Состояние нарезов.

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Derrindger, Sep 13, 2015.

  1. Derrindger

    Derrindger Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    1,225
    S73R1765.JPG Не коммерческая тема.Прошу совета у более опытных камрадов.Можно ли ,по данным фото ,определить,их функциональность.Заранее благодарен.С ув. S73R1767.JPG S73R1763.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 4 шт.)
      Буфер люфту ресиверів. Допомагає усунути люфти аппера та ловера на карабінах AR10/AR15/M4/M16. Н...
      100 грн.
    2. Розширена шахта магазину для нижніх ресиверов AR-15 стандарту Mil-Spec. (Flared magwell for AR-15 mi...
      325 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Планка Picatinny/ Алюмінієвий сплав. Довжина: 185 мм
      700 грн.
    4. 1000 грн.
    5. Один магазин на 30 набоїв Виробник Magpul стан нового
      900 грн.
  3. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Messages:
    2,979
    Location:
    УкраЇна-Центр
    Нарізи присутні :). А так-Ніт. Проміряйте калібрами, подивіться на стан нарізів на дульному зрізі, знайіть бороскоп щоб подивитися ствол з середини.
     
    Derrindger likes this.
  4. Derrindger

    Derrindger Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    1,225
    :smile_12:
    Ok! Спасибо за быстрый и квалифицированный ответ.С ув.
     
    Kovach85 likes this.
  5. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Messages:
    2,979
    Location:
    УкраЇна-Центр
    Нема є за що. На зрізі можна побачети геометрію нарізів, чи ще трапеція чи вже почали згладжуватися. Якщо ствол хромований, також приблизний стан хромового покриття.
     
    Derrindger likes this.
  6. Kot-alex

    Kot-alex Obergefreiter

    Messages:
    182
    Location:
    Київ
    А як можна оцінити стан хромового покриття?
     
  7. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Messages:
    2,979
    Location:
    УкраЇна-Центр
    Взнати т1льки бороскопом, а приблизно чи новий ствол чи вже добре поюзаний по розгару хромана на дульному зр1з1.
     
    Парторг likes this.
  8. Mad Max Subaru

    Mad Max Subaru Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,825
    Location:
    Ангола
    судя по фото нарезов нет. :D
    Блин, ну что тут можно увидеть????
     
  9. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    9
    Messages:
    1,325
    Location:
    Украина Киев
    Фото плохие, создается впечатление, что ствол грязный....очень грязный
     
  10. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Messages:
    2,979
    Location:
    УкраЇна-Центр
    Він просто не хромований, тай фото недуже.
     
    Derrindger likes this.
  11. Derrindger

    Derrindger Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    1,225
    [Q
    Всё по делу,ствол дествительно возрастной и запущенный.Все коменты справедливы. Постараюсь сделать более качественную чистку и удобное фото.С уважением ко всем участникам.
     
    Kovach85 likes this.
  12. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    9
    Messages:
    1,325
    Location:
    Украина Киев
    Тю канал ствола моего 98-го и моси горят как у кота помидоры и хрома там нету совсем.....короче надо почистить с размеднителями и ершами.
     
    Derrindger likes this.
  13. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Messages:
    9,416
    Location:
    Скіфія
    Шикарні нарєзи, гарно почистіть та стріляйте на здоров"я.
     
    Derrindger likes this.
  14. Derrindger

    Derrindger Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    1,225
    Ещё раз Всем ,кто не поленился ответить,спасибо!!!