. Evgen55

    Evgen55 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    377
    Адреса:
    Санкт-Петербург.
    вот еще внутри цифра 1 20190929_234618.jpg
     
    юрчело подобається це.
  6. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    35
    Повідомлення:
    2.960
    Адреса:
    Киев
    На EBAY разве что. У нас грн 600 +/-
     
    Sahabial та Поліщук подобається це.
  7. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.139
    Адреса:
    г. Киев
    Минимум 50 долларов, у вас может и дороже.
    А у нас за мой давали 870 грн, я не отдал. Обсуждаемый посимпатичней будет.
     
Статус теми:
Закрита.