Служба по контракту. Стоит идти?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем BogdanUA339X, 24 вер 2020.

  1. Shark von Beowulf

    Shark von Beowulf Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    86
    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Україна, Харків
    93-я, як я розумію. Без зазначення звання, посади, в ППД чи в ООС, а також переліку усіляких нарахувань/відрахувань, то просто цифра.
     
    Одіссей, minitarn3838 та BogdanUA339X подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Нові,з чехлом,скельця чорні,жовті та прозорі
      1200 грн.
    2. Очки оригинальные. Без коробки. Всё, что на фото. Не ношенные. В нете видел ролик, где они выдержива...
      490 грн.
    3. (в наявності 20 шт.)
      - Оригінал - Виробник - США - Ви отримаєте те що бачите на фото Опис: Окуляри зі штампом APEL U.S....
      1700 грн.
    4. Балістичний захист для очей від Pyramex (USA). Колір лінз: жовтий Матеріал лінз: полікарбонат (Meet...
      250 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Окуляри в ідеальному стані, все ціле, 3 змінних лінзи, сумка, тряпочка, штатні окуляри британської а...
      1900 грн.
  3. Shark von Beowulf

    Shark von Beowulf Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    86
    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Україна, Харків
    Так, такий прикол часто використовують. В наряд з 17:00 ставлять, до 17:00 наступного дня. Потім спиш, а потім на службу, бо ти ж спав, а ввечері можна знову в наряд. Але це залежить від командира і від кількості особового складу.
    Ну, і все це актуально для ППД... В ООС кількість варіантів не обмежена. На позиціях ми, зазвичай, по пару годин в наряд заступали, потім перерва в залежності від кількості о/с. Та й взагалі ООС не можна порівнювати з ППД... Працюєш 24/7, бо це заради виживання.
     
    LySS, Одіссей, ХапалАнДаг та 3 іншим подобається це.
  4. Shark von Beowulf

    Shark von Beowulf Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    86
    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Україна, Харків
    А хіба в "Азову" вже немає власного відбору? Чи витримає його власник теми?
    Та й деякий більш націоналістичний амплуа "Азову" теж треба враховувати. Може автору це не до душі.
    Та й це не ЗСУ, а НГУ... Для багатьох теж має значення.

    P.S. Я нічого проти "Азову" не маю, навіть навпаки. Але кожне питання треба розглядати не тільки з позитивної сторони, але й з негативної.
     
    akms1974, Одіссей, minitarn3838 та 2 іншим подобається це.
  5. Хохол1973

    Хохол1973 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    137
    Адреса:
    Приазовье
    1. Отбор безусловно есть. Они не всех подряд берут. Но если у автора темы хорошее здоровье и есть желание, то попасть туда не сложно.
    2. Ну имидж националистов у них есть, но на самом деле нет там никакой националистической подоплеки, во всяком случае сейчас. Главное быть патриотом и иметь желание защищать Украину. Хотя наверное здоровым национализмом это и называется.:)
    3. А какая в принципе разница ЗСУ или НГУ? Они защищают Украину. Их боевые подразделения и в этот момент стоят на боевом дежурстве на передке. А во вторых, автора темы в любом случае если призовут на срочку, то он может попасть как в ВСУ так и в НГУ.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2020
    akms1974, Одіссей, Briter та 3 іншим подобається це.
  6. Shark von Beowulf

    Shark von Beowulf Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    86
    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Україна, Харків
    Так, я з Вами згоден в цьому питанні. Але ж ні я, ні Ви, не знаємо настроїв автора. Просто донести нюанси)

    Приблизно те саме - не знаємо відношення автора. Взагалі, в ЗСУ якось не дуже люблять НГУ... Може через краще забезпечення. Нова техніка, більше усілякого шмоту (наколінники там усіляки, окуляри захисні, які в ЗСУ не дуже часто зустрічаються). Ну, і там, Аваков і таке інше...
     
    LySS, akms1974, Одіссей та 4 іншим подобається це.
  7. Баварец82

    Баварец82 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    3.308
    Адреса:
    Лембергщина
    Камрад, не усугубляйте.
    Сон в наряде - до 4 часов, в определённый командиром в/ч промежуток времени. Мне встречались 3 варианта, в зависимости от вида наряда: 14:00 - 18:00, 22:00 - 02:00, 02:00 - 06:00.
    За наряды на выходных и праздничных днях - предоставляется выходной, как правило в течение следующей недели.
    Если заступание-смена наряда по утрам, то в день смены - выходной.

    Денежное обеспечение от 10-12 000.
    Кроме того могут быть дополнительные выплаты, в зависимости от должности и условий службы.
    Отпуск:
    выслуга до 10 лет - 30 суток. При убывании в отпуск выплачиваются "оздоровчі"= зарплата за месяц, в полном объёме.

