СШ-39, МГ-ящик + гребінець

Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем Справжній, 8 лис 2013.

  1. Справжній

    Справжній Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    140
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    334
    Повідомлення:
    5.820
    Адреса:
    Україна, ВІК "Правий берег"
    Ось такий хламець сьогодні в мене з’явився. Трьохкльоп придбав на металі, копаний по лютому-березні 1944, що вже є дивно, а залізний ящик і гребінець 1942 року із горища. Радує стан ящика, залізний ,а без єдиного свіща, єдиний косяк, що відламана ручка переноски, але донора вже знайшов, буду реанімувати....
     

    Images:

    DSCN9541.JPG
    DSCN9542.JPG
    Мурад аль-Шах та Поліщук подобається це.