    Насчёт ООСных выплат:
    1-я линия - 17 000 грн.
    2-я линия - 6 500 грн.
    Тарификация - по дням.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2020
    akms1974, Ph@ntom, Kyzma Odessa та 2 іншим подобається це.
  8. BogdanUA339X

    BogdanUA339X Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    156
    Повідомлення:
    524
    Адреса:
    Кернова
    Благодарю.
    Мне сказали что отправляют на 3-2 линию.

    Вобщем камрады спасибо всем, документы сдал, жду звонка.
    Итого арт.часть в Ужгороде, может кто знаком с ней?
    С ув
     
    akms1974, ЛюбительПива та Briter подобається це.
  9. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    От там и познакомят.Слушать отзывы бесполезно,только свое восприятие.
     
    LySS, akms1974, Ph@ntom та 4 іншим подобається це.
  10. ЛюбительПива

    ЛюбительПива Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    Макаровский патриархат
    В нас так само було, мовчав до останнього. Потім (коли вже був в в/ч) ще з підприємства запит в в/ч зробили і "до побачення". Збирається судитися, побачим чим це кінчиться.
     
    akms1974 та BogdanUA339X подобається це.
  11. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Ставка,в оос якщо 2 лінія +6000
    Дастіш фантастіш,де таке є,щоб в день хтось відпочивав?
    Є категорія служак,які навіть займаються на спорт майданчиках.Основна маса хто при ,,ділі,, з 6 ранку і до пів ночі,їпу..стя з технікою,грьобаний совок,коли спишуть всі зіли,камази це буде справжнє свято.
    :beer::D
     
    LySS, akms1974, Одіссей та 4 іншим подобається це.
  12. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    Это да,в натовских войсках служивых вообще не колышет техника,на это есть специально обученные чуваки,как и охранники и прочее.Каждый грызет свою морковку,это эффективно.Систему нарядов в принципе нужно упразднить.Технарь должен содержать технику,водила водить,стрелок стрелять и это все на макс.уровне.Остальное факультативно,общее знание,устранение мелких неполадок.Никогда водитель не будет лучше профи слесаря,пилот лучше профи авиатехника и наоборот.
     
    LySS, akms1974, Kyzma Odessa та 3 іншим подобається це.
  13. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    Кстати,в современной украинской армии,мне близко знакомой,так и есть,все соблюдается.
     
    akms1974, velomas, Боб67 та ще 1-му подобається це.
  14. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Я теж так думав....
    Просто нема слів........:D
     
    akms1974, BogdanUA339X та Briter подобається це.
  15. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    Знач мне больше повезло,дембель в 15м году.Очередной.Мож еще сходить....Звали.
     
    akms1974, BogdanUA339X та Боб67 подобається це.
  16. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Я пішов,поки дупа з карантином,не можу в дома сидіти.
     
    akms1974, Topaz81, Ph@ntom та 2 іншим подобається це.
  17. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    Трохи завидую.В моем случае одно но,по здоровью не хочу быть грузом,бесполезным.Ну и добираться далеко.
     
    akms1974, Боб67 та BogdanUA339X подобається це.
  18. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.412
    Могу познакомить с морской пехотой! ! Не портьте себе 3 года жизни! !! Ваш военкомат просто разнарядок больше никуда не имеет вот и запихивает вами дыру в виде некомплекта! !! Военкомату вище побоку куда вас дальше пошлют и что топтать! !!
    Говрю вам как бывший служащий военкомата в 2014 году! !
     
    akms1974, Gogi 514, РОКЕНРОЛЬЩИЦА та 2 іншим подобається це.
  19. Radius

    Radius Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Алкоголик из Витебска.
    В смысле, контракт с МО подписали?
    На сколько?
    Для чего?
    Почему тазики бросили?
     
    akms1974, Ph@ntom, BogdanUA339X та ще 1-му подобається це.
  20. Radius

    Radius Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Алкоголик из Витебска.
    Служил срочную и ещë 2 раза одевал погоны после.
    До тех пор пока под стандартами НАТО будут понимать красивую форму и вкусный сухпай, в украинских силовых структурах мне лично делать нечего. Дошло через шишки на лбу и нервную систему. Нет стандартов НАТО на уровне ментальности, отношения, сидящие сверху срут на сидящих ниже. Можно служить и в шинели с галифе, если круглое катить, а квадратное носить.
    Товарищ в составе пилотажной группы был в Европе на авиашоу, истребители стояли на базе ВВС. Прилетели, обтянули их ниточкой, повесили деревяшечку, воткнули пластилинчик и бегают по аэродрому в поисках кому сдать под охрану. Никто под охрану самолëты не принял, пластилин не смотрел, в журнале не расписался. Ответ был следующим, вы на военной базе ничего с вашими самолëтами не случится.
    НАТО-вцы в итоге нихера не понял - как это "принять под охрану военные самолëты на военном аэродроме, да и его с пластилином на нитке", полковники из состава делегации нихера не поняли - как это, не принять самолëты под охрану, а если помнут, скрутят что, сольют, свои же. Поняли те, кто пониже званием - база ВВС охраняется во время войны и в мирное время одинаково, никто к самолетам не подойдëт, уставы и регламент расписаны удобно, выполнимо и адекватно, всë работает.
    Обсуждать оклады и условия службы не имеет смысла до тех пор, пока есть журнал учëта журналов учëта печатей под пластилин.
    Принимать решение идти сейчас на службу можно только многократно общаясь с ЛС выбранного подразделения и его командирами. При малейшем намëке на глупость, тупость, отсутствие коллектива, попытке покатить ящик, разворачиваться и уходить. Обсуждать при выборе места службы не отношения, а оклады и премии это пополнить строй катящих ящик, а потом авторов тем "Как уволиться". Разрывал контракт, знаю.
     
    Останнє редагування: 26 вер 2020
    LySS, MCCorsar, akms1974 та 6 іншим подобається це.
  21. Skripach

    Skripach Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    999
    Адреса:
    Киевская область
    Если смотреть на нгу, то большинство подразделений это конвоирование , охрана общественного порядка и охрана разных важных объектов( служил в одном из них в 2016м ) , из нормальных частей в военном отношении наверное только 3018 , которая в Гостомеле . Если будут мысли насчёт высших учебных заведений военного толка , мой искренний совет - в нгу этого делать совершенно не стоит .
     
    akms1974 та BogdanUA339X подобається це.
  22. Shark von Beowulf

    Shark von Beowulf Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    86
    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Україна, Харків
    У мене в частині багато хто займався. Взагалі, спортивна підготовка вписана в стандартний розклад занять. Звичайно, мало хто цього дотримується, але іноді то можна використовувати. Нормативи ж здавати треба постійно, тож можна на це давити. Залежить від командира.
    Але, як на мне, найбільша проблема не в техниці, а в папірцях. Паперова армія, ось проблема... під кінець року я міг пачку паперу за пару днів звести на усілякий маразм... Тож не тільки з технікою люди сексом займаються... з папірцями також(((

    Так, і парашути в них складають спеціальні люди, а не ті, хто з цим парашутом стрибає. Вимоги до водія по техниці приблизно на рівні "постукав по колесу" - не працює, не моя проблема. Бо водій, то, умовно, механік 10-левела, а ремонтують машини механіки 30 левела. Якщо вже вони не впораються, то є, в нашому розумінні, "дід", 40 левела (то я не на ігри посилаюсь, то так це описують амери).
    Так, і оорона баз - то робота для приватних структур. От тільки в наряди, коли в тому є потреба, амери теж ходять. Сидять "на тумбочці", бачив на власні очі. Але це стосується знаходження на чужій території. Та й "тумбочка" там не така, як у нас...
    Тільки у всього є зворотня сторона: вилетіти нафіг з ВС США - як два пальці об асфальт... Конкуренція велика, не склав нормативи тричі - нафіг, не підвищили, коли прийшов строк, двічі - нафіг. Багато рзіних нюансів...
    Але давайте про нашу армію, бо автор в Україні хоче служити, як я розумію...

    Згоден на 100 відсотків. Розраховувати на військомат в цій справі - дуже ризиковано. Краще брати відношення безпосередньо в частині, де бажаєте служити. Бо можуть відправити в якусь сраку. А ще можуть брехати до останнього що відправлять Вас служити біля дома в суперпупер військову частину, а потім відправлять кудить в зажопінск вагони розвантажувати, бо там недобір.
     
    LySS, Вуди87, Одіссей та 3 іншим подобається це.
  23. BogdanUA339X

    BogdanUA339X Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    156
    Повідомлення:
    524
    Адреса:
    Кернова
    Так а в мене є вибір? Я не знаю де добре а де погано(( сказали мені що там нормально.

    А взагалі, після підписання, через який період відправка на схід?
     
  24. РОКЕНРОЛЬЩИЦА

    РОКЕНРОЛЬЩИЦА Major

    Повідомлення:
    2.755
    Адреса:
    ..........
    место сохраняют как кто, кто на словах заверяет что сохранит и снова возьмёт но пиши увольнение по собственному , особенно у частников , кто просто просит по человечески уволиться - мы не будем платить тебе деньги , уволим по статье прямо сегодня
     
    ЛюбительПива, Briter та BogdanUA339X подобається це.
  25. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    Деньги платить при добровольном контракте никто и не должен.Это при призыве должны.На войну а не на срочную.
     
    LySS, Ph@ntom, Miha832 та ще 1-му подобається це.
  26. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    В армии всюду хорошо....И умереть нужно быть готовым всегда.Работа такая.
     
    LySS, Одіссей, Ph@ntom та ще 1-му подобається це